Kas yra mano automobilių aikštelės pasirinkimas Hitrou oro uoste?

parašė , 2011-11-29 15:12

Jei jūs važiuosite per Hitrou oro uostą, ir jūs svarstote, kad statytumėte automobilį oro uoste, jūs būsite laimingas pažymėdamas, kad yra iš tikrųjų daug pasirinkimo, iš kurio jūs galite išsirinkti. Tikrai, mes turime automobilių aikštelės pasirinkimą, backlinkai kuris tiks jūsų poreikiui taip pat kaip pirmenybei. Jūs sugebėsite pasirinkti automobilių aikštelės pasirinkimą iš gavimo pigaus oro uosto, statančio automobilį Hitrou oro uoste į įsigijimą artimiausios automobilių automobilių aikštelės svetainės į jūsų terminalą, kuris yra pasiekiamas jums.

Yra Hitrou oro uosto automobilių aikštelės pasirinkimas, iš kurio jūs galite išsirinkti:
Ilgas Buvimas – Hitrou ilgai lieka, statančiai automobilį paslaugai geriausiai tinka tiems keliautojams, kurie leidžiasi į ilgą kelionę ar atostogos. Ši automobilių aikštelės paslauga yra iš esmės suprojektuota, kad pataikautų poreikiui tų keliautojų, kurie važiuoja nusitęsusiam laikotarpiui. Yra iš tikrųjų trys oficialios Ilgos Buvimo automobilių stovėjimo aikštelės, kurios pataikauja daugelio keliautojų automobilių aikštelės poreikiui, ir šitos automobilių stovėjimo aikštelės iš tikrųjų aptarnauja terminalus 1, 3, 4 taip pat kaip hcg dieta 5. Ilgos buvimo automobilių stovėjimo aikštelės yra taip pat atidarytos per kiaurus metus, ir jie turi laisvą mandagumo trenerio paslaugą, kuri jungia juos prie pažymėtų terminalų. Su šiuo automobilių aikštelės pasirinkimu, saugumas yra aukščiausias prioritetas, kadangi jų saugumo matai apimtų saugų fechtavimąsi, visapusį CCTV nušvietimą žiniasklaidoje zidiniai 24 valandas dieną, 7 dienas savaitę taip pat kaip dažnus automobilių aikštelės svetainės patrulius.

Verslo Automobilių aikštelė – verslo oro uosto automobilių aikštelės paslauga pataikauja poreikiui daugelio verslo keliautojų, kurie važiuoja per Hitrou oro uostą. Šis karalius paslaugos automobilių aikštelės yra iš tikrųjų esantis šalia terminalų greitesnei taip pat kaip dažnesnei prieigai perkėlimo paslaugai, kuri yra suprojektuota, kad atitiktų verslo sąvokų paklausą. Jei jūs esate verslo vyras, ir jūs ieškote artimesnės automobilių aikštelės svetainės į pažymėtą terminalą tada, verslo oro uosto automobilių aikštelės pasirinkimas yra geriausias pasirinkimas jums. Jūs galite taip pat palikti savo automobilį porą dienų, ir pagrindinis pranašumas šiai rūšiai paslaugos automobilių aikštelės būtų toks, kad sms paslaugos tai artimiau į terminalą.

Trumpas Buvimas – Trumpa buvimo oro uosto automobilių aikštelės paslauga yra pasiekiama kiekviename terminale. Tai taip pat esantis per s trumpą nuotolį nuo terminalo. Šiai automobilių aikštelės paslaugai gerai tinka tiems keliautojams, kurie lieka iki penkių valandų tiktai. Trumpa buvimo oro uosto automobilių aikštelės paslauga Hitrou oro uoste yra labai patogi taip pat kaip saugi. Jūs esate įsitikinęs dėl saugumo jūsų automobilio šiai rūšiai pasirinkimo automobilių klubas buda aikštelės todėl, kad svetainė yra dažnai patruliuojama, turi visapusį CCTV nušvietimą žiniasklaidoje taip pat kaip jų pakankamą šviesą, kuri uždegė visą automobilių aikštelės svetainę.

Hitrou Kamerdineris, Statantis automobilį – Hitrou kamerdineris, paliekantis pasirinkimą, yra geriausias, jei jūs norite turėti patogumą mesti jūsų transporto priemonę galutiniame kieme ir paskui turėti jį tiektas atgal, kai jūs sugrįžtate iš savo kelionės. Jei jūs ieškote greito taip pat kaip daug patogesnės oro uosto automobilių aikštelės paslaugos tada, Hitrou kamerdineris, statantis automobilį, yra teisingas pasirinkimas jums. Šis pasirinkimas yra idealus tiems žmonėms, kurie važiuoja su dideliu bagažu ir palydėti su vaikais ar galbūt pagyvenę. Jei jūs renkatės šią automobilių aikštelės paslaugą, jūs ketinate būti pasitiktas oro uosto darbuotojų pažymėtuose rajonuose ant galutinių kiemų. Jie ketina paimti jūsų automobilį į saugią ir pažymėtą automobilių aikštelės svetainę. Artėjant laikui, kai jūs atvykstate atgal nuo jūsų kelionės, jūs tiesiog turėsite sugrįžti į galutinį kiemą, kad rinktumėte jūsų transporto priemonę.

Rašyti komentarą