Net turtingi žmonės ekstremalūs turi galvoje musę ant reguliarių reisinių lėktuvų kaip jūs ir

parašė , 2014-01-21 14:43

Jūs galėtumėte galvoti apgautas turėti reikšti linijoje TSA Ruožo Skaitytuvą, ar reikale su oro uosto susigrūdimo kankyne, bet jūs būsite nustebintas, kiek iš turtingos ir garsios musės ant komercinių avialinijų, kaip jūs darote. Įsitikinęs Oh, jie turbūt gauna šiek tiek daugiau kojos kambario, aka pirmoji klasė, ar patobulino verslo klasę, bet jie skrenda tame pačiame vamzdyje su sparnais, pridėtais 30 + tūkstantis pėdų. Gerai taip, aptarkime, visa tai turi būti mumis?

Neseniai, aš kalbėjau su nekilnojamojo turto magnetu, kas valdo ypatybių gana didelį kiekį, ir jis paaiškino man, kad turėjimas jūsų savo reaktyvinio lėktuvo ir skrisdamas aplink korporaciniame reaktyviniame lėktuve yra gana sunkus finansiškai pateisinti, skaičiai tik nesprendžia. Tai yra, nesvarbu kaip jūs valdote skaičius, kainos tik nesudeda
Jei jūs valdote savo savą korporacinį reaktyvinį lėktuvą, jūs turite padaryti tai todėl, kad jūs norite taip pat, bandydamas pateisinti tai kaip verslo įrankį ir verslo išlaidas, gerai, tai tik ne galima. Net valstybės galvos skrenda ant avialinijų kartais.

, Pavyzdžiui, buvo įdomus straipsnis Wall Street Journal 2013 m. sausio 9-ąją, tituluotame "Argentinos Pagrindai Prezidentinis Lėktuvas," Shane Romig, kuris išdėstė;" Per baimę šalies kreditoriai užgrobs reaktyvinį lėktuvą, ponia Kirchner renkasi užsakytuosius skrydžius," ir net atsitiktinį reguliarų avialinijos skrydį, turbūt pirmoji klasė, žinoma.

Tikras, Argentinos prezidentas skrenda ant reisinių lėktuvų ir/ar chartijos lėktuvų dėl daug skirtingos priežasties, kadangi ji nenori šalies konfiskuoto lėktuvo, bet tai yra išmintinga mintis, skelbiant "klasės kariavimą" politinė retorika, kad iš tikrųjų susimaišytų su masėmis, kad parodytų, kad jūs turite kažką bendrai su bendru vyru. Žinoma, kad daugelis milijardierių mūsų nacijoje taip pat skrenda ant komercinių avialinijų, apskritai pirmojoje klasėje, ir paskui turi pasikalbėjimą su kitais keleiviais.

Kai kurie iš šitų turtingų ir privilegijuotų asmenų sako reporteriams ir jų biografams, kad tai padeda laikyti juos įkurtus, kuris turi prasmę. Jei jūs perskaitysite pakankamai pramoninių kapitalistų biografijų, jūs netrukus surasite, kad vyriausiasis elitas jų klasės istorijoje, kaip žinoma, nušauna brizą iš šauklių, kamerdinerio, paliekančio palydovus, ir kitus reguliarius žmones aplink juos. Jie dažnai sakydavo, kad tai laiko juos kuklius ir daugiau prisilietime su viešąja nuomone ir žmonių problemomis. Jie yra teisūs.

"Galbūt tai yra geras daiktas, kai valstybės galvos skraidina komercines avialinijas, ir galbūt tuos, kas turi korporacinius reaktyvinius lėktuvus, galėtų retkarčiais bandyti avialinijos maršrutą, kad padėtų jiems geriau gyventi iš tikrųjų," pažįstamas neseniai paminėjo man tuo metu, kai oro uoste Honolulu, laukdamas lėktuvo savarankiškai. Pasirodo, kad jis taip pat buvo "kažkas", bet kadangi aš kalbėjau su juo, jis tik atrodydavo kaip reguliarus asmuo, gyvenantis realiajame pasaulyje. Prašom svarstyti visa tai filosofiniame lygmenyje.

Rašyti komentarą