Skrydžiai į Los Andželą dideliam apsipirkimui ir aplink silpnas

parašė , 2011-11-20 08:54

Los Andželas yra žavėtas turistinis maršrutas, kuris rodo turistų lankomų vietų įvairovę, apimdamas paplūdimius, teminius parkus ir istorines pagundas. Bet kadangi kažkoks apsipirkimas lieka geriausią daiktą kelionėje mieste.

Miestas knibždėte knibžda su aukščiausia klase, apsipirkdamas pasirinkimas ir taškeliai, bet tie, kas nenori nueiti toli nuo oro uosto, gali surasti daug nuostabios pasirinkimo teisės šalia LA Tarptautinio (SILPNO) Oro uosto. Nenuostabu, bilietai ant drabuziai skrydžių į Los Andželą yra ryte ryti apsiperkančių keistuolių!

SILPNAS yra vienas iš labiausiai užsiėmusių oro uostų JAV ir pataikauja daugeliui tarptautinių ir vidaus avialinijų tokių kaip Pietvakarių Avialinijos, Amerikos Avialinijos, ir Amerikos Avialinijų Ekspresas.
Apsipirkimas servai LA Tarptautiniame Oro uoste

Kad turėtų Duty Free apsipirkimą Los Andžele, keliautojai gali ištirti neapmokestinamas parduotuves LA Tarptautiniame Oro uoste. Kiekvienas gali nupirkti prekes kaip gėrimas, tabakas ir aromatas. Šitoms parduotuvėms vadovauja DFS Grupė ir dalyvauja šešiuose oro uosto terminaluose. Be to, privati drabužių parduotuvių ir knygynų dabartis išvykimo rajonuose taip pat yra verti tyrinėti.

Pasivaikščiojimo Alėja

Pasivaikščiojimo Alėja yra didelis apsipirkimo maršrutas, kuris stovi labai apie SILPNĄ. Keliautojai gali gauti prieigą prie šios alėjos nuo oro uosto, šokinėdami į autobusą. Kelionė vos tik užtrunka 15-20 minučių. Keliautojai, rezervuojantys skrydžius į Los Andželą, mėgsta suplanuoti kelionę Pasivaikščiojimo Alėjai, kadangi alėja rodo daug pasaulinių įžymių prekės autoratlankiai ženklų, apimdama tokį kaip 7 Visai Žmonijai, Devyneriems Vakarams, Verai Wang, Lucky Brand, Ugg ir Treneriui. Kino filmo teatras ir Pasivaikščiojimo Alėjos maisto teismas yra kitos pagundos, kurios gundo turistus šventėse į Los Andželą aplankyti Pasivaikščiojimo Alėją.

Westfield Culver City

Westfield Karvelio Miestas yra kitas įspūdingas apsipirkimo maršrutas, šalia SILPNAS, kuris gundo milijonus ieškoti pigiems bilietams ant skrydžių į Los Andželą. Po alėjos suremontavimo 2009, jos populiarumas pakilo į didelius aukščius. Westfield Karvelio Miesto alėja yra tėvynė daugelio įžymių ir legendinių prekės ženklų, kurie priverčia sustojimo turistus pigiais skrydžiais į Los Andželą praleisti kažkokį laiką susitikimo vietoje.

Pietų įlanka Galleria

Pietų įlankos Galleria yra didelė esanti viduje alėja, kuri užtrunka viršūnė kelionės maršruto turistų, planuojančių šventes Los Angelams. baidares Vieta yra geriausia, kad suplanuotų vienos dienos kelionę su šeima ir draugais ir buvimu, labai su spūstimi supakuotu specialiai savaitgaliais. Šios alėjos struktūra yra labai žavi ir stebina lankytojus. Alėjos interjerai buvo papuošti maloniais akimi žaliais augalais ir elegantiškomis statybinėmis medžiagomis, kurios turtina šio šiuolaikinio apsipirkimo centro grožį. Skaičiuodami geriausias parduotuves Pietų įlankoje Galleria alėja, Bebe, Spėjimo, Vaikų Vietos vardai, Tarpo Vaikai ir Amžinai 21 pralenkia sąrašą. Būkite tuo sustojimo turistai ar keliautojai reguliarioje LA kelionėje, kiekvienas turi suplanuoti kelionę šiam žavingam apsipirkimo taškeliui.

Rašyti komentarą