Patarimai, kad paisytų, rezervuodamas pigius tarptautinius skrydžius

parašė , 2011-11-18 09:45

Tai yra kaina bilietų ant tarptautinių zidiniai skrydžių, kuri skaudina labiausiai prieš palaimingas šventes. Arba kitaip, kai bilietai yra parūpinti žemutinės ribos kainomis, atostogų malonumas susiriečia. Pasitenkinimas, taika ir džiaugsmo ryšuliai atvyksta greta pigių bilietų į skrydžius.

Tai yra žinomas faktas, kad bilietai skrydžiams nėra parduoti su pastovia palūkanų norma, ir skrydžio bilietų kainos svyruoja su laiku. Šitas svyravimas aiškiai padeda keliautojams pigių bilietų gavime. Pasinaudokite kai kuriais efektyviais patarimais, paminėtais apačioje, ir užgrobkite puikią progą taupyti kažkokią tešlą, pirkdamas skrydžio bilietus.
Būkite Lankstus Pirmas ir pirmasis – būti nedaug lankstus išreiškiant skrydžio sąrašais! Būkite paruoštas su daugialypiu pasirinkimu skrydžio datoms. Skrydžiai, kurie veikia nelyginiame timings kaip vėlyvos naktys ar mažutės ryto valandos yra linkę būti nedaug pigūs. Jei jūs galite pakeisti savo pirmenybę pagal avialinijos reikalavimą, tai jums pasiūlys su dideliais pranašumais. Jei jūs norite sutaupyti tuos papildomus dolerius svetainiu talpinimas pigiau tada, visiškai reikia jums būti nedaug lankstu apie faktorius kaip skrydis timings, išvykimas ar atvykimo datos, ir tiesioginiai ar netiesioginiai skrydžiai. Galutinis rezultatas yra, ‘kuo lankstesnis jūs esate, tuo daugiau jūs ketinate sutaupyti.’

Knyga iš anksto Kaip clichéd, kadangi tai gali skambėti, pažangos užsakymas lieka lengviausią būdą parūpinti pigius skrydžio bilietus. Milijonai seka šį metodą ir turi neprilygstamą pašalpą. Nestebėtinai, pažangos užsakymo pasiūlymas daug pranašumo prieš paskutinius smulkius reikalus. Pažangos avialinijos rezervavimas siūlo pasirinkimų pasaulį tuo metu, kai praėjusia minute turi reikalo lapai jūs su beveik jokiu pasirinkimu. Pažangos užsakymo laiku, keliautojai mėgsta geriausiai mainyti padėtį ir gali parinkti zidiniu apdaila ne tiktai skrydžius bet taip pat ir jų pasirinkimo vietas.

Naršykite, Tinklas, Tinkle rezervuojantis skrydžių bilietų, yra gana nesenas reiškinys, bet jis tikrai pavergė rinką. Internetas siūlo daug pasirinkimų žmonėms, kurie gali rezervuoti bilietus nuo jų namų patogumo. Viskas kurį jūs turite padaryti turi medžioti oro transporto bendrovę, siūlančią pigius bilietus ant tarptautinių skrydžių. Internetas yra užlietas nesuskaitoma daugybe patikimų oro transporto bendrovių, kurios siūlo didelius reikalus su pigiu bilietu ant tarptautinių skrydžių į beveik kiekvieną kampą ant žemės. Atitikite skirtingų žiniatinklio svetainių kainas. Jei kompanija siūlo kmu sa ypatybę pasirašymo skirtingus reikalus ant specifinių maršrutų, tai pasirašykite dėl paskutinės informacijos.

Platinkite Paiešką, Tai gali būti pamatoma kaip ištęsimas į ankstesnį patarimą. Neribokite savęs į tiktai kelias žiniatinklio svetaines. Paplatinkite jus paieška. Įsitikinkite, kad palygintumėte kainas su kitomis kelionės kompanijomis ir būtumėte įsitikinęs, kad tikrinsite skirtingą kompanijos politiką. Kai kurie kelionių agentai siūlo ‘kainos ant degtuko politiką’, kuri padeda jau rezervuotų bilietų kainų sumažinime! atvirukai Pagal politiką, jei jūs matote žemesnę kainą avialinijos bilieto ant to paties skrydžio į tą patį maršrutą ant kitos žiniatinklio svetainės per 24 valandas, tada jūs galite reikalauti išskaitymų jau užmokėtose kainose.

Rašyti komentarą