Kelionės lėktuvu ateitis yra čia

parašė , 2012-12-11 16:21

Aerobusas neseniai išleido jų naujos sąvokos kabinos kontūrą.

Šitie ankstyvi atvaizdai ir planai prie Aerobuso apytikrius 2050 metus plėtos tradicinę, tradicinę greita paskola skrydžio kabiną su radikaliais projekto pokyčiais, ašmenys ekologiškai sutelkė įrengimus ir patogumus, kad aprūpintų unikalią pasiūtą skrendančią patirtį visus.

Lauktas moteriškų, vyresnių ir didesnių matuojamųjų keliautojų padidėjimas atvyksta, 2050 sukurs patogumų reikalingumą, kad pateiktų geriau jų sveikatai ir atsipalaidavimo poreikiui. kaip toks, kabinos galėjo būti segreguotos į themed zonas, kad labai padidintų borto patirtį kiekvienam keleiviui:
Zonos atgaivinimas

Atitikdama keleivio paklausą, bionikos struktūra ir membrana paskolins panoraminius pasaulio vaizdus zidiniai krosneles lauke. Vietos bus ‘organiškai užaugintos’ ir priglus aplink kūną – siūlantis masažą ir pastatytas muzikoje, panaudodamos natūralų karštį nuo jūsų kūno, kad varytų kai kuriuos iš kabinos patogumų.

Sąveikos Zona

Aerobusas vedė Globalinę 10 000 žmonių Keleivio 2050 Apžvalgą, ir rezultatai atskleidė, kad vienas trečdalis apžvelgtų norėjo, kad skrydis savarankiškai jaustų šventė su prieiga prie visų technologijų, kad žmonės panaudoja jų kasdieniame gyvenime. Todėl, intuityvios technologijos yra suplanuotos tokie, kurie pasirodo verslo ankštys su globaline sujungimo galimybe, virtualiu apsipirkimu ir žaidžiančiomis sienomis ir net Lydinio Beisbolo leidimo keleiviais, greitas kreditas kad žaistų pagavimą gatvėse Manhateno ar Himalajų kalnuose.

Protinga Technologijos Zona

Aerobuso pranešimas, kad vis daugiau žmonių važiuos 2050 – ir greičiau neramiai, kad du globalinių gyventojų trečdaliai bus nutukę iki 2030. Su tuo turint omenyje, lėktuvo kabinos rodys vietas, kad tiktų keleivių kūnams taip pat kaip jų biudžetui. Holographics, garsiniai dušai ir komunikacijos technologijos visi bus pasiekiami laive, kad garantuotų, kad jūs galite dirbti su savo kolegomis ar perskaityti istoriją savo vaikui, tarytum jie sėdėjo šalia jūsų. Papildomai, rankų bagažas bus paduotas įėjime prieš ‘stebuklingai’ pasirodymą šalia jūsų vietos lengvai prieigai.

Būsimos Technologijos

Pasaulis plėtojasi, ir taip turi technologijos mes priimti. Sudėtingas ‘pasitikinčių savo jėgomis’ ir ekologinių medžiagų tinklas bus panaudotas ant būsimų kabinų, pagal Aerobusą. Pasakoma, kad vietos dangos ir padengimas, kuris gali atrodyti savisuremontuoja (kaip žmogaus kūnas) atlieka vaidmenį. Holographic technologija ir energija, imanti derlių ypač, bus taip pat panaudotos, kad kurstytų kabinos prietaisus. Biopolymer membrana padengs kabinos bionikos struktūrą – pašalinimas reikalingumo langų ir sukūrimo lėktuvo lengviau ir daugiau efektyvaus kuro ir pareikš keleivių požiūrius pasaulio per vaiskias sienas.

Rezultatai yra emblemos ir perduoda ambicingą ir drąsią interpretaciją to, kokią prabangą ilgai tempia, kelionė galėtų panėšėti ateinančioms kartoms.

Rašyti komentarą