Smagūs faktai apie emyratų avialinijas

parašė , 2017-07-13 16:54

Daugelis mūsų turėjo malonumą kelionės Emyratų skrydyje kažkokiame mūsų gyvenimų punkte. Ir mes visi žinome, kad Emyratai uždirbo vardą sau savarankiškai tarp geriausių viso pasaulio avialinijų. Gerai mes turime čia apšviesti jus apie einančius vieno dolerio banknotus šios avialinijos ir didelės imperijos už jos. Mes rinkome kai kuriuos smagius faktus, kurie yra įpareigoti nustebinti ir nustebinti jus tuo pačiu metu. Tokiu būdu įgykite tam tikras žinias ir paplatinkite jūsų horizontus, skaitydamas šituos smagius faktus apie Emyratų Avialinijas. Ir jei jūs nepadarėte to, jau tada pradeda rezervuoti jūsų avialinijos bilietus jūsų vasaros atostogas, prasidedančias šiandien.
1. Centras visos veiklos Emyratams yra Dubajuje. Matymas, kadangi tai yra kompanija arabų priklausanti, tai neturi atvykti kaip smūgis, kad štabas būtų esantis įlankoje taip pat. Taip, jei jūs norite sužinoti, kur viskas vyksta, tik rizikuokite į Dubajų ir pamatykite savo savomis akimis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Visa avialinijos flotilė susideda iš didelių kūno laivų, kurie leidžia visiems vartotojams turėti pakankamą asmeninę erdvę, išskrisdami į jų maršrutus. Tai taip pat duoda jums prabangesnę ir patogią išvyką, kuri yra Emyratų Avialinijų prekyženklis.

3. Emyratai yra taip pat pasaulinių ilgiausių nesustojančių komercinių skrydžių daugelio tiekėjas. Trukmėje šitie skrydžiai svyruoja nuo minimumo 12 valandų į maksimumą 16 valandų be sustojimo. Šitie skrydžiai yra nuo Dubajaus į Los Andželą, Hiustoną, ir San Franciską. Taip, jei jūs planuojate nueiti, kad toli, nėra tai geriau, kad jūs važiuojate prabangoje?

4. Pagal nesenus pranešimus, Emyratai yra taip pat kompanija, kuri rūpinasi apie aplinką. Retai darykite mes girdime pagrindinius verslo magnatus, besirūpinančius apie poveikį, kurį jie turi ant aplinkos. Dar čia mes turime Emyratus, kas ne tiktai rūpinasi apie tai, bet taip pat nuėjo į ilgus matus, kad padėtų sumažinti poveikį jų paslaugų aplinkos ir gerinti sąlygą apskritai. Jie taip pat dirbo per praėjusius metus, kad padėtų pasiūlyti ir įgyvendinti truputį nuostabios politikos, kuri leidžia jiems išsaugoti iki 50 % energijos, kurią jie pradžioje panaudojo. Kaip vėsus yra tai! Varikliai, panaudoti jų flotilėje, taupo kurą, kuris yra vertas daugiau kaip dolerių milijonų. Tokiu būdu jie taupo aplinką, ir gale daro santaupas sau savarankiškai taip pat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Pirmosios klasės paslaugos, pasiūlytos emyratų, yra visiškai nenugalimos. Jei jūs turite pirmosios klasės bilietą, tada ruošiasi būti išlepintas, kol jūs nejaučiate, kad jūs esate karalienė ar karalius. Kadangi tai yra tiksliai, ką emyratai padarys jums.

Rašyti komentarą