Paslaptys, kad pasirodytų ir turėtų pigius skrydžius

parašė , 2015-05-05 19:41

Ar jūs norite skraidinti pirmąją klasę ar verslo klasę, yra visada būdas, kuriuo jūs galite panaudoti, kad turėtumėte pigius skrydžius klasėse. Žinoma, kad dvi klasės yra nedaug brangios, bet su keliomis atskleistomis paslaptimis, jūs galite dabar surasti ir gėrėtis pigiais reikalais atitikti jūsų kelionės poreikį.

1. Ieškokite praėjusia minute reikalų – Jie gali būti naudingiausi kadangi avialinijos yra beviltiškos, kad užpildytų tuščias vietas prieš išvykimą. Jie todėl baigia tuo, kad nukainoja mokesčius už važiavimą, ir jūs galite manyti pigus praėjusia minute skrydžiai pritarti jums.
2. Dvigubas tikrinimas jūsų orinis mokestis už važiavimą – Tuo atveju, jei jūs jau rezervavote skrydžiui, suplanuotam dieną paskui, neskubėkite, kad tikrintų, jei mokestis už važiavimą pasikeitė ryte. Jei tai turi, jūs galite panaikinti ir iš naujo rezervuoti vėl kaip paprastas būdas turėti pigų airfare. Dauguma avialinijų neturi jokios problemos su tuo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Pasirinkite savo dienas išmintingai – faktas yra, kad kelios dienos yra labiau užsiėmusios negu kiti avialinijos pramonėje. Kad turėtumėte pigų pirmosios klasės bilietą, pabandykite ir musė dienomis, kurios yra mažiau užsiėmusios toks kaip trečiadienį. Ši midweek diena yra paprastai mažiau užsiėmusi nuo to laiko nedaug žmonių kelionės, ypač palyginti su dienomis tarp penktadienio ir pirmadienį. Su mažiau keleivių, mokesčiai už važiavimą nusileidžia nuostabiai.

4. Pasirinkite savo skrydžio laiką išmintingai – Išskyrus teisingos dienos pasirinkimą, kad garantuotumėte, kad jūs gėritės tokia didele nuolaida kiek galima, laikas gali taip pat daryti įtaką jūsų bilieto mokesčiui. Skrydis labai anksti ar labai vėlai gali būti labai naudingas nuo to laiko ne, daug žmonių skraidina tokius laikus vadinasi, mokesčiai už važiavimą yra blogos nuotaikos.

5. Pabandykite dvi skirtingas avialinijas – Užuot pirkęs bilietą į abi puses su viena avialinija, pabandykite ir užmokėkite, vienas kelias tada naudoja kitą avialiniją, kad skristų atgal. Faktas yra, kad jūs galite sutaupyti daug, kai jūs sumaišote kadangi terminai gali būti skirtingi, vadinasi naudingi jums.

6. Pasinaudokite savo dažnais lakūno punktais – Kai jūs laikotės vienos avialinijos ir įeinate į dažnas lakūno programas, jūs galite lengvai išpirkti savo punktus bilietams ar gėrėtis apdovanojimais todėl. Tai gali būti tuo, kas gelbėja jus nuo mokėjimo per daug už jūsų lėktuvo bilietą. Ši programa yra labiausiai tinkama dažniems verslo keliautojams, darantiems tai galimas, kad turėtų pigius verslo klasės skrydžius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

7. Būkite ieškant reikalų – Su socialine žiniasklaidos paėmimo centro stadija, jūs galite lengvai sužinoti apie pigius reikalus nuo avialinijų su internetiniu buvimu. Jūs galite taip pat pasirašyti pavojus su gerbiamomis svetainėmis, kad, kai tik reikalas labiausiai, tinkamas jums, prieina jūs būtumėte praneštas, kad pasinaudotumėte prieš reikalo galą.

8. Palyginkite skirtingas avialinijas – Kad pasidarytumėte labiausiai nuo jūsų pastangų surasti, kad pigūs skrydžiai bando ir ieško reikalų ir pasiūlymų iš oficialių pagrindinių avialinijų žiniatinklio svetainių, jūs domitės skridimu. Reguliarus tikrinimas gali padėti nuostabiems reikalams jums turėti. Jūs galite taip pat lengvai padaryti palyginimus populiariausių avialinijų nuo gerbiamų svetainių, kad surastumėte pigius reikalus.

Rašyti komentarą