Automobilių video monitoriai: jie nėra tik jūsų vaikams daugiau ne

parašė , 2012-12-31 08:38

Kai automobilių video monitoriai buvo iš pradžių įvesti su rinka, jie pirmiausiai susidėjo ar iš viršutinio ar iš sprigto, žemyn kontroliuoja. Šitie vaizduoklių tipai buvo paleisti daugiausia į tėvus, kurie leidosi į ilgą kelionę šeimos minifurgone su jų vaikais. Šiomis dienomis, yra dar daugoka automobilių video vaizduoklio pasirinkimas, pasiekiamas vartotojams su pakitimu priežasčių dėl to, kam jie yra panaudoti. Žinoma, rinka yra vis dar užpildyta tėvų, pasirūpinančių, laiko jų, laiko užimtas per ilgas išvykas, bet dabar žmonės įdiegia vaizduoklius, kad linksmintų verslo klientus, apžvelgti DVD pristatymą kelio į susitikimą ar žaisti, paskutiniai Siutina futbolo žaidimą su savo bičiuliais ant kelio į pro-futbolo žaidimą. Išskyrus viršutinį ir sprigtą žemyn kontroliuoja, kiti automobilių video tipai kontroliuoja pasiekiamas vartotojams, apimkite: Monitoriai brūkšnyje, atlošo monitoriai, saulės skydelio monitoriai, ir veidrodžio monitoriai.

Viršutiniai Automobilių Video monitoriai: Viršutiniai monitoriai yra tiksliai, ką jų vardas duoda suprasti. Jūs galite pridėti viršutinį vaizduoklį prie jūsų transporto priemonės lubų. Tipiškai jie yra įdiegti didesnėse transporto priemonėse tokiose kaip minifurgonai ir sportinės naudos transporto priemonės kadangi jie reikalingas gero kiekio headroom viršutiniam įdiegimui. Viršutinis automobilių video vaizduoklis dažnai tinka per jūsų transporto priemonės viršutinį apšvietimo vienetą. Tipiškas viršutinis vaizduoklis yra 7 – 10 colių, bet jūs galite nupirkti vaizduoklius taip didelius kaip 20 colių.

Sprigtas Žemyn Automobilių Video Monitoriai: sprigtas žemyn kontroliuoja, yra iš esmės viršutinis vaizduoklis, kuris spragteli žemyn tam, kad apžiūrėtų. Kai vaizduoklis nėra žiūrimas, juo gali spragtelėti iki, prisideda labiau viršutinė erdvė prie transporto priemonės. Šis vaizduoklio tipas yra taip pat populiarus tarp vartotojų, kurie valdo automobilius, kas nori viršutinio automobilių video vaizduoklio jų užpakalinės sėdynės keleiviams. Spragtelėkite žemyn vaizduoklius, atvyktus į tuos pačius dydžius kaip viršutiniai monitoriai.

Automobilių Video monitoriai Brūkšnyje: Automobilių video monitoriai brūkšnyje aprūpina video pasilinksminimą dažnai apleistam priekinės sėdynės keleiviui (ir vairuotojas, nors aš nerekomenduoju žiūrėti vaizduoklį brūkšnyje tuo metu, kai jūs važiuojate). Vaizduoklis brūkšnyje yra paprastai vienas komponentas didesnio vieneto, kuris apima televizijos imtuvinį derintuvą ir telefono ragelį. Labiausiai vaizduoklių sprigtas brūkšnyje viršuje nuo vieneto, būdamas apžiūrėtas ir sprigto nusileidžia, kad aprūpintų daugiau priekinės sėdynės erdvės, kai tai nėra naudojama. Šitie monitoriai yra paprastai 7 coliai ar mažiau.

Automobilių Atlošo Video monitoriai: Atlošo Monitoriai gali ar būti pasodinti į nugarą jūsų transporto priemonės atlošo ar pasodinti į jūsų atlošą su montažinio kronšteino ir pakylančio komplekto naudojimu. Yra net atlošo pakeitimo vaizduoklių, kurie yra suprojektuoti, kad pakeistų jūsų transporto priemonės originalų atlošą. Tai leidžia vartotojui išvengti trumpėti į originalų atlošą. Kai jūs parduodate ar atsikratote nuo savo transporto priemonės, jūs galite pakeisti atlošo vaizduoklius originaliais atlošais. Atlošo monitoriai gali būti panaudoti sujungime su ar kaip pakeitimas į viršutinį vaizduoklį. Jie yra ypač populiarūs tarp automobilių savininkų, kadangi automobiliai tipiškai neaprūpina būtinos viršutinės viršutinių vaizduoklių erdvės. Atlošo monitoriai yra taip pat apskritai 7 coliai ar mažiau.

Automobilių Saulės skydelio Video monitoriai: Saulės skydelio monitoriai gali ar būti pasodinti į jūsų transporto priemonės einamąjį saulės skydelį ar nupirkti kaip pakeitimas į jūsų originalų saulės skydelį. Saulės skydelio pakeitimo vaizduoklių gamintojai suprojektavo snapelius daugelyje skirtingų spalvų ir struktūros, kad atitiktų jūsų transporto priemonės interjerą tiek artimai kiek galima. Tipiškas saulės skydelio vaizduoklis yra 5 coliai ilgyje, nors jie daro juos taip didelius kaip 7 coliai.

Automobilių Veidrodžio Video monitoriai: automobilių Veidrodžio video monitoriai yra LCD parodymai, kurie yra suprojektuoti, kad tiktų per egzistuojantį užpakalinio vaizdo veidrodį jūsų transporto priemonėje. Be panaudojimo kaip tradicinis video vaizduoklis, veidrodžio monitoriai yra taip pat dideli užpakalinėms vaizdo telekameroms be to. Tai yra mažiausias tipas vaizduoklio, pasiekiamo jūsų transporto priemonei, ir apskritai mažiau Stacionarūs kompiuteriai.

Rašyti komentarą