Lėktuvo bilietai

parašė , 2012-11-15 19:42

Kaip sutaupyti, renkantis aviabilietus?

Lektuvo bilietai, užsakinėjami internetu, vieniems gali atrodyti kaip kasdienybė, kitiems – paini užduotis. Kaip nepasiklysti nuostatų ir reikalavimų karalystėje, savarankiškai užsisakinėjant bilietus?

Pasirinkite tinkamą kalbą

Skrydžių bendrovės visuomet yra tarptautinės, todėl norint, kad lektuvo bilietai būtų jūsų, užsakinėkite juos nustatę tinkamą svetainės kalbą. Visuomet galima pasirinkti anglų arba rusų kalbas, o daugelio oro transporto bendrovių puslapiuose – ir lietuvišką (pavyzdžiui, bendrovės „AirBaltic“). Užsakinėjant bilietus jums teks atkreipti dėmesį į daugybę svarbios informacijos, nuo to tiesiogiai priklausys ar perkami bilietai yra pigūs, ar jūs visgi permokate už kažką, kas jums nebūtina. Turėkite omenyje, jog finansinės operacijos yra išties dėmesio ir atidumo reikalaujantis procesas, galintis netgi pridaryti tiesioginės žalos. Jeigu kalbinių barjerų įveikti niekaip nepavyksta, paprašykite, jog tai padaryti kas nors padėtų – pasikvieskite į pagalbą gimines, draugus ar bendradarbius.

Skaitykite nuostatus

Dažnai užsakinėjant skrydį, daroma klaida – neįsiskaitoma į sąlygas ir reikalavimus. Tad būkite akyli ir visuomet stebėkite, ar lektuvo bilietai yra tiksliai tokie, kokių jums reikia. Visų pirma, išsiaiškinkite dėl bagažo. Kartais lėktuvų bendrovės siūlo mokėti už papildomą bagažą, kai galbūt jums reikia tiktai rankinio. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, į tai, jog jums siūlomi specialūs priedai prie bagažo – taros dūžtantiems daiktams, elektronikai, neįgaliųjų įrangai, muzikos instrumentams. Jeigu jūsų tai nedomina, tiesiog lektuvo bilietų užsakymo sistemoje pažymėkite varneles atitinkamose skiltyse.

Jums taip pat reikėtų pasidomėti, kokias vietas jums siūlo sistema. Iš tiesų, dažnai nesvarbu, kur atsisėsite, nes svarbiausia, tiesiog nuvykti į pasirinktą šalį, o ant žemės sėdėti neteko dar nė vienam keleiviui, tačiau užsakinėjant bilietus jums bus pasiūlytos lektuvo VIP vietos ir, žinoma, papildomas mokestis už jas. Neapsigaukite – norėdami, kad lektuvo bilietai iš tiesų būtų užsakyti pigūs, nesirinkite specialių vietų, jums pakaks įprastinės.

Lektuvo bilietaiPasvarstykite dėl draudimo

Vadovaujantis pastarąja pastraipa tarsi norėtųsi sakyti – nesidrauskite jums siūlomu draudimu, antraip pigus lektuvo bilietai is Kauno taps neįkainojamu skrydžiu iš paskutinių santaupų. Vis dėlto, draudimas, kitaip nei karališka kėdė, yra kur kas labiau reikalingas dalykas. Kelionės draudimas tam tikromis aplinkybėmis gali iš tiesų išgelbėti jus iš blogų situacijų, tad jo bet kokiu atveju reikia. Ir, jeigu neapsidraudėte draudimo kompanijose, tuo metu, kai yra užsakinėjami lėktuvo bilietai internetu, vis dar galite dėl savo saugumo ir ramybės apsidrausti. Tada bilietai kainuos šiek tiek daugiau, tačiau čia jau galima pritaikyti taisyklę „skūpus moka du kartus“ ir išleisti tą sutaupytąjį litą kitą savo gyvybės, sveikatos ir gerovės visokeriopai apsaugai.

Naudokitės specialiais pasiūlymais

Lektuvo bilietai internetu gali būti ne tik užsakomi, bet ir išsirenkami kuo pigiausi. Mat dauguma skrydžių bendrovių taiko įvarius jums naudingus kainų sumažinimus, akcijas ir specialius pasiūlymus. Pasinaudokite jais, galbūt paaiškės, jog kai delne lektuvo bilietai, Amerika ne tokia jau ir tolima. Tik tereikia tuos bilietus užsisakyti pigius. Kaip tai padaryti? Be anksčiau minėtųjų punktų, jums dar galima naudotis specialiais pasiūlymais, su jais daug mažiau kainuos lektuvo bilietai. Paskutines minutes pasiūlymai yra gana paplitusi tokių kainų sumažinimų rūšis. Neretai ją renkasi avantiūristai, spontaniški keliautojai ar tiesiog (paradoksas!) labai turtingi žmonės, liedžiantys sau bet kada atidėti darbus (kas atsitiks, jeigu prarasi tūkstantį kitą) ir išdumti į kitą pasaulio kraštą.

Ne tokiems nutrūktgalviams gana palanku rinktis tiesiog išankstinį skrydžių užsakymą. Tarkime, planuojant kelionę į Berlyną, likus dar metams iki numatytosios datos, lektuvo bilietai i Vokietija gali kainuoti pigiau nei kelionė autobusu. Mat lektuve galioja proporcijos principas – kuo mažiau žmonių užsisakė vietas, tuo pigesni yra lektuvo bilietai.

 

Rašyti komentarą