Kur slypi greitųjų kreditų baimė?

parašė , 2015-04-23 20:49

Iškilus pinigų poreikiui dažniausiai skubiai ieškome alternatyvų, kurios gali padėti išspręsti susidariusias finansines komplikacijas. Rodos, galimybių yra daug, tačiau vienos netinka dėl vienų priežasčių, kitos – kitų. Kreditai – paskutiniu metu itin daug dėmesio sulaukęs pasiūlymas, kurias neleidžia vienareikšmiškai nuspręsti, ar tai geras ar blogas pasirinkimas.

Greitųjų kreditų kompanijos stengiasi akcentuoti, kad visi, kurie skolinasi atsakingai, gali džiaugtis greitukų pasiskolinimo galimybe. Juk teisingai pasirinkus kompaniją galima išspręsti susidariusias finansines situacijas (daugiau informacijos: www.paskolose.lt/pirma-paskola-nemokamai). Būtent todėl diskutuotinas klausimas, ar greitieji kreditai tikrai geriausia pinigų pasiskolinimo vieta yra visiškai nekomplikuotas. Jei asmuo atsakingai žiūrės į jam suteiktą galimybę, jis tikrai gebės įvertinti paslaugą ir tuo pačiu gauti reikiamą pinigų sumą be jokių kliūčių.

Kreditai - ar reikia bijoti?Renkantis kompaniją iš kurios planuojate pasiskolinti, siūlome atkreipti dėmes į šiuos aspektus:

  • Ar pirma paskola suteikiama nemokamai? Verta įvertinti ir pasinaudoti galimybe.
  • Kokio dydžio palūkanos? Jos visada kur kas mažesnės nei bankuose. Jei matematika nėra geriausias jūsų draugas, paprasčiausiai nuvykęs į kompaniją arba parašęs laišką pasiklauskite, kiek tiksliai reikės grąžinti, jei skolinatės tam tikrą pinigų sumą su tokio dydžio palūkanomis. Gausite tikslų atsakymą ir tuomet galėsite spręsti, ar pasirinkimas jus tenkina.
  • Per kiek laiko pinigus teks grąžinti. Pasirinkite kuo ilgesnį įmanomą variantą. Žinoma, jei atsistosite ant kojų finansiškai anksčiau, tokiu atveju skubiai atiduokite pinigus. Taip kuo mažiau permokėsite.
  • Galbūt kai kurios kompanijos siūlo prioritetinių dovanėlių? Tai jokiu būdu negali būti vienas iš esminių dalykų į kurį reikėtų kreipti dėmesį renkantis kompaniją. Tačiau jei randate du analogiškus pasirinkimo variantus ir vienas jų dar už pasiskolinimą dovanoja du bilietus į kiną… kodėl gi ne?

Kai kurie kreditai suteikiami tik asmenims, kurie turi pastovias pajamas (darbas arba socialinės išmokos ir panašiai). Tačiau yra ir tokių, kurios skolina, jei asmuo palieka užstatą. Dažniausiai juo tampa auto transporto priemonė. Labai puikus variantas, kadangi nereikia pastovių pajamų, o mašina gali būti jūsų garantija, kad pinigus tikrai atiduosite laiku. Dažniausiai galima pasiskolinti net iki 90 procentų Jūsų automobilio vertės.

Kreditai yra puiki paslauga, kurios pliusus įvertina nemažai Lietuvos gyventojų. Žinoma, kad juos pavyktų atrasti, reikia ir pačiam būti kuo labiau atsakingam. Pasiskolinimas iš kreditų negali būti spontaniškas poelgis. Apgalvokite visas, net ir pačias mažiausias smulkmenas, ir pasirinkite geriausią variantą. Koks jis? Kiekvienas žmogus atranda ir suvokia jį savaip.

Rašyti komentarą