Negril Jamaikos oras

parašė , 2012-12-20 11:01

Negril yra didelis miestas, esantis Vakarų Jamaikos salos gale. Tai garsu savo natūraliais kriokliais ir gražiais smėlėtais paplūdimiais. Kasmet keliautojų dešimtys tūkstančių prasibrauna į Negril ir daug keliautojų stebuklo, tai yra natūralus grožis. Kadangi Negril yra esantis vakarų salos gale, tai yra senoviniai smėlėti paplūdimiai, nubėgti daug mylių palei kranto liniją. Žodis Negril turi savo kilmę ispanų kalba. Galutinė reikšmė už vardo buvo ilgai prarasta.

Keliautojai į Negril, Jamaika neabejotinai norės pasimokyti daugiau apie Negril prieš riziką ten. Orai Švenčionyse Negril, Jamaika yra karšta didžiąją dalį metų su temperatūra, dažnai siekiančia į viršutinį devintąjį dešimtmetį, kad nuleistų devyniasdešimt laipsnio Farenheito diapazonas. Kadangi temperatūra Negril yra apskritai karšta, yra daug lauke veiksmo, kad dalyvautų Negril. Iš tikrųjų, daugelis šito lauke veiksmo apima vandenį dėl Negrils paplūdimių, krioklių ir baseinų vietos ir paruošto tinkamumo. Negril yra puikus plaukimui, nardymui ir tokiam veiksmui.

Vienas iš lengviausių būdų užsieniečiui pasiekti Negril, lankydamas Jamaiką, pasirenka atvykimo skrydį kuris žemės Orai Švenčionyse uoste Montego Bėjuje ir paskui paimti taksi, autobusą ar automobilį į Negril.

Nors Negril Jamaikos Orų prognozė yra apskritai ganėtinai gera didžiąją dalį metų, prašom žinoti kad tarp mėnesių birželio į apytiksliai lapkritį (ir kartais gruodis) yra paprastai liūčių Negril. Ypač per šituos mėnesius (birželis į lapkritį) liūtys yra palydėtos labai stiprių vėjų, kurie gali didėti į uraganus. Klausymas orų prognozės ir nuolat informavimas vietinio oro Jamaikoje turi didžiausią reikšmę šiuo metu metų, jei jūs planuojate aplankyti salą. Kai ar jei yra uraganas Negril (ar kai dėl to Jamaikoje) laukia gyvenimo Jamaikoje malti į sustojimą su daugeliu firmų ir vietų, uždarytų. Oro uostai labiausiai tikėtina bus taip pat uždaryti ir daugelis, jei ne visi, skrydžiai bus panaikinti per uraganą.

Orai Švenčionyse Negril Jamaikoje yra ganėtinai šiltas didžiąją dalį metų taip planas lengvo apsirengimo pasiėmimas su savimi. Kasmet keliautojų dešimtys tūkstančių prasibrauna į Negril, ir daugelis stebisi jo natūraliame grožyje. Kadangi Negril yra esantis ant vakarų dauguma salos pakrantės, tai yra gražus smėlėtas paplūdimių nutįsimas daugeliui mylių palei kranto liniją. Prieš antraštę į Negril, Jamaika būti tikras, kad seks oro pranešimus dėl Negril Jamaikos Orų prognozė Švenčionyse, kad jūs žinotumėte koks gamtinės sąlygos laukti. Į sekantį turi taip pat atsižvelgti: atneškite savo prasmę nuotykio ir būti paruoštas linksmintis Negril.

Rašyti komentarą