Niujorko šeimos šventės – pralenkia centrines vaiku atrakcijas dideliame obuolyje

parašė , 2014-09-21 23:03

Atostogos su šeima gali kartais būti stimuliuojančios, ypač kai prieita prie radimo, kad skirtingas persekiojimas sulaiko įvairių amžių vaikus laimingus. Laimei, Niujorkas yra vienas toks maršrutas, kuris garantuoja didelį malonumą visų amžių paaugliams. Žavus miestas turi palydą zoologijos sodų, parkų ir akvariumų, kuriuos jūs ir jūsų pradedantys vaikščioti kūdikiai surastumėte žavintis daugiau būdų negu vienas. Yra kelios populiarios atrakcijos, kurios padarys jūsų šeimos šventę JAV Niujorko mieste atmintinu!

Bronkso Zoologijos sodas, Esanti Bronkso Miesto rajone, ši gerai palaikyta paroda turi apytiksliai 6000 gyvūnų, atstovaujančių apytiksliai 650 rūšių, darydama tai viena iš pasaulinių didžiausių zoologijos sodų. Gyvūnijos ir augalijos entuziastai būtų sužavėtas daugelio nykstančių rūšių pastebėjimas, apimdami grizlį, liūtus, baltąjį lokį, lemūrą uodega žiedo ir raudoną pandą, visus erdviame ir natūraliai žiūrėdamas aptvėrime
Daug gyvūno renginių ir parodų, suorganizuotų čia, yra taip pat džiaugsmas stebėti! Babuino Atsarga, Drugelio Sodas ir Laukinis Azijos Vienbėgis geležinkelis yra kelios pagrindinės atrakcijos, kurios palieka lankytojus, piktdžiugiaujančius apie jų sprendimą pirkti bilietus ant skrydžių šeimos šventėms Niujorke.

Niujorko Akvariumas visada nuostabu būti apsupama žaismingų delfinų, ryklių ir daugelio kitų gražių jūros būtybių. Niujorko Akvariumas yra, kur jūs galite įvykdyti šią fantaziją. Seniausias nuolat operacinis akvariumas JAV, ši nuostabi vieta yra esanti Pilies Sode Manhatene ir yra turėti-vizito atrakcija sėdantiems į skrydžius, kad viešėtų miestas su vaikais. Pasiruoškite jaudinančiam rinkiniui parodų kaip Jūros Liūto Šventimas Aqua-teatre. Plaukimas su draugiškais delfinais yra kita žavinti patirtis, gerai verta kaina įėjimo bilietų ir kitos šventės išlaidos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Karalienės Zoo Kita garsi zoologijos sodas Niujorke, šis bauginantis sandėlis yra didelė vieta stebėti indėnų gyvūniją ir augaliją. Namai į daugiau kaip 75 rūšis gyvūnų ir rodantis daug jaudinančių renginių ir parodų, Karalienės Zoo sulaikys ir jus ir jūsų vaikus linksmintus. Tarp pagrindinių įsimintiniausių vietų zoologijos sode yra akiniuoti lokiai. Be to, tie, kas leidžia įėjimo bilietams parodai gali pastebėti pumas, Kalifornijos jūros liūtus, Amerikos aligatorius ir Amerikos bizoną.

Perspektyvos Parkas Toli nuo siutinančios minios ir judrių gatvių Niujorke, Perspektyvos Parkas siūlo išskirtinumo ir vienatvės prasmę. Masinis 585 akrų parkas yra esantis Brukline ir privilioja šeimos keliautojus ir gamtos įsimylėjėlius ordose. Prieš puikų paveikslu sodrių pievų, gražių ežerų ir vandens kelių foną, lankytojai gali gėrėtis gausiu smagiu veiksmu ir sportu, apimdami futbolą, krepšinį ir tenisą. Perspektyvos Parko Patalpa valtims yra kita populiari susitikimo vietos atrakcija. Daug vasaros koncertų, surengtų čia taip pat, traukia turistus nuo tolimo ir platus, kad rezervuotų skrydžius Niujorkui. Parkas gali būti ištirtas pėsčiomis ar prie tramvajų.

Rašyti komentarą