Kas padaryti, jei jūsų skrydis yra panaikintas

parašė , 2011-11-01 14:59

Jūs nekantriai laukėte šios kelionės per ilgą laiką ir paskutinio daikto, jūs norėtumėte įvykti, yra tam būti panaikintas. Bet tai galėjo įvykti. Net jei jūs esate paruoštas iki paskutinės detalės, jūsų skrydis gali vis dar būti panaikintas dėl gausių priežasčių: uraganas, pūga, rūkas, potvyniai, žemės drebėjimas, ir taip toliau. Kai jūs sužinote, kad jūsų skrydis neprastumia, jūs galite nueiti laukinis ir mesti tinkamą. Ar jūs galite padaryti teisingą daiktą, kuris apima sekantį:

Pakeiskite savo bilietus

Priklausomai nuo avialinijos taip pat kaip terminų ir sąlygų, prie kurių jūs nupirkote savo avialinijos bilietą, jūs galite ar negalite iš naujo rezervuoti savo skrydžio. Dauguma atvejų, jei skrydžio anuliavimas yra dėl nenuspėtų aplinkybių domenai kaip audros ir uraganai, oro transporto bendrovės yra laimingos duodamos laisvą užsakymą iš naujo
Kitais atvejais, jums, galbūt, reikia užmokėti užsakymo iš naujo mokestį ir net mokesčio už važiavimą skirtumą. Ką jūs turite padaryti turi sužinoti apie tai nedelsiant, tokiu būdu jūs žinote, jei jūs galite iš naujo rezervuoti savo skrydį (ar jei jūs galite padengti vietoj to, jei jūs nepersekiojate kelionės daugiau ne), ir paskui jūs galite paimti tai nuo ten.

Kvieskite klubo nuoma Vilniuje viešbutį, kur jūs rezervavote

Būtina informuoti viešbutį, kur jūs turite padarytą rezervavimas, kad jūsų skrydis buvo panaikintas ir paaiškinti jiems priežastį, kodėl tai yra taip. Daug viešbučių turi 24 iki 48 valandos anuliavimo politiką. Tai reiškia, kad, jei jūs sugebate panaikinti prieš tą grakštumo periodą, jūs paliekate rezervavimą nemokamai. Jei jūs panaikinate to laikotarpio viduje, jūs privalote užmokėti minimalų anuliavimo mokestį. Dabar, jei jūs nesugebėsite panaikinti rezervavimą apskritai, jūs nesugebėsite sugrąžinti rezervavimo mokestį, kurį jūs padėjote, kuris yra paprastai pilna norma kambario pirmą naktį. Kelionės anuliavimo viešbučio personalui pasiaiškinimas gali paprastai domenai karantine gauti jus iš anuliavimo mokesčių. Jei ne, jūs galite visada bandyti kalbėti su vadybininku. Net jei anuliavimo mokestis nėra nuneštas, kitas geriausias daiktas, kad siektų turi gauti nuolaidą ant mokesčio.

Pertvarkykite savo kelionės maršrutą

Jei jūsų kelionė bus verslas gamtoje, jūs turėsite susisiekti su savo verslo partneriais ir pasakyti jums apie kelionės anuliavimą. Jei komandiruotė yra skubi, padangos pigiau būtų geriausia gauti kitą skrydį nuo kitos avialinijos. Geriau išleisti šiek tiek daugiau orinei kelionei negu prarasti potencialius klientus ar skleisti neteisingą įspūdį verslo partneriams. Jei jūsų kelionė yra laisvalaikiui, jūs turite reorganizuoti savo kelionės maršrutą. Gali reikėti iš naujo rezervuoti keliones ar įėjimo bilietus, kuriuos jūs nupirkote. Laukite, kad užmokėsite mažą mokestį už užsakymą iš naujo, bet derėsitės jei galimas, kad atsisakytumėte ar nuleistumėte mokesčius.

Kelionės anuliavimas gali būti pagrindiniu galvos skausmu. Tai yra, kodėl, geriausia, kad jūsų dangų kelionė panaikina draudimą, kad jūs galėtumėte būti apsaugotas finansiškai, kai jūsų skrydis yra panaikintas.

Rašyti komentarą