Patarimai tam, kad skristų ant lėktuvo tuo metu, kai ant ramsčių

parašė , 2015-01-20 22:45

Kai jūs turite važiuoti, yra daug kliūčių, kurios galėjo stoti skersai kelio. Kai jūs esate ant ramsčių, viskas yra tai daug sunkiau. Gavimas į naują maršrutą ant lėktuvo ima kantrybę, kaip tai yra, bet kai jūs esate ant ramsčių, tai jaučiasi beveik neįmanoma. Panaudokite šituos patarimus, kad padėtumėte jums įveikti skrydį su tiek daug lengvumo kiek galima.

Patarimas #1: Kvieskite Avialiniją

Anksčiau, negu jūs pradėsite kelionę, kvieskite avialiniją ir pasakykite jiems apie jūsų situaciją. Jie gali informuoti jus apie bet kokius ypatingus įsėdimo rajonus ir kitus daiktus, kad jūs galėtumėte būti priskirtas į kaip laikinai nedarbingas asmuo. Jūs tada sugebėsite suplanuoti priekyje geriau dėl to, ką jūs turite padaryti ir kur jūs turite būti

Patarimas #2: Mokestis už Vietą

Daug avialinijų leidžia jums patobulinti jūsų vietą geresnei vietai mažam mokesčiui. Paprastai, jūs nepadarytumėte to, bet kai prieita prie papildomo kojos kambario, jums reikia jo šį kartą aplink. Įsitikinkite, kad jūs nesėdite išėjimo eilėje ir pasirenkate vietą su papildomu kojos kambariu, tokiu būdu jūs galite paremti savo koją viršuje nedaug per skrydį.

Patarimas #3: Valdyba Anksti

Jei avialinija leidžia jus valdyba anksti, padarykite tai. Lengviau surasti vietą į stash jūsų ramsčiai ir įeiti į jūsų vietą, kai nėra daug žmonių aplink jus. Nors jūs negalite mėgti sėdėti ilgiau ir laukti visų kitų, kad apsistotumėte, tai yra iš tikrųjų lengviausias būdas nueiti.

Patarimas #4: Išeikite Paskutinis

Vėl, sunku laukti kiekvieno, kad išeitų aplink jus, bet kai jūs esate ant ramsčių, bandydamas išeiti tuo metu, kai kiti laukia už jūsų, sunkina ir jums ir jiems. Laukite savo vietoje, kol tie už jūsų neišėjo taip, jūs galite užimti savo laiką, palikdamas lėktuvą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Patarimas #5: Gaukite Perėjimo Vietą

Kai jūs pasirenkate savo vietą, tai yra gera mintis gauti vietą ant perėjimo, net jei jūs teikiate pirmenybę lango vietai. Jūs galite iškišti savo koją perėjime net daugiau kambario, ir jūs neturite pabandyti šliaužioti per vietą ir galbūt kitus žmones, kad pasiektumėte lango rajoną.

Patarimas #6: Atvykite Anksti

Jūs visada norite atvykti anksti skrydžiui, bet kai jūs esate ant ramsčių, tai yra gera mintis atvykti net anksčiau kažkam ir viskam, kurį jūs turite padaryti.

Patarimas #7: Nusiųskite Bagažą

Jei jūs nesiartinate kokį nors laikotarpį, tai yra gera mintis nusiųsti jūsų bagažą prieš jus iš anksto. Nėra jokio būdo, kuriuo jūs galite tempti savo bagažą už jūsų, kai jūs bandote kovoti per oro uostą ant ramsčių.

Duokite # arbatpinigių:8 Alternatyvūs Judrumo Prietaisai

Jei jūs esate iš tikrųjų sudomintas dėl to, kaip jūs seksitės ir nuo lėktuvo ant ramsčių ir net per jūsų būklės oro uostą, geriau tyrinėti alternatyvų pasirinkimą. Yra daug kitų judrumo prietaisų ant rinkos, kuri gali padėti jums vairuoti lėktuvo kelionę ir kasdienį gyvenimą ne svorio laikysenos valstybėje.

Kelionė ant lėktuvo nėra niekada lengva, kai jūs būsite ant ramsčių, bet šitie patarimai padės jums įveikti ją su tiek daug lengvumo kiek galima.

Rašyti komentarą