Tiesiog pasakyti ne! Ekspertas siūlo alternatyvų oro linijų bagažo mokesčiai

parašė , 2011-10-21 19:46

Tiesiog kai maniau, kad plaukioja patirties negalėjo gauti bet blogiau, paskutinį mėnesį dvasia Airlines pradėjo, apmokestinimo keleivių $45 už bet kokį maišą į kontaktinio tinklo dėžę. Nors kai kurie gali peržiūrėti rubai kaip būtinas žingsnis išlaikyti oro linijų, juoda, manau, aš stovėti labiausiai kai klasifikuoti tai į vieną žodį: dėl stichinių nelaimių.

Prieš jus manote, kad tai yra pernelyg dramatiškai reakcija, galime apsvarstyti keletą faktų. Pirma, dvasia yra ne stengiasi padaryti baigiasi atitikti-bendrovės turi strung kartu šešių iš eilės einančių ketvirčių pelno, yra $22 milijonų pelno 2010 m. pirmojo ketvirčio paskutinės ataskaitos. Per pastaruosius metus vien mes matėme mokesčiai už patikrinta bagažo, nuo $10 per maišas padidintas iki $25 ir net $50 tam tikromis aplinkybėmis
Ir dabar jie nori mokestį už vykdyti dėl? Kada ji ketina sustabdyti? $5 už didelių gabaritų Podkoszulek? $10, jei jums nešioti sporto liemenėlė?

Tai yra nieko daugiau, nei perkelti į išspausti keliautojus daugiau pinigų, o vartotojai bando rasti šviesos ekonomikos tunelio gale.

Mano klausimas čia yra ne su dvasia Airlines atvirai jie kaip indie juosta, kad stovėjimo aikštelė prie Dave Matthews koncertas nustato. Ir su bilietų kainas kaip $10, jų mažos rinkos keleivių gali rūpintis maisto piramide vaikams mažiau apie papildomas mokestis. Klausimas yra, jei pagrindiniais veikėjais priimti dvasia nustatė precedentas.

Kai kurie keliautojus sveikino mokestis, galvoti, tai bus išspręsti problemą, bando Dopchać viskas jie savo į savo rankinį bagažą ir lėtėja įlaipinimo proceso keleivių. Aš sakau, pagalvokite dar kartą.

Tai auto padangos ne gerės įtikinti visiems pakuoti lichteris arba tiesiog vykdyti dantų šepetėlį ir iPod, kai jie keliauja. Bet kuris asmuo, kuris sumoka papildomų $45 yra net labiau tikėtina, kad džemas jų lagaminai, maks-jo žmogaus prigimties.

Nors oro linijų akivaizdžiai reikia padaryti už prarastas pajamas ir išlieka prastus ekonomikos poveikį, yra daug geriau tirpalams negu apmokestinimo keleivių atsižvelgiant su jais savo daiktus. Čia yra kelių mokesčius, kad atrodo daug daugiau malonus (ir mums būtų daug laimingesni mokėti):

$5 mokestis sėdėti Crying-Baby nemokama eilutėje raudonų akių skrydžių metu.

7 $ mokestis už # 2 – Be vonios kambarys. (Gali turi būti įvykdytas per garbę sistemą).

$25 mokestis plaukioti plokštumoje metu. Norite bandyti iškrauti? $50.

$10 mokestis pristatyti saugos skelbimu.

$15 mokestis už tirpalo į Sudoku įspūdį skrydžio metu žurnalas.

$20 mokestis sukeisti sėdynių su asmuo šalia Pamela Anderson

Kelias daugiau pramonės taupymo sprendimai:

Tvarkyti vieno skrydžio palydovas kiekvieno skrydžio taupant pirmenybę gėrimas, eilutes.

Laikykite a loterija “Atspėti, kas oro Marshal?”

Įdiegti karaoke mašina laive. (Jie visada įrašyti bankrutuojančios įmonės.)

Pirkti nutukimo gydymas Siera rūko urmu. (I ‘m pretty šių mažų skardinės yra brangesnės nei oro linijų manote-ne bent jau, kad tai, ką aš buvo verčiami manyti, nes kiekvieną kartą, kai aš prašyti visiško galite gauti žvilgsnis disapproving iš skrydžio bičių palydovių.)

Žinoma, yra daugiau praktinių sprendimų pvz., iš naujo derasi dėl naftos sutarčių, atverti keliai, senstelėjusios įrangos mažesnis, daugiau pelningų oro vežėjų kontroliuojamoms ir paprasčiausiai suderindamos bilietų kainos už didesnes skrydžio išlaidas.

Aš tikrai nemanau žmonių protas, mokėjimo tikrosios bilieto kainos, jei jie būtų garantuotos, bus jokių paslėptų mokesčių, kai jie atvyksta į oro uostą. Atrodė, kad jis veikia gana gerai nuo 1903 kol tik keletą metų. Naftos kaina yra nuo grįžo į įprastą lygį, tačiau mokesčiai lieka-it’s didelis laiko jie sustabdyti.

Nepriklausomai nuo pramonės, angering jūsų klientai niekada nebuvo, kad išsaugoti verslo. Mes norime plaukioti savo didelių blizgios plokštumose. Prašome mums.

Daugiau maisto piramide vaikams įdomus ir prisijungti prie nacionalinės kampanijos prieš bagažo mokesčiai, prisijungti prie >

Rašyti komentarą