Skrydžio patarimai – pasiekia jūsų lėktuvą laiku

parašė , 2011-10-31 22:07

Gali atrodyti akivaizdu, bet kai jūs važiuojate, jūs norite pasiekti ten laiku. Taigi kodėl mes turime aptarti tai? Tai labai paprasta, daug žmonių neatvyksta į oro kmu uostą laiku. Kai jūs planuojate savo skrydžius jūsų kelionę, yra keli daiktai, kad turėtų galvoje, tokiu būdu tai nevyksta jums.

Daug žmonių laiko jų skrydžiai, tokiu būdu jie atvyksta į galo punktą su pakankamai laiko greitam brūkšniui į taksi ar vietinį maršrutą. Tai yra iš tikrųjų ne geriausias pasirinkimas. Daug lengviau skristi ankstyvame, su laiku tausoti.

Kodėl? Jūs galite turėti kažkurį laiką laukti aplink, bet bent jau jūs žinote, kad jūs nelenktyniausite aplink miręs, jei bus avialinijos užlaikymas.
Kas, jei jūsų skrydis yra užlaikytas ar panaikintas? Kadangi yra dabar mažiau skrydžių, kad išrinktų iš, gali užimti truputį laiko sėsti į naują skrydį anuliavimo atveju. Žiemos laikas gali atnešti akivaizdžius užlaikymus dėl snieguoto oro, bet jūs taip pat turite svarstyti tikimybę audrų, sujaukiančių daiktus net viduryje vasaros daugelyje šalių. Jie užlaiko skrydžius kiekvieną vasarą. Truputis informacijos gali būti įgyjama nuo žiūrėjimo į praeitį, laiku įrašo skrydžiui, bet tai neduoda jokios garantijos, kad oras netaps problema. padangos pigiau

Kai jūs rizikuojate iš savo gimtosios šalies, atsiminkite, kad jūs turėsite praeiti padarytas pagal užsakymą linijas, ir ten gali užlaikymai, persikeldami oro uostuose ar išlaukdami iki intensyvaus oro, tokiuose kaip musonai.

Jūs turite mažiau ne oro susietų užlaikymų galimybės, jei jūs esate ant paties pirmo kasdieninio skrydžio. Viskas krinta struktūroje, tokiu būdu vienas užlaikymas priveda prie daugelio kitų užlaikymų vėliau tą dieną.

Jei jūs galite jungtis daugiau kaip viename mieste, išrinkite tokį su gražiausia oro struktūra. Jūs įprotis’ sugebėti išvengti pagrindinių centrų daugeliu atvejų, bet jei jūs galite pajudėti aplink kai kuriuos oro uostus, žinomus dėl užlaikymų, darote taip. Tik sutikite, interneto svetainiu kurimas kad centras visada ketina rinkti daugiau užlaikymų negu oro uostai, kurie nėra kaip užsiėmęs. Tai yra centrų gamtos rūšis.

Kažkokios kitos užlaikymų priežastys apima orą (galvokite Čikaga-ORD), ar kilimo ir leidimosi takų lyginimas (galvoja San Francisco-SFO).

Grįždamas truputį, atsiminkite svarbumą ar ėjimą anksti, o ne praėjusia minute. Skriskite prieš bent jau 24 valandas prieš tai, kai jūs turėsite būti ten (ar namie). Ryšiai turi duoti bent jau dviejų valandų layover. Jūs galite neapkęsti minties laukti baidares ula layover oro uoste, bet tai išgelbės jus nuo praleisto ryšio, jei jūsų pirmas skrydis bus užlaikytas. Dabar, kas?

Jei jūs negalite išvengti aptempto ryšio, turėkite "planą B" iš anksto. Naujo ryšio užsakymas yra visada lengvesnis, jei jūs žinote savo pasirinkimą.

Kad išvengtumėte praleisti jūsų skrydį pirmiausia, būti įsitikinęs, jūs pasiekiate oro uostą daug laiko. Daug avialinijų dabar nupjauna tikrinimą-ins apytiksliai pusė valandos anksčiau išvykimo. Jei jūs pasirodote su mažiau kaip puse valandos, kad tausotumėte, ir jūs turite tikrinti krepšius, jūs ketinate būti nesėkmingas. Net domenai gavimas ten 30 minučių priekyje yra rizikingas, jei yra kokios nors galimybės ilgų linijų saugume. Saugumo užlaikymai yra kažkas, kurio jūs turite tik laukti.

Jei jūs galite rezervuoti laisvesnius ryšius, gauti ankstyviausią skrydį, dieną galimą, ir paskui pasirodyti anksti, jūs turėsite mažiau įtemptą skrydį. Jūs turėsite daug malonesnę kelionę, jei jūs gausite ten dieną priekyje, gausite kažkokį poilsį, ir įveiksite jūsų reaktyvinę laisvą atsilikimo įtampą.

Rašyti komentarą