Pasiruoškite prarasti savo bagažą

parašė , 2014-09-06 09:34

Mes jau aptarėme būdus sutrukdyti prarastam bagažui. Bet kadangi nėra jokios garantijos, yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs galite padaryti iš anksto, kad padarytumėte prarastą bagažą mažiau skausmingą.

Būkite Protingas Apie Jūsų Nešti – Ant: Visada įveskite bent jau vieną pakeitimą drabužių jūsų tęsti. Jei avialinija praras jūsų languotą krepšį, jūs nebūsite sustabdytas jūsų takuose, kol jie nesuras to. Drabužių pakeitimo turėjimas garantuoja, kad jūsų kelionė gali tęsti, net jei tai nėra tiksliai, ką jūs norite dėvėti.

Dėvėkite Teisingus Drabužius: Jei jums vadovauja į šilto oro maršrutą, nesėskite į lėktuvą džinsuose, medvilniniame sportiniame nertinyje, ir sunkiame švarke. Jei jūsų bagažas yra prarastas, Karibų saulės šviesa neketina būti laukiamu regėjimu su jūsų sunkių drabužių sluoksniais
Dėvėdamas drabužius, kurie atitinka jūsų maršrutą, jūs įsitikinate, kad jūs galite šokinėti tiesiai į jūsų veiksmą, net jei avialinija praranda jūsų krepšį.

Dėvėkite Patogius Batus: Viliojantis pabandyti paaukoti patogumą dėl žavumo, kai jums vadovauja į oro uostą. Bet jei batai, kuriuos jūs dėvite nedarys pokšto, jei avialinija praras jūsų bagažą, dėvėti skirtingus vieno dolerio banknotus. Jūs nenorite pasirodyti greitai žingsniuotai vaikščiojančiai kelionei, besidėvinčiai strappy sandalai.

Tinkamai Etiketė Jūsų Krepšiai: Jei jūsų krepšiai tikrai pasidarys prarasti, avialinijos pasitikės etiketėmis, kad gautų tai į teisingą vietą. Be baru koduotų lipdukų jie uždeda krepšius, įsitikinkite, kad jūsų krepšys turi bent jau vieną bagažo kortelę su užrašu. Jūsų vardas, adresas, ir telefono numeris turi būti aiškiai aiškūs.

Darykite Savo Bagažo Nuotraukas: Kai tik jūs esate padarytas, susipakuodamas daiktus, tai yra gera mintis daryti jūsų bagažo nuotrauką. Jei jūsų bagažas bus prarastas, jūsų paprašys paskelbti tuo, kas buvo viduje. Paveikslas yra didelis įrodymas to, kas buvo krepšyje. Tai ypač svarbu, jei jūs tikrinate bagažą, turintį savyje vertingus dalykus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Galvokite, Ar Tikrinti: Tada yra klausimo apie tai, ar jūs turite net tikrinti krepšį apskritai. Jei jūs tęsiate trumpą kelionę, jūs galėtumėte sugebėti praeiti su tiktai nešimu ant bagažo. Galvokite apie tai šis kelias, jei jūs turite 3 dienų savaitgalį, ir avialinija praranda jūsų languotą krepšį, jūs galėtumėte būti beveik padarytas su jūsų kelione artėjant laikui, kai jie sugrąžina tai jums. Atrodo, kad jūs galėjote turėti įdomų savaitgalį!?

Jei skysčiai yra jūsų įmonė, turi galvoje, kad yra daug alternatyvų jūsų mėgstamiems skystiems dalykams. Bandymo sunscreen šluosto, miltelių dezodorantas, antibakterinis, šluosto, muilo lapai, miltelių makiažas, ir nagų lako valiklis šluosto. Jei jūs negalite surasti neskystos alternatyvos ar išgyventi su 3 uncijomis ar mažiau (TSA), tai svarstyti pirkimo tualeto reikmenis jūsų maršrute. Daug viešbučių taip pat siūlo kelionės dydžio tualeto reikmenis todėl, kad jie supranta, kad skysčiai yra problema daugeliui keliautojų.

Nusiųskite Svarbius Daiktus Iš anksto: Jei yra kažkas ultrasvarbaus, kurio jums reikia jūsų kelionei, bet negalite nešti – ant, galvoti apie to siuntimą iš anksto. Siųsdamas dalykus per pašto skyrių, FedEx, ar UPS nėra nepaprastai brangus. Jei tai yra skirtumas tarp tikrinimo krepšio ir mokėjimo krepšio mokesčio ir buvimo, gabaus nešti – ant tiktai, tai galėtų net išgelbėti jus pinigai. Tik gaukite adresą ir kontaktinį asmenį jūsų maršrute ir nusiųskite paketui kelias dienas iš anksto. Jūs sugebėsite sekti tai ir reikalingas parašo pristatymui, jei jums reikės į.

Su viltimi jūs nepatirsite prarasto bagažo savarankiškai. Bet jei jūs darote, su viltimi šitie patarimai padarė jus labiau parengtą.

Rašyti komentarą