Pigus užsienio airfare: patarimai tam, kad padarytų įperkamą kelionę

parašė , 2012-11-07 12:38

Žmonės daro daug pasiteisinimo, kodėl jie nevažiuoja tarptautiniu mastu, bet joks pasiteisinimas atrodo neneša daugiau psichologinio svorio ar yra kaip tik lyguma neteisingai kaip supratimas, kad skridimas užsienyje yra neįtikėtinai brangus. Bet tas supratimas yra tiesiog neteisingas. Su teisinga mąstysena ir saujele patarimų jūs galite užgrobti skrydžius į užsienio šalis, net skrydžius į užsienio šalis, esančias toli, toli didžiulėse santaupose.

Patarimas 1: Liaukitės Skaityti Apie Pigią kelionę

Su keliomis žinomomis išimtimis (apimdama šį straipsnį) paskolos internetu dauguma žymėtų rašalu, išlietų ant pigios kelionės, sukasi aplink būdus, kuriais jūs galite skristi į Paryžių dvi dienas ar kaip jūs galite pasiekti pusiaunuo kruizų Kosta Riką ir per daug organizavote 7 dienų keliones per žemyne esančią valstybės dalį Kinija
Kitaip tariant, didžioji dalis rašymo, ten turinčio reikalo su biudžeto kelione, susitelkia, kaip leistis į išgertuvių kelionę. Dar, išgertuvių kelionės nėra rūšis kelionės patirties, kurios jūs turite siekti.

Taip pat, saugokitės taip per daug informacijos, net per daug geros informacijos, gali sutrikdyti jus, ir tai drąsina neveiklumą. Naudojant kelis patarimus, kurie dirba iš tikrųjų gerai tieks daug didesnius apdovanojimus, apimdamas didesnius psichologinius apdovanojimus, negu bandymas patobulinti procesą su nesibaigiančiu studijavimu.

Patarimas 2: Pinigai Nėra Viskas

Kuris atstovauja didesniam laimėjimui: 1) Užtrukdamas 30 minučių, kad manytų 600$ kelionės pirmyn ir atgal skrydį nuo Džono Ficdžeraldo Kenedžio momentiniai kreditai į Hitrou, ar, 2) Leisdamas 30 valandų rasti ekvivalentišką užsienio bilietą? Jei jūs atsakėte 30 minučių bilietu, jūs suprantate svarbų elementą užsienio kelionėje – jūsų airfare vertė yra svarbesnė negu žali doleriai ir centai, kuriuos jūs mokate už tai.

Pinigai yra vertės elementas, bet tai yra tiktai viena plyta daug didesnėje sienoje. Jūs turite svarstyti laiką, protinį įtempimą, ir emocionalias išlaidas, kurios įeina į procesą. Tai ketina mokėti šiek tiek daugiau ir sutaupyti save, 29.5 valandų yra daug geresnis reikalas negu absolute žemiausios galimos kainos gavimas.

Patarimas 3: Mokestis, Papildomas Patogumui ir Patikimumui

Kaip greitas rezultatas į vertės temą, svarbu, kad jūs neieškote pigiausio pirmas kreditas nekainuoja bilieto, kurį jūs galite surasti, bet ieškoti geriausią kombinaciją patogumo ir kainuoti. Patikėkite manimi – tai verta tėkšti mažus papildomus grynuosius pinigus vieno kelio bilietui į Londoną negu gelbėjimas kažkokio įbrėžimo ir užsiėmimas keturių layovers ir 10 valandų į jūsų kelionę.

Patikimumas, žinodamas jūs ketinate sugebėti padaryti tai iš šalies, kai jūs norite į, yra taip pat svarbus sėkmingai pasaulinei kelionei. Jūs galite kartais užgrobti ultrapigų praėjusia minute bilietas į Braziliją, tiesiog darydamas skambučius avialinijoms diena, kurią jūs norite palikti? Tikras jūs galite. Bet jūs galėtumėte taip pat baigti tuo, kad mokėtumėte kelią daugiau, negu jūs būsite, jei jūs nupirktumėte nuolaidų bilietą kelios savaitės iš anksto. Jei reikalas, kurį jūs randate šiandien yra "gana geras", tada perka tai ir liaujasi svajoti apie Baltus nuolaidų kelionės Banginius.

Patarimas 4: Susijusių su kelione Apdovanojimų Punktų sukaupimas Reikalingas Įsipareigojimo

Apdovanojimo punktai yra bauginantys ir gali iš tikrųjų padėti daryti jūsų tikslą apiplaukti įperkamą Žemės rutulį. Bet pakankamai apdovanojimų punktų sukaupimas, kad užgrobtų kelionę iš šalies reikalingas lygmens įsipareigojimo, apie kurį dauguma tariamų pasaulinių keliautojų negalvoja, kai jie pasirašo naują Amex kortelę.

Vienoje programoje aš panaudojau kelionės pirmyn ir atgal bilietą, kad Lakuočiau, kuris kainuoja apytiksliai 60 000 punktų. Daugumai mūsų, dėjimas 60.000$ ant kreditinės kortelės neatstovauja greitam ar pigiam būdui pagaliau ištirti Tokijo būsimą smūgį.

