Magija Viktorijos krioklio ir daug daugiau

parašė , 2011-11-29 14:57

Zimbabvė yra stulbinantis apsuptas sausumos šalies Ribojimas į šiaurę nuo Pietų Afrikos su dideliais miškais, upėmis, dideliu peizažu, ir vietomis nueiti į. Žalumynai kartu su tokiais skirtingais natūraliais peizažais iš tikrųjų suteikia jums iš tikrųjų hipnotizavimo afrikiečio patirtį, duodančią jus atostogų ir kelionės geriausias. Viena vieta, kuria Zimbabvė yra iš tikrųjų garsi yra Viktorijos krioklys. Jie yra pasaulinė didžiausia užuolaida Krioklių ir aprūpina daug susijaudinimo kaip numesti svorio žmonėms nuo visur ant skrydžių į Zimbabvę. Nukritimus taip pat pavadina Mosi-oa-Tunya, kas reiškia "dūmus, kurie griaudėja", darydami jį vienas iš gražiausių ir pločio paėmimo svetainių pasaulyje.
Žmonės gali padaryti kažkokį smagų veiksmą čia be to. Iš pradžių maudosi ant vandeninio nukritimo viršūnės. Srautas vandens nuo nukritimo viršūnės yra taip lygus ir ramus, kad žmonės dažnai gali būti matomi, eidami į aukščiausią kraštą krioklio tam papildomam jauduliui. Be to, jūs galite skristi sraigtasparnio reisu, pavadintu angelų skrydžiu, kuris ima jus ant 15 ar 30 minučių išvykos Viktorijos krioklio. Amato forma leidžia jus matyti visą aukščiausią vaizdą pinigai greitai nukritimų į pilną nuostabumą ir didingumą, darantį pigius skrydžius į Zimbabvę, kurią būtinybė visiems turistams, ieškantiems galutinio nuotykio, patiria ir yra daug daugiau, jūs galite ieškoti Zimbabvėje.

Kayaking ir baltas vandeninis plukdymo entuziastas suras šią vietą kaip dangų. Daug žmonių mėgsta susijaudinimą nuo plukdymo patirties, kuri gali būti pasiekta su didelio Oro pagalba, Zimbabwe Zaimbi River šalia Viktorijos krioklio yra įvertintas kaip rūšis 5 Britanijos baidariu nuoma kaune Kanojos Sąjungos, kuri daro tai labai sudėtinga, greita kelione ir su stačiu dalių sukūrimu visą baltos vandeninės plukdymo patirties dieną.

Kita veikla, kuri yra 10 minučių už nuo Viktorijos krioklio Miesto su skrydžiais į Zimbabawe yra nepamirštamas "pasivaikščiojimas su liūtais". Ten yra profesionaliai valdyti ir mokyti liūto jaunikliai, kurie yra 3 mėnesiai į 16 amžiaus mėnesių, ir jūs galite eiti su jais atvirai be, sulaiko, kadangi jūs einate per Afrikos krūmą ir paupinę augmeniją į Masuwe Upę.

Smagi dalis yra, kad žmonės gali dažnai būti matomi, liesdami ir glamonėdami juos, ir tai negalėtų būti taip pat, anksčiau negu jūs taip pat vystote savo savą patogumo zoną ir pradedate kartu veikti tiesiogiai su kai kuriais draugiškais liūto jaunikliais. Saugumo garantija yra didžiulė įmonė, žinoma, bet vadyba susideda iš mokytų profesinių žmonių, kuriais gali patikėti su daugiau kaip 20 metų liūto, besielgiančio su patirtimi. Visa tai ir tiek daugiau dabar padaro galima su geriausiu Oru Zimbabvė rubai internetu jumyse paslauga. Laisvasis kritimas Tarpeklio Siūbavimo priemonėje šalia Viktorijos krioklio, ar tęsime žaidimo variklio safariui ir stovyklavimui ar tik vaikščiojančiam safariui skirtingose šalies dalyse yra visi dalis didelio veiksmo, kad padarytų čia. Nenuostabu Zimbabvė buvo tokio didelio turistinio dėmesio centras. Tai paaiškina jums visiems daugiau priežasties skristi pigiu reisu į Zimbabvę ir aplankyti Afriką jos labai geriausias.

Rašyti komentarą