Oro uostas į oro uosto perkėlimą

parašė , 2014-01-05 19:36

Londono Sitis yra aptarnautas šešių tarptautinių oro uostų ir daugelio mažesnių oro uostų. Su milijonais turistų, lankančių miestą ir paprastus žmones, važiuojančius lauke su reikalais ir laisvalaikį, Londonas yra namai į pasaulinę labiausiai užsiėmusią oro uosto sistemą. Šitie oro uostai kartu elgiasi su šešiasdešimt procentų Jungtinės Karalystės visiško skrydžio eismo. Šeši tarptautiniai Londono oro uostai yra: Hitrou, Gatwick, Stansted, Lutonas, Miestas ir Southend. Visi šitie oro uostai aprūpina prieigą prie pripažinto taksi ir mini taksi paslaugų. Turistai ir Londoners nori naudoti šitas taksi paslaugas visuomeniniam transportui, kadangi jie garantuoja patogesnę ir savalaikę kelionę.
Hitrou į Gatwick

Londono Hitrou yra didžiausias tarptautinis oro uostas ir labiausiai užsiėmęs prie visaapimančio keleivinio apsikeitimo Jungtinėje Karalystėje. Oro uostas apima penkis keleivinius terminalus ir vieną prekinį terminalą. Oro uostas yra esantis Londono Miesto rajone Hillingdon, į vakarus nuo Londono. Atstumas tarp oro uosto ir Gatwick oro uosto yra apytiksliai 38 kilometrai ir ima daugiau kaip vienos valandos kelionę. Patogus yra prie prieš užsakymą taksi ar mini taksi paslaugos bet kuriame iš terminalų Hitrou ir turėti jūsų išvyką per Londono Sitį į Gatwick.

Hitrou į Stansted

Stansted oro uostas yra esantis Esekse, Stansted ir yra Londono ketvirtas labiausiai užsiėmęs oro uostas. Atstumas tarp Hitrou ir Stansted gali būti apimtas po maždaug 90 minučių taksi. Greitam perkėlimui tarp šitų dviejų oro uostų geriausias pasirinkimas samdytų taksi paslaugą.

Hitrou į Lutoną

Lutono oro uostas yra esantis Bedfordšyre, Lutonas yra Londono ketvirtas didžiausias oro uostas ir penktas labiausiai užsiėmęs Jungtinėje Karalystėje. Hitrou oro uostas yra apytiksliai 50 minučių už nuo Lutono. Lutonas yra štabas žemo kainos vežėjo easyJet, ir dauguma turistų teikia pirmenybę šiai avialinijai vidaus perkėlimui. Kai tarptautinė keleivių žemė Hitrou ir reikia greitas perkėlimas į Lutoną, jie nori naudoti taksi paslaugą, kuri duoda jiems susirūpinimą laisva kelionė.

Gatwick į Stansted

Gatwick oro uostas yra Londono antras pagal dydį tarptautinis oro uostas ir antras labiausiai užsiėmęs prie visiško keleivinio eismo Londone. Oro uostas yra esantis Vakarų Sasekse, už apytiksliai 30 mylių į pietus nuo Centrinio Londono. Važiuoti iš Gatwick Stansted oro uosto keleiviams gali panaudoti visuomeninio transporto priemonę tokią kaip traukinys, autobusai ar Nacionalinis skubus treneris, ir taksi yra taip pat pasiekiami abiejuose terminalų. Kaip dauguma kito oro uosto perkėlimo, keleiviai nori naudoti taksi paslaugas mažoms grupėms ir mini taksi didesnėms grupėms.

Rašyti komentarą