Pigūs skrydžiai ir istorinių vietovių Aruba

parašė , 2011-10-19 17:41

Pigūs skrydžiai, vadovauja į Aruba yra tikrai bendro šių dienų. Iš tiesų, jei ketinate Aruba galėtų mėgautis istorija ir kultūra plius Didžiosios Daiva sties siūlomų šios mažos salos. Netoli Ekvatorius, Aruba yra mažų salų su geriausių pakrovimas intarpai ir geriausių paplūdimių bet kur Karibų.

Su istorija užsklanda, galite pamatyti Aruboje ‘s Ispanijos įtaką savo gyvenimą ir kultūrą. Per 1500, tai buvo bastionai Ispanijos, rubai todėl puiki istorinių vieta jums ir jūsų šeimai aplankyti. Ji buvo pirmą kartą atrado Europos super galias atgal į 1499 pagal Amerigo Vespucci. Amerigo Vespucci buvo baimėje savo turtus ir net savo tubylcy, ragina ją gigantus žemės. Grįžęs į Ispanijos su medvilnės ir kitų labai reikalingas biržos prekių, ji tapo Ispanijos kolonija, ateinančio amžiaus

Šiandien, Aruba yra pagal Nyderlandų. Aruba mano karalienė Beatrix kaip savo valstybės vadovas, nors ji vykdo Parlamento 21 narys. Iš pigių skrydžių, kuriuos galėtų dabar sau iš skirtingų oro linijų, vadovauja į Arubą, galėtų faktiškai gauti aplankyti daug istorinių vietovių šioje saloje. Nors jis yra santykinai mažas vieta, jūs negalite gauti pakankamai naktiniai klubai Vilniuje savo istoriją.

Yra svetainių, kuris primintų jums Ispanijos ir net antrojo pasaulinio karo buvimą, saloje. Viena iš daug svetainių, kad jūs iš tikrųjų gali aplankyti yra Kalifornijos švyturio. Šis švyturio yra per Arashi Beach artumo. Įsikūręs šiaurės vakarų dalį salos, šis švyturio buvo pavadintas po garlaivis, kurios sugriauta atgal 1891.

Jei jūs ieškote šiek tiek istorijos ir gamtos, galite apsilankyti Arikoko nacionalinio parko, kuris užima didelę 18 procentų, Arubos saloje. Jei po vaizdingos vietos, Arikoko nacionalinis parkas yra tarp labiausiai ieškoma po jos skirtingų uolienose iš kalkakmenio, lavos sudėčių paskirties.

Prancūzai leidimas, žinomas dėl tubylcy gallantry XVII a. siauras laboratoriniai tyrimai perėjimas yra vienas iš istorinių vietovių, kurių nenorite praleisti. Istorija eina, kai Prancūzijos piratai atgal į 17 amžiaus bandė įsibrauti Aruba. Po tiek daug metų, ši vieta buvo vadinamas prancūzai Pass arba “Franes Pas.”

Tikrai mėgautis Aruba skirtingų svetainių, paradise vilnius jums reikia žinoti šiek tiek istorijos, kad saloje. Jūs turite suprasti daugiau dalykų, kurie įvyko, Aruba vertiname daugiau nei jo gražus smėlio ir nardymo dėmės ilgą istoriją.

Šių dienų, galite apsilankyti Aruba net jei dėl griežtų biudžeto. Yra vis daugiau ir daugiau žmonių, gauti Pigūs skrydžiai link metai po metų naudojasi ne tik atsižvelgiant į tris svetaines, bet ir kitose srityse, kaip pagrindinis pakrovimas intarpai, kad Aruba didžiuojasi, sala. Tarp kitų svetainių, kuriose galite apsilankyti Aruba yra natūralus baseinas ir Lourdes Grotto, kurie tampa populiarus tarp turistų šiandien.

Rašyti komentarą