Paskola internetu: kaip ją pasiimti?

parašė , 2014-01-19 07:31

Paskola internetu gali būti suteikiama itin paprastomis sąlygomis, svarbu tik tai, kad paskolą norintis pasiimti asmuo būtų Lietuvos pilietis, būtų pilnametis ir gautų reguliarias pajamas. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad paskolą norintis gauti asmuo neturėtų pradelstų finansinių įsipareigojimų – šie duomenys matomi skolininkų bazėje, ir duomenys gali būti saugomi net iki dešimties metų.

paskolaGreita paskola suteikiama gana paprastai: tereikia išsirinkti paskolas teikiančią bendrovę ir prisiregistruoti jos internetiniame puslapyje. Reikės užpildyti savo asmeninius duomenis, taip pat nurodyti apie savo gaunamas pajamas bei turimas skolas. Šie duomenys bus patikrinti, todėl būtina įvesti teisingą informaciją. Jei paskola bus imama pirmą kartą, reikės iš savo sąskaitos pervesti vieno cento mokestį – taip bus patvirtinta jūsų banko sąskaita, ir į ją bus pervedami pinigai, jei bus priimtas teigiamas sprendimas suteikti jums paskolą. Tuomet reikės užpildyti paraišką paskolai gauti – pasirinkti norimą pinigų sumą ir patvirtinti. Jei dėl paskolos gavimo kreipsitės bendrovės darbo metu, jūsų paraiška bus išnagrinėta nedelsiant, ir konsultantas jus informuos, ar jums bus suteikta paskola. Jei bus priimtas teigiamas sprendimas, pinigai bus iš karto pervedami į jūsų sąskaitą.

Paskolą grąžinti taip pat paprasta – jums reikės nurodytą dieną pervesti pasiskolintą pinigų sumą. Jei skolinsitės ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, metams, jums kiekvieną mėnesį reikės pervesti reikiamą pinigų sumą. Jei neįstengsite įmokos pervesti laiku, jūs galite mokėjimą atidėti, pervedant tam tikrą nustatytą mokestį. Jei to nepadarysite, už pradelstus mokėjimus bus skaičiuojami delspinigiai, taigi, pasistenkite mokėjimus atlikti laiku.

Skolinantis pirmą kartą paprastai tai galima padaryti itin palankiomis sąlygomis – paskola gali nieko nekainuoti, tai yra, kiek pasiskolinsite, tiek ir reikės grąžinti, ir nebus pritaikytos palūkanos. Skolinantis nebe pirmą kartą tai galėsite daryti taip pat palankiomis sąlygomis, ir paskolos palūkanos gali būti mažesnės. Taigi, sekite akcijas, ir tikrai rasite palankiausią būdą pasiskolinti.

Taigi, šiandien pasiimti paskolą tikrai paprasta, ir svarbiausia, kad tai galite padaryti neišeinant iš namų. Taupykite savo brangų laiką, o pinigų turėkite visada, kai tik jų prireikia.

Rašyti komentarą