Naujas oro linijų taisykles ir saugos naujinimas

parašė , 2011-10-21 18:52

Tarmac nedelsiant debacles ir oro uosto saugumo outcries, per pastaruosius kelerius metus, buvo daug diskusijų, aplink oro linijų saugos, vartotojų teises ir Vyriausybės verslo dovanos teisės aktai. JAV transporto departamentas nustatė vidaus skrydžių apie metus 3 valandų tarmac vėlavimo ribą, ir pranešimai rodo, kad ji iš tikrųjų dėl laiko veiksmingumas tarp pagrindinių vežėjų – priešinga tai, kas kai kuriose oro linijose prognozuojama.

Todėl tais atvejais, kai yra mes dėl oro linijų vartotojų reglamento per metus vėliau? Čia yra naujausias kenkiančiu lėktuvais ir vežimo saugos administracijai (TSA) ir JAV transporto departamento (DOT) taisyklių apžvalga.
Teismo taisyklių TSA galite toliau naudoti viso kūno skaitytuvų. Naudoti viso kūno skaitytuvų ekrano keleiviams oro uostuose buvo karštas mygtuką klausimas per pastaruosius metus. TSA įdiegta maždaug 500 mašinos įvairių oro uostuose, po nepavyko Kalėdų dieną oro uosto sprogimas bandymas 2009.

Nuo tada, daugelis žmonių ir vartotojas propagavimo grupės teigė, kad viso kūno skaitytuvų, dalys internetu kurį galite pamatyti per keleivio drabužiai, pažeidžia asmens privatumo teises. Kitų skundai yra jie pernelyg ilgai ir jų poveikį sveikatai yra nežinomas. TSA teigia, kad viso kūno skaitytuvai yra veiksminga ir tinkama apsaugos priemonę.

Klausimas buvo nuspręsta neseniai teismo trijų teisėjų apeliacijų Vašingtone Vs. TSA centre elektroniniu privatumo informacija, teisėjai išvada, kad “naują skaitytuvai yra labiau invazinλs privatumo nei metalo detektoriai, kad prieš tai buvusios, TSA saugumo priemonės nebuvo nepagrįsta ir jų veiksmingumo perėmė pirmumo teisė asmens privatumo.”

Teisėjai baidariu nuoma taip pat pažymėti, kad žmonės yra ne pagal įstatymą privalo žingsnis į skaitytuvą-jie gali pasirinkti net ώemyn saugumo pareigūnai vietoj. Teismas taip pat sakė, TSA turėtų paraginti viešai pareikšti pastabas dėl viso kūno skaitytuvų. TSA tikisi būti naudojant apie 1000 viso kūno skaitytuvų JAV oro uostuose, nustatymo iki šių metų pabaigos.

IRS sako, oro keliautojai gali turėti teisę į mokesčių grąžinamųjų išmokų. Dėl liepos 22, kongresas, padarė prieštaringas balsavimas nepratęsti federalinės aviacijos administracijos finansavimo institucija. Kas tai yra ABC nebėra gali apmokestinti tam tikrų oro kelionių mokesčių, ir Internal Revenue Service sako, daugelis keliautojai turi teisę į grąžinamąsias išmokas. Pasak IRS, jei nusipirkote bilietą arba iki liepos 22 keliauti dėl ar po liepos 23, konfiskuotu automobiliu pardavimas jums gali būti teisę susigrąžinti. Mokesčiai, kurie baigėsi yra 7,5 proc. bilieto mokesčių, $3.70 segmento mokesčių ir $ 16.30. apsaugą tarptautinių atvykimo ir išvykimo mokesčiai.

Kvalifikuota vartotojai yra skatinami kreiptis aviakompanija, jų grąžinamosios išmokos. Kadangi oro linijų bendrovės ir kelionių paslaugų teikėjams jau keleivių bilietų pirkimo informacijos, turėtų būti pagreitino grąžinamųjų išmokų. Keleiviai, naudoti zidiniai kurie negali gauti grąžinamąją išmoką iš oro linijų bendrovė gali pateikti prašymą dėl grąžinamosios išmokos IRS, kartu su įrodymas sumokėtų mokesčių ir kelionės datos.

Naujos JAV transporto departamentui taisyklės įsigaliotų. Kai kurios naujos DOT taisyklės įsigalios 2011 m. rugpjūčio 23 d. Viena nauja taisyklė bus padidinti oro transporto keleiviams, kurie yra Iškilioji iš kompensacijos patvirtino skrydžių prieš jų valią.

Kitos taisyklės, poveikį leis tarptautinių skrydžių keleivių nenukrypti nuo plokštumos po keturių valandų, įskaitant užsienio vežėjai. Vidaus skrydžių dabartinės tarmac nedelsiant yra tris valandas.

Daugiau DOT taisyklės įsigaliotų sausio. Kai naujas DOT vartotojų reglamento taisykles buvo atidėtas, ir bus įsigalioja 2012 m. sausio 24 d. DOT įvedė nedelsiant yra skirtas oro linijų protesto ir bus suteikti patiriančių įmonių galimybę prisitaikyti prie naujų taisyklių.

Kai kurių naujų taisyklių, atsižvelgiant į sausio reikės oro linijų bendrovėms būtų aiškiai vyriausybės įgalioti mokesčius ir mokesčius dėl visų lėktuvų skelbimus. Kitos taisyklės, reikės e-bilietą patvirtinimų rodyti bagažo mokesčiai ir bus suteikti keleiviams 24 valandas atšaukti rezervavimą su nuobauda.

Rašyti komentarą