moteriška avalynė – mada tvirtinimas

parašė , 2012-12-29 09:50

Mes dedame gana mažai svarbumo ant mūsų batų šiomis dienomis. Vieną kartą seniai pro šalį, batai buvo skirta, kad apsaugotų mūsų kojas. Šiandien, jie yra priversti padaryti tvirtinimą! Mūsų batai yra didelė mūsų drabužių spintos dalis. Jie gali padaryti ar sulaužyti aprangą, ir Moteriška avalynė yra visas įniršis. moteriška avalynė, tačiau, yra ganėtinai brangūs! Yra ti jų verti tai?

Daugumai moterų, atsakymas į tą klausimą atvyksta į tris formas – taip, ne, ar kartais. Dabar, turėdamas galvoje, kad šitie moteriška avalynė gali kainuoti šimtus, ir kartais tūkstančius dolerių, būdas, kuriuo moteris atsako, kad klausimas sako ganėtinai truputį apie ją. Jei ji sako taip, kad Moteriška avalynė yra verti kiekvieno penso, tai tai reiškia, kad stilius ir mada yra aukšti jos prioritetų sąraše.

Jei ji sako kartais, tai reiškia, kad dauguma atvejų, jie nėra ti to verti, bet ypatingiems atvejams – ji nori užmokėti kainą. Tai ne būtinai reiškia, kad ji mano, kad jie yra verti tų piktinančių kainų – tai tik reiškia, kad ji kartais nori užmokėti tai. Jei ji sako ne, tai tiesiog reiškia, kad ji yra sąžininga kaina, ir ji mano, kad ji turi gauti vertę ir ilgaamžiškumą jos pinigams. Moterų dauguma, tikėkite tuo ar ne, nukritimas į tą paskutinę kategoriją, ir jie nemano, kad moteriška avalynė yra verti etikečių su kaina, kurios lydi juos.

Moteriška avalynė yra iš tikrųjų gražūs – dauguma atvejų. Yra taip pat gana mažai prestižo rūbų dėvėjime batų, kurie buvo suprojektuoti garsių projekto namų – kai moteris dėvi projektuotojo batus, kitas moteris – ir dažnai vyrai – sėdi viršuje ir atkreipia dėmesio. Tačiau, tai yra beveik, kur projektuotojo bato vertė pasibaigia.

Žiūrėdami iš ilgaamžiškumo požiūrio, Sporto avalynė nėra tvirti savo statyboje. Jūs galite manyti mokėti penkis šimtus ar daugiau dolerių už batų porą, tiktai kad turėtų kulkšnies diržą lūžta pirmą kartą kai, jūs dėvite juos? Jūs galite pamatyti save vaikščiojant šlapiame šaligatvyje po lengvo lietaus, 1200$ batuose, kurie turi vienintelį skilimą, kadangi jūs einate? Dauguma moterų tiesiog nenori užmokėti tokių pinigų už vieną porą batų – nesvarbu, kieno vardas yra paženklintas ant jų!

Apie apsaugą. Atsiminkite, batai buvo iš pradžių suprojektuoti, kad apsaugotų mūsų kojas. Šiandieniai moteriška avalynė nedaro nieko, kad apsaugotų kojas. Atrodo kad, kuo mažiau bato ten yra, tuo aukščiau kaina yra – ir tarp būdo, kuria sąžininga minia, daugiau batas turi paklausos. Jūs pamatėte kai kuriuos iš projektuotojo batų neseniai? Jūs norėjote žinoti, kaip jie užtrunka koja?!? Nėra beveik jokios apsaugos, ir iš tikrųjų, būdas, kuriuo kai kurie iš tų projektuotojo batų yra suprojektuoti, nėra tiktai jokios apsaugos, yra taip pat pavojaus, apimto, dėvint juos!

moteriška avalynė yra patogūs? Patogumas niekada nevaidino vaidmens madinga. Ne, dauguma atvejų, jie nėra nepaprastai nepatogūs. Apie palaikymą? Nėra jokio palaikymo daugumos projektuotojo batų – jei jie nėra projektuotojo sportbačiai. Daug modelių pažodžiui naikina savo kojas ilgainiui – projektuotojo batų modeliavimas!

Bet todėl, kad kiekviena moteris turi savo savą unikalų stilių, ir savo savus prioritetus, moteriška avalynė gerai yra ti pinigų verti į rinktinį nedaugelis – jie yra moterys, kurios ne tiktai gali leisti sau užmokėti kainas, bet taip pat labai domisi rūbų dėvėjimu paskutinių madų – suprojektuotas garsiausių projektuotojų.

Ką daug žmonių nesupranta, nors yra, kad šitos moterys nėra daugumoje moterų – šitos moterys yra iš tikrųjų nedaugelis ir toli tarp. Dauguma moterų nesvajotų apie mokėti daugiau kaip 100$ už gerą porą batų – kiti nesvajos apie mokėti daugiau kaip 50$, ir keli net atsisako užmokėti daugiau kaip 25$! Kur daro jūs stovite ant womens projekto

Rašyti komentarą