Kodėl jums turėtų skristi vietoj Į Drive

parašė , 2011-10-19 14:17

Ar jūs ketinate eiti kažkur, kitą savaitę? Jei taip, kaip jūs planuojate ten, ten vairuoti ar tiesiog priimti skrydį? Mačiau Przesąd tarp dauguma žmonių, kad vairavimas yra pigiau nei atsižvelgiant į skrydžio, tai yra tiesa, kai kuriais atvejais, bet didžiąją dalį laiko, plaukiojantiems jums kainuos mažiau.

Kai vairuotojo, jūs turite mokėti už daugelis dalykψ be dujų mokesčiai. Sietlas yra mano namuose mieste ir aš turiu eiti į Las Vegas bent dviejų iki keturių kartų per metus dėl verslo pavedimas ir I have figured svetainiu kurimas out kad naudojant skrydžio gali būti daug pigiau teikiama jϋs vien tik.
Pirmas dalykas, jums reikia žinoti, kad, kad man pritraukti į Las Vegas ji būtų reklamos paslaugos kainavo man apie $200 ir kad yra su mano automobilį, gauti 22 mylių už galoną. (Jums gali galvoti, kad tai yra labai mažiau palyginti su skrydį, sąnaudų ~ dabar, tai yra, kur ji yra brangi}. Problema yra tai, kad aš vis dar pirkti maisto ir jis greičiausiai būtų man 3 dienas gauti į Las Vegas, nes jis užima maždaug 19 valandos arba vairuotojo.

Maisto – priklausomai nuo savo mitybos įpročius tai gali jums kainuoti $120 iki $150 į vieną pusę kelionę. Kaip man aš paprastai išleisti maždaug $130 ir bandykite išlaikyti tai kiek įmanoma.

Užstatą – buvo, kad aš nesiruošia savo automobilio pusėje, jis kainuos maždaug kitoje $100 už 2 naktys apsistoti viešbutyje, o tai reikštų kitoje $200 kiekvieną kelių miegoti.

Automobilių konfiskuotu automobiliu prekyba išlaidos – jūs įtraukiate suma, Jūs išleista dar prieš pradėdami savo kelionę? Taip, aš tai mokama tik, įsitikinkite, kad jūsų automobilis yra pasirengusi išlaikyti bent 20 valandų suma ilgą važiavimo, kurios gali jums kainuoti Putekšnīca $100-$150.

Ar matote, kaip ko nuolat įtraukti? Tiesiog neužmirškite, kad kai kurios iš šių sąnaudų mokamos du kartus, nes aš grįšiu namo per. Dabar jūs suprantate, kodėl plaukioja yra geriau nei vairavimas dažniausiai? Tai kodėl plaukioja suteikia daugiau prasmės, nei vairavimas.

Šiuo metu taip pat norėčiau duoti jums keletą idėją, kad vairavimo galima pigiau jums jei nusprendėte keliauti kartu su keletą savo draugų, tai sumažins jūsų už galvos serveriai.lt nuolaida dujų, viešbutis ir automobilių remonto sąnaudos. Taigi, plaukioja yra daug pigiau atvejais turite kelionės atskirai ir vairavimo gali jums kainuoti tiek, kiek du kartus arba trivietis sumos jums mokėti už plaukioja ir ne pamiršti laiko ir problemų jums turi būti pasiekti ten.

Rašyti komentarą