Taisyklės žaisti apdovanojimų punktų rinka, kad paverstų pasaulinę kelionę į pavėluotai atėjusią mintį be kalčių yra sudėtinga ir užsitarnauja jų savą straipsnį. Dabar tik žino, kad apdovanojimų punktai neatstovauja leidimui be pastangų į praleidžiančias groteles.

Patarimas 5: Niekas Neišgelbės Jūsų Daugiau Pinigų Negu Lankstus Sąrašas

Avialinijos pastoviai parduoda ultražemai įvertintus bilietus egzotiniam maršrutui, jie tik sunkiai nereklamuoja šitų pigių pirkinių.

Naršant kelionės kainos palyginimo žiniatinklio svetaines nepaprastai paplitę surasti bilietą 500$, įspraustiems tarp dviejų beveik identiškų bilietų, einančių 1.500$. Skirtumas tarp 500$ bilieto ir 1.500$ bilieto yra paprastai skirtumas tarp išvykimo antradienį, užuot išvykęs pirmadienį ar išvykdamas vieno mėnesio pabaigoje, užuot išvykęs kito pradžioje.

Yra tam tikrų apskritai teisingų taisyklių, kurias jūs galite turėti galvoje, rinkdamas jūsų atvykimo ir išvykimo datas, bet taisyklė atrodo, kuri išreiškia save labiausiai šarvuotu reguliarumu yra faktas, pigiau išskristi antradienį, trečiadienis ar ketvirtadienis, negu tai turi važiuoti nuo penktadienio iki pirmadienio.

Lankstesni jūsų kelionės sąrašas didesnis, galimybė, jūs galite užkabinti daug, bet jei jūs turite padėti kietas kelionės datas teškia juos viduryje savaitės, ir kaip bendra taisyklė visada bando pradėti ieškoti bilietų prieš bent jau kelias savaites prieš jūsų pasiūlytą išvykimo datą.

Patarimas 6: Panaudokite Baidarę ir Orbitz

Naudojant Baidarę ir Orbitz siūlo patikimiausią metodą tam, kad surastų nebrangų tarptautinį airfare. Tuo atveju, jei jūs nežinote, šitos dvi žiniatinklio svetainės naršo šimtus avialinijos ir airfare žiniatinklio svetainių, kad surastų pigiausius bilietus šiuo metu parduodama jūsų datoms ir maršrutams. Yra daugoka mokesčio už važiavimą palyginimo žiniatinklio svetainės apie šitas dienas, bet jūs tiktai iš tikrųjų turite peržiūrėti Orbitz ir Baidarę, kad nuolatos užgrobtumėte geriausius pasiūlymus. Aš išvykstu su Baidare ir tiktai naudoju Orbitz, kad dvigubinčiau tikrinimą, mano rezultatai, bet Orbitz turėjo papratimą būti mano mėgstama mokesčio už važiavimą palyginimo žiniatinklio svetaine.

Kodėl aš dabar pritariu Baidarei? Yra tai todėl, kad Baidarė parodė didžiulę ir įdomią rinkodaros iniciatyvą pernai? Aš buvau tik lengvai paveiktas, įdėdamas skelbimą? Visai ne. Aš teikiu pirmenybę Baidarei šiomis dienomis todėl, kad Baidarės "Lanksčios Datos" pasirinkimas leidžia jus ieškoti pigiausią airfare masinio 30 dienų periodo viduje. Teisingai, ant Baidarės jūs galite pasakyti svetainei, kad jūs norite skristi nuo LaGuardia į Maroką kada nors tarp gegužės 5-ąją ir birželio 5-ąją ir svetainė duos jums gedimą pigiausių skrydžių, pasiekiamų kiekvienomis tų dienų, visi padėti į patogų mažą kalendorių. Orbitz, atvirkščiai, tiktai leidžia jus ieškoti 3 dienų mokesčio už važiavimą lango viduje.

Patarimas 7: Parinkite Tarptautinį Centrą Iš pradžių

Kaip paskutinė pastaba beveik visada pigiau skristi į labai prekiautą nelegalus tarptautinį miestą iš pradžių ir paskui skristi į jūsų paskutinį maršrutą nuo ten. Pigiau skristi į Bangkoką, iš pradžių tada skrenda regioniniu reisu į Laosą ar Kambodžą. Tai kainuoja žymiai mažiau, kad nupirktų bilietą į Hitrou ir paskui skristų EasyJet reisu į Paryžių, negu tai kainuoja, kad skristų tiesiogiai į Paryžių. Jei jūs rezervuojate gana toli iš anksto (paprastai tik kelios savaitės, kartais mėnuo, ar du) jūs galite gauti šitas rūšis trumpų skrydžių ant regioninių avialinijų mažyčiams kiekiams.

Tarptautinių centrų radimas nėra sudėtingas. Dažnai, kad surastumėte teisingą tarptautinį centrą jūs tik turite panaudoti sveiką protą ir manyti, kad Londonas yra aukštesnio eismo centras negu Glazgas, kad Honkongas mato daugiau kasdieninių skrydžių negu Balis.

Paimkite nedaug laiko, kad ištirtumėte jūsų pasirinkimą, kadangi akivaizdus tarptautinis centras ne visada siūlo pigiausią pasirinkimą (t.y.: skridimas nuo Niujorko į Berlyną gali būti pigesnis negu Niujorkas į Londoną). Taip, padarykite mažą tyrinėjimą, jūs pasiūlysite gerą vertę dorai skubiai.

Rašyti komentarą