Neškite – ant bagažo – ką aš galiu nešti ant lėktuvo?

parašė , 2011-12-02 15:03

Rankų Bagažas. Ką Jūs Reikalingumas Žinoti!

Rankų bagažas yra bagažas, kurį jūs imate ant lėktuvo su jumis. Daug žmonių nori paimti rankų bagažą, kadangi tai žymiai pigiau, kadangi jūs neturėsite užmokėti registravimas anapus mokesčio, taip pat būdamas taupantis laiką, kadangi jūs vengiate laukimo bagažo atsiėmime, ir vengiate lėto registravimo ques. Trūkumai imti tiktai rankų bagažą yra tokie, kad jūs esate apribotas iki tam tikro dydžio ir kreditas bedarbiams svorio apribojimų, tokiu būdu jūs negalite paimti tiek daug. Jūs taip pat nesugebate paimti ant bet kokių skysčių ar aštrių objektų, tokiu būdu tam tikros tualeto reikmenys nėra leistos.
Kas yra pašalpa imti tiktai rankų bagažą?

1. Taupo laiką! Praleiskite eiles registracijoje ir išvenkite, kad laukimas bagaže reikalautų grąžinti atvykimo metu. Jūs taip pat sugebate daužyti likusią plaukimas baidaremis dalį keleivių taksi eilei ar automobilių nuomai.

2. Jokie rūpesčiai! Liaukitės jaudintis, jei avialinija, su kuria jūs skrendate praras jūsų krepšį, ar jei kažkas įsilauš į jūsų krepšį, kad pavogtų kažką. Su neša – ant bagažo jūsų gabus, kad sulaikytų jūsų krepšį su jumis visada ir įsitikintų, kad viskas saugu.

3. Taupykite Pinigus. Jokia registracija mokesčių, kurie yra paprastai apytiksliai 40£.

4. Patogesnis. Imant mažiau tai reikš, kad jūs neturėsite nešti aplink didžiulį gremėzdišką krepšį į ir nuo oro uosto.

Mūsų Patarimas

Žinokite savo faktus.

Įsitikinkite, kad konfiskuotu automobiliu prekyba jūs žinote dydį ir svorio apribojimus jūsų avialinijos prieš antraštę į oro uostą. Daug avialinijos apribojimų keičiasi tuo, kas jie leidžia jums paimti laive lėktuvą, būti juo dydis ar svoris jūsų krepšys. Pavyzdžiui lengvas reaktyvinis lėktuvas leidžia padaryti jūsų krepšį taip sunkų, kadangi jūs mėgstate, jei tai jūs turite sugebėti pakelti savo krepšį į viršutinę nepadedamą kabiną. Ryanair, nors turi griežtą 10 kg svorio ribą. Keli taip pat leidžia vieną dalį rankų bagažo ir taip pat vieno neapmokestinamo krepšio, leisdami jus nupirkti jūsų širdies turiniui avialinijos parduotuvėse. Jūs turite, nors įsitikina, kad jūs turite pakankamai kambario, kad tiktumėte jūsų būtiniausiuose dalykuose, kuriuos jūs perkate oro uoste, kurį jūs nesugebėjote paimti per saugumą tokį kaip vanduo, danties pasta, dušas tirština ect.

Nupirkite teisingą krepšį!

Tai yra, kur daug žmonių nepasiseka, kai jie nusprendė, kad jie turėjo pakankamai daug su avialinijos kankyne. Jūs turite įsitikinti, kad jūs žinote savo paskolos studentams avialinijos dydį ir svorio apribojimus, kai jūs ieškote savo čia pat nešto bagažo. Visada ieško minkšto krepšio per kietus krepšius. Minkšti krepšiai yra daug lengvesni prisigrūsti į mažas viršutines kabinas ir turėti savyje labai nedaug metalą, darydami juos žymiai lengvesnis ir lengvesnis pakelti ir nešti. Mūsų krepšiai buvo tikslingai suprojektuoti taip, mes sugebame atitikti visų pagrindinių avialinijų krepšio dydžio reikalavimus. Odinis naudojimas, kad priverstų juos karoti yra gana minkštas, kad, jei jūsų krepšys yra per didelis tada jūs galėtumėte pertvarkyti vidinius turinius, kad dydis pasikeistų, kad padarytų tai backlinkai plačiau ar aukštesnis. Mūsų krepšiai yra taip pat labai lengvi, kas reiškia, kad jūs galite susipakuoti daiktus daugiau į jūsų krepšį prieš jūsų avialinijų svorio apribojimo pasiekimą.

Nepakuokite visko.

Kai prieita prie pakavimo rankų bagažui jūs turite įsitikinti, kad jūs pakuojate tiktai, ko jums reikia. Tai gali būti labai sudėtinga daugeliui mūsų, kadangi mes paprastai esame linkę paimti viską, kurio mes "galėjome reikėti". Supakuokite tiktai būtiniausius dalykus, daiktus, jūs manote, kad jums "galėjo reikėti", gali paprastai būti perkamas ten vietoje.

Tualeto reikmenys: 100 ml taisyklė. Dalykams jūs susipakuojate daiktus savo rankų bagažo skysčiuose, negali būti nedaug didesnis negu 100 ml. Skysčiams jūs tikrai nusprendžiate paimti su jumis, jie turi būti filtruoti į mažesnius butelius ir įtilpti, kiekvienas mato – per plastmasinį krepšį saugume. Jūs galite visada pirkti mažas tualeto reikmenis oro uoste, ar jei jūs liekate viešbučio šampūne, ir muilas yra paprastai pateikiamas.

Tiekėjo Rankos Bagažo Svorio Kišenpinigių Bagažo Dydis

Jet2 10 kg viename krepšyje 56 cm x 45 cm x 25 cm

Ryanair 10 kg viename krepšyje 55 cm x 40 cm x 20 cm

Easyjet Jokia riba, bet turi sugebėti kilti į viršutinę nepadedamą užrakinamą spintelę. Tik vienas krepšys leido 56 cm x 45 cm x 25 cm

British Airways Jokia riba, bet turi sugebėti kilti į viršutinę nepadedamą užrakinamą spintelę. Pax gali paimti vieną krepšį ar plius rankinukas ar plius nešiojamojo kompiuterio krepšys 56 cm x 45 cm x 25 cm

BMI Jokia riba, bet turi sugebėti kilti į viršutinę nepadedamą užrakinamą spintelę. Pax gali paimti vieną krepšį ar plius rankinukas ar plius nešiojamojo kompiuterio krepšys 55 cm x 40 cm x 23 cm

Nekaltas Atlantas Viena dalis iki 6 kg plius rankinukas 56 cm x 36 cm x 23 cm

Bmibaby 10 kg viename krepšyje 55 cm x 40 cm x 20 cm

Monarchas 10 kg viename krepšyje 56 cm x 45 cm x 25 cm

Flybe 10 kg viename krepšyje 50 cm x 35 cm x 23 cm

Aer Lingus 10 kg viename krepšyje 56 cm x 45 cm x 25 cm

Thomson – Skrydis Tiktai 5 kg viename krepšyje 55 cm x 40 cm x 20 cm

Thomas Cook – Skrydis Tiktai 5 kg viename krepšyje 43 cm x 28 cm x 23 cm

Rašyti komentarą