Padarė jūs žinote, kad jūsų šventės skrydis gali užmušti jus

parašė , 2013-10-25 12:08

Tokiu būdu jūs grįžote namo nuo savo atostogų, ilgas laimikio skrydis buvo ganėtinai patogus, jūs turėjote dideles atostogas, jokią ligą, jūs negavote gastro enterito, ar maliarijos, iš tikrųjų nepaisant jūsų draugų likimo ir tamsos, jūs išgyvenote nesugadintas. Tačiau tai nėra visur dar, todėl, kad padarė jūs žinote, kad jūsų šventės skrydis gali užmušti jus.

Taip jūs perskaitote, kad teisingai, jūsų šventės skrydis gali užmušti jus, todėl, kad jūs galite įsigyti DVT, giliai veninė trombozė, net po to, kai jūs grįžote dirbti. Kasmet tai užmuša žmones, ir tai yra ne būtinai nedelsiant po to, kai jie sugrįžta, kartais tai yra keliomis savaitėmis vėliau.
Įdėkite riešuto kevalą, DVT yra žudikas, ir jūs turite įvertinti jį labai rimtai iš tikrųjų, ypač jei kaip likusi dalis mūsų jūs turite važiuoti ankštomis sąlygomis už lėktuvo, kuris yra, kodėl DVT yra paprastai žinomas kaip pigiausios klasės sindromas.

Taip, kaip jūs žinotumėte, jei jūs turite DVT ir kas tiksliai yra jis? Turbūt lengviau apibūdinti tai, kas tai pirma. Tai yra tiesiog krešulys vienoje iš gilių venų normaliai jūsų veršiuko. Problema yra tokia, jei krešulys pradeda sudužti, ir gumulėlis važiuoja į jūsų plaučius ir užmuša jus. Jūs turite suprasti, kad ilgai mokosi ar automobilių kelionės, net po operacijos, kai jūs turėjote gulėti lovoje kelias dienas. Raktas yra neveiklumas užsitęsusiam laikotarpiui, ir kaip padarinys tai gali ir tikrai vykti sveikiems žmonėms jokiam rimtam pagrindui apskritai.

Atsakymas į akivaizdų klausimą yra, kaip pripažinti, jei jūs turite DVT? Riešuto kevale būtų skausmas, išsipūtimas, ir sunkus jausmas vienoje iš jūsų kojų, normaliai jūsų veršiuko žemiau kelio. Be to, koja gali būti labai skausminga, kad paliestų, ir yra dažnai raudona, bet jei vena taps visiškai blokuota tada, koja taps tamsi ir labai išpūsta.

Jei jūs šiaip ar taip sugebate praleisti šituos akivaizdžius ženklus, tai jūs turite žinoti simptomus plaučių embolijos, kuri yra, kai gumulėlis važiavo į jūsų plaučius. Jūs tapsite labai išskyrus kvėpavimą, su krūtinės ląstos skausmu, ir jūs galėjote iškosėti kraują, kurio sektą ar įvyksta pirma staigus žlugimas. Jei jūs ar bet kas, jūs esate su patirtimi kokie nors simptomai ar DVT ar plaučių embolijos, jūs turite siekti neatidėliotino greitosios medicininės pagalbos gydymo.

Rašyti komentarą