Knygos kelionės pirmyn ir atgal avialinijos bilietai į Madridą

parašė , 2017-07-31 09:17

Karališkieji Madrido Rūmai, nors oficiali ispanų Karališkosios šeimos gyvenamoji vieta, yra tiktai panaudoti valstybinėms ceremonijoms. Tai turi apytiksliai 3 000 kambarių, didelį sodą ir heraldiką. Prie patalpos ploto, tai yra didžiausi karališkieji rūmai Europoje. Greta kelionės pirmyn ir atgal avialinijos bilietų užsakymo, jūs galite rezervuoti bilietus tinkle kelionei po šiuos didingus rūmus. Stačiakampis, arcaded kvadratas, Aikštės meras, yra numylėtinis tarp turistų ir vietinių gyventojų panašiai. Svetainė daugeliui įvykių praeityje tokių kaip futbolo žaidimai, koridos ir vieša egzekucija, šiandieniame pasaulyje tai garsu savo parduotuvėmis ir kavinėmis.
Vienas iš didžiausių miesto parkų, Buenos Airių Naujoko iš naujo Parko, priklausė ispanų karališkajai šeimai iki 19-ojo šimtmečio galo. Tai yra didysis parkas, užpildytas įmantrios skulptūros ir paminklų. Tai taip pat turi dailės muziejų ir ežerą. Tai priima daug įvykių tokių kaip knygų mugės, lėlių vaidinimas ir taip toliau. Yra taip pat gerai įrengtas lauke treniravimosi rajonas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra daug muziejų, kuris apgyvendina masinę meno kolekciją ir archeologinę kolekciją, tokią kaip Museo Nacional del Prado, Thyssen-Bornemisza Muziejus, Muziejus Lazaro Galdiano ir Muziejus Cerralbo. Meno kolekcija priklauso skirtingoms kultūroms tokioms kaip anglų kalba, olandų, italų ir vokiečių kalba. Meno dalys yra nuo 13-ojo į 20-ąjį šimtmetį. Rezervuokite kai kuriuos didelius kelionės pirmyn ir atgal avialinijos reikalus ir sugerkite kultūrą ir istoriją, kurią šitie muziejai turi pasiūlyti.

Įsteigtas 9-ąjį šimtmetį, šio istorinio miesto pastatai yra Europos Kultūros puikybės parodymas. Geriausias laikas, kad aplankytų yra rugsėjo, spalio, balandžio, gegužės ir birželio mėnesiai. Knygos kelionės pirmyn ir atgal avialinijų bilietai gerai iš anksto, kad padėtų pelningiems kelionės pirmyn ir atgal avialinijos reikalams.

Futbolo aistruoliai gali tęsti kelionę Santiago Bernabeu Stadiono, kuris yra Tikro Madrido tėvynė C.F. Stadionas buvo iškilmingai priimtas į tarnybą 1947 m. gruodį.

Viena iš daugelio Ispanijos atrakcijų yra La Tomatina Festivalis, kuris yra priimtas Bunyol kaimo. Esantis 3 valandų už nuo Madrido, jūs galite išnomuoti automobilį ar paimti autobusą, kad aplankytumėte šį žavingą mažą kaimą, kurio gatvės parausta per festivalį. Jūs turėsite rezervuoti bilietus festivalio mėnesius iš anksto. Tai išlaikė praėjusį trečiadienį rugpjūtį, kasmet. Kita pagrindinė atrakcija yra Bulių kova. Nors svarstytas, kad būtų barbariški ir regresyvūs prie kelių, daug žmonių vis dar mėgsta stebėti ir net dalyvauti Bulių kovoje. Kai jūs rezervuojate kelionės pirmyn ir atgal avialinijos bilietus, neužmirškite rezervuoti savo bilietus į Bulių kovos renginį be to.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dvi šventyklos, kurios nebūtų praleidžiamos, yra Bazilika el Grande ir Almudena Katedros. Madridas yra ryški miesto maišymo istorija, kultūra ir dabartinis pasaulis būdu, kuriuo tai turi kažką, kad pasiūlytų kiekvienam kas vizito šis gražus miestas.

Rašyti komentarą