Kas pamatyti Bangkoke – šventyklos, eismas ir prieblanda

parašė , 2011-11-20 17:32

Azija vienas iš populiarių maršrutų, Bangkokas turi daug daiktų, kuriuos žmonės mėgsta pamatyti ir padaryti per jų vizitą į miestą. Bangkokas turi nesuskaičiuojamas atrakcijas, pasilinksminimo pasirinkimą ir įvairias įdomias įžymybes ir scenas. Miestas taip pat tarnauja kaip religingas centras Tailando dėl gausių gražių ir reikšmingų šventyklų buvimo. Iš tikrųjų, pasakoma, kad šventyklos, eismas ir Bangkoko prieblanda yra kelios įdomios miesto įsimintiniausios vietos. Su įvairiais tiesioginiais skrydžiais į Bangkoką nuo skirtingų pasaulio dalių, jūs galite dabar lengvai pasiekti šį švytintį miestą akimirksniu apskritai. Didėjantis skaičius skrydžių foto kalendoriai į Bangkoką daro tai labai patogu ir lygu keliautojams nuo bet kokios Žemės rutulio dalies, kad pasiektų šį maršrutą dideles atostogas

Bangkokas turi kai kurias nuostabias šventyklas. Šitos šventyklos ne tiktai turi religingą reikšmę, bet taip pat ir turi didelę vertę kaip įdomias atrakcijas turistams. Tūkstančiai atsidavėlių ir turistų lanko šitas šventyklas kiekvieną dieną, kad būtų laiminami ir pamatytų painų dekoravimą, ir ketina, kad papuošė šitas šventyklas. Kai kurios iš populiarių šventyklų Bangkoke yra būtent, Didieji Rūmai ir Wat Phra Kaeo, Wat Mahathat, Wat Pho, Wat Arun (Aušros Šventykla), Wat Ratchabophit, Wat Suthat ir Milžiniškas paskolos studentams Siūbavimas, Wat Thepthidaram, Wat Ratchanatdaram, Wat Saket ir Auksinis Kalnas, Wat Trai Mit ir taip toliau. Visos šitos šventyklos turi skirtingą reikšmę ir tarnauja įvairus, siūlo. Šitų šventyklų buvimas daro Bangkoką religingo pritvirtinimo centru, kur žmonės nuo visų šalies dalių spauda atvyksta ir garbina.

Miestas yra taip pat įžymus savo neramiu ir užsiėmusiu eismu. Jūs turite būti paruoštas užlaikymams dėl eismo spūsčių dienos piko valandose. Taip, geriau išvengti pasiekti taksi ar bet kokiame kitame vietiniame būde kelių transportavimo per piko valandas, kad išvengtų eismo ir teršimo. Greičiau jūs turite paimti Dangaus traukinį ar metro, kad pasiektumėte jūsų maršrutą laiku. Be to, trumpiems nuotoliams geriau eiti, dėvint kaukę, kadangi vietiniai gyventojai daro. Kaip dauguma kitų perpildytų pasaulio miestų, Bangkoko eismas yra baisus ir įžymus. Tačiau, ši problema neatrodo per didelė, kai jūs susitinkate žavias įžymybes ir miesto scenas.

Bangkoko žvilgsnių sugluminimas prieblandoje. Tai yra laikas, kai diena nyksta, ir vakarinė šviesa pasirodo. Vakarai Bangkoke yra nuostabūs ir išsiveržimas. Po varginančios įžymybių apžiūrėjimo dienos, jūs pasiekiate, kad atsipalaiduotumėte vakarais su dideliu maistu, pasilinksminimas ir taip toliau.

Pagavimo skrydžiai usb raktai į Bangkoką netrukus, kad sugebėtų turėti visa tai ir daug daugiau. Tiesioginiai skrydžiai į Bangkoką tiktų jums geriausias, ir jūs galite pasiekti miestą patogiai labai žema kaina. Taip, paskubinkite ir padėkite geriausioms normoms ant skrydžių ir viešbučių, rezervuodamas iš anksto, kad turėtumėte nepertraukiamas atostogas.

Rašyti komentarą