Identifikuokite, kaip patobulinti jūsų bilietą į pirmąją klasę

parašė , 2011-12-01 19:09

Kelionė patogiai yra kažkas, kurio kiekvienas trokšta tuo metu, kai jie važiuoja į užsienį per lėktuvus. Kelionė paprastai ima kelias valandas priklausomai nuo maršruto, į kurį jūs važiuojate. Jei jūs nevažiuosite patogiai, kelionė verslo dovanos bus tikrai imti savo nuostolį ant jūsų kūno. Tai daug skausminga, negu bet kas galėjo kada nors įsivaizduoti dienos pabaigoje. Taip niekada kompromisas ant kokybės kaina. Tačiau skrydžio mugės yra tikrai aukštos priklausomai nuo klasės, į kurią jūs sėdate. Pirmoji klasė yra brangiausia partijos kai palyginti su kitomis klasėmis. Bet kita vertus patogiausia kelionė, kurią kiekvienas gali gauti yra per pirmosios klasės kelionę.
Ekonomika yra puiki išreiškiant savo įkainojimu, bet tai per nepatogu. Iš tikrųjų tai duoda jums greitas svorio metimas labiausiai nepatogią kelionę, kurią jūs galite kada nors pradėti. Vietos yra per perpildytos su vos bet kokia kojos kambario erdve. Tai yra pigiausias būdas važiuoti ir tokiu būdu nuolatos gana perpildyti sukūrimo daiktai, tuo labiau, kad sudėtingi. Pirmoji klasė antra, turi atlošiamas vietas, kurios gali atlošti iki 180 laipsnių, LCD specialistų grupes už kiekvienos vietos greta atskirų ausinių ir žurnalų pasilinksminimui, ypatingoms privilegijoms ir nuostabiam rūpinimuisi, pateiktam stiuardesės, giriamųjų gėrimų ant namo ir egzotinės burnos, laistančios aštrų maistą, pagrįstą skirtingomis kultūromis. Kinų, Žemyninis, meksikietis, automobiliu supirkimas italų kalba, jūs vadinate tai, jūs turite tai.

Naujovinimas yra kažkas, kurio kiekvienas laukia, kai jie važiuos. Tai yra iš tikrųjų noras, kurį jaučia kiekvienas keleivis, kuris važiuoja prie lėktuvų. Tačiau, naujovinimo gavimas nėra toks kad lengvas. Iš tikrųjų per praėjusį dešimtmetį ar tokiu būdu kiekis keleivių, kuriuos svarstoma naujovinimui, žymiai sumažino. Tai buvo taip teisinga nuo tų laikų, kai verslo klasė įėjo į paveikslą, kuris yra daug pigesnis negu pirmosios klasės bilietai ir patogesnis ir tinkamas negu pigiausia klasė tam, kad važiuotų. Visa tai priklauso nuo jūsų reikalavimo, avialinijos paslaugų teikėjo patogumo. Visa tai reiškia jūsų laimę.

Yra kai kurie patarimai jums, kad turėtų didelę galimybę laimėti tokį naujovinimą.

1. Tapkite avialinijos paslaugų teikėjo dažnos lakūno programos nariu. Dažniems lakūnams duoda aukštesnį prioritetą naujovinimui kai palyginti su ne nariai.

2. Visos skrydžio detalės tęsia keistis kiekvieną dieną. Tęskite kontroliuoti tai žiniatinklio svetainėje ir žr. į tai, jūs rezervuojate skrydį, kuris perpildė rezervuojant vietas pigiausią klasę, bet palyginti neužimtą verslo klasę.

3. Neįmanoma gauti naujovinimą, kai jūs važiuojate prekyba automobiliais grupėse ar su jūsų šeima, apimančia vaikus. Jūs turite geresnes galimybes gauti naujovinimą į pirmąją klasę, kai jūs važiuojate vienas.

4. Visada pasirinkite platų kūno lėktuvą, kuris turi daug pirmosios klasės sėdimų vietų.

5. Avialinijos paslaugos tikrai aprūpina aukščiausios kokybės ekonomikos sėdimų vietų paslaugas. Jei jūs laikote tokį kreditas internetu nemokamai bilietą, manoma, kad, jūs esate aukštas pajamų keleivis, kuris sprendžia geriau jūsų galimybėms.

6. Nukainoti ekonomikos bilietai yra non-upgradable. Visada rinkitės upgradable tarifo bilietus.

7. Jei jūs esate iškrautas nuo perpildyto rezervuojant vietas skrydžio, tai jūs turite paprašyti naujovinimo ant iš naujo rezervuoto skrydžio. Toks scenarijus visada sprendžia jūsų patogumui.

Šitie patarimai labiausiai tikėtina padidins jūsų laimę kai prieita prie jūsų bilieto naujovinimo.

Rašyti komentarą