Kaip surasti pigius vidaus skrydžius tinkle

parašė , 2011-11-18 16:06

Pigūs vidaus skrydžiai daro tai lengviau klajokliams važiuoti kur nors. Bet tuo metu, kai nuolaidų skrydžiai yra ganėtinai populiarūs šiomis dienomis, keliautojai turi norėti padaryti kažkokį internetinį ieškojimą į šitų kelionės lengvatų naudą. Apačioje yra kai kurie patarimai svarstyti:

Neatidėliokite Knygos jūsų skrydžiai bent jau dvi savaitės iš anksto. Jūs nesate tiktai tinkamas gauti pigesnius skrydžius, bet jūs taip pat turite pakankamai laiko suplanuoti viską puikią šventę. Kai kurie vidaus skrydžiai net leistų kaip numesti svorio jums pasirinkti geriausią vietą, jei jūs rezervuojate anksčiau palyginti su visu kitu. Bet jei jūs laukėte iki praėjusios minutės, pabandykite ieškoti ypatingos paskutinės minutės. Daug kartų, avialinijos su keliais keleiviais ant skrydžio valdo ypatingas nuolaidas, kad pritrauktų daugiau keliautojų, kad užimtų tuščias vietas

Panaudokite Ypatingų nuolaidų Pagyvenusius žmones, vaikai ir studentai yra priskirti domenu gaudymas į nuolaidas ant bilieto kainų. Ieškokite avialinijos nurodymų apie ypatingas kainas. Galų gale, avialinija neatsisakys rezervuoti tinkle tik todėl, kad jūs paklausėte apie nuolaidos gavimą. Taip pat, derinkite aplink savo kreditinės kortelės kompaniją. Kartais, jie apriša su vietinėmis avialinijomis, kad duotų jų klientų nemokamus malonumus ir nuolaidas.

Ne visada Pasirinkite Pirmosios klasės Kelionės Sutarimo Pirmosios klasės sutarimą, yra visada didelis, bet jis atvyksta su kaina. Jei jūs neturite ypatingo poreikio, kuris turi būti lankytas nedelsiant (pavyzdžiui sveikatos sąlygos, ar jei jūs važiuojate su kažkuo, kam reikia ypatingo rūpinimosi), registruodamasis, ekonomikos skrydžiai yra išmintingesnis pasirinkimas. Pigiausios klasės vietos yra mažiau brangios negu bet koks kitas lėktuvo sutarimas. Jie gali būti mažiau patogūs, lyginasi su pirmosios klasės vietomis, bet jie gali išgelbėti jus šimtai dolerių.

Parduotuvė Aplink Pigius vidaus skrydžius zidiniai visame pasaulyje vis daugiau ir daugiau tampa populiari dabar. Taip, anksčiau, negu jūs padarysite paskutinį pirkimą, įsitikinkite, kad jūs tikrinote įvairias žiniatinklio svetaines, kad garantuotumėte, kad jūs gaunate geriausią pasiūlymą. Būkite kantrus, lygindamasis airfares tinkle.

Būkite lankstus Tuo metu, kai dauguma keliautojų mėgsta skristi savaitgaliais, jūs sugebėsite sutaupyti kelis, jei jūs skrisite šiokiadieniais, kadangi geriausi pasiūlymai yra paprastai siūlomi antradieniais ir trečiadieniai. Taip, jei jūs turite pasirinkimą, kad pakeistumėte jūsų maršrutą iki kelių dienų ar savaičių, kurios galėtų būti didelės jūsų biudžetui.

Pasinaudokite savo dažnomis lakūno myliomis, kurias Jūs galite sutaupyti, sukrauna jūsų airfare, jei jūs naudojate savo mylias. Taip, išpirkdamas mylias gali būti sudėtingas šiomis dienomis, drabuziai internetu kadangi vis daugiau žmonių eina šis maršrutas, bet su nedaug kantrybės ir nustatymo, jūs galite sumažinti savo airfare dramatiškai.

Rašyti komentarą