Emyratų avialinijos

parašė , 2013-11-09 16:41

Beveik trisdešimt metų, Emyratų Avialinijos valdė kai kuriuos iš puikiausių lėktuvų, ir siūlė geriausią paslaugą keleiviams, pasaulyje. Avialinijos yra didžiausios Viduriniuose Rytuose ir valdo daugiau kaip 3 000 skrydžių kiekvieną savaitę nuo jo centro Dubajaus 3 Terminale. Skrydžiai eina į 133 miestus 77 šalyse ir ant šešių žemynų, darydami tai lengvas keleiviams pasiekti, kur jie turi nueiti. Emyratų avialinijos valdo ir Aerobuso, ir Boingo lėktuvą ir yra viena iš tik devynių avialinijų, kad valdytų plačiu fiuzeliažu lėktuvo flotilę tiktai.

Kompanija turi puikią reputaciją kaip lyderis aviacijos pramonėje ir yra žinoma dėl to, kad ji aprūpino puikų klientų aptarnavimą, kuris leido tam plėstis greitai. 2011 Emyratų Avialinijoms davė prestižinę "Avialiniją Metų" apdovanojimą orinis Transportinis Pasaulis

Visi Emyratų Avialinijų lėktuvai siūlo Pirmąją klasę, Verslo Klasės ir Ekonomikos sėdimų vietų pasirinkimą. Pirmoji klasė turi tris besifiksuojančius pasirinkimus, apimdama pilną rinkinį su durimis, plokščia lovos vieta be durų ir miegančiojo vietomis, kurios sulanksto ir guli beveik butas. Kiekvienas lėktuvas yra aprūpintas įranga kitaip, tokiu būdu ne visi tipai yra pasiekiami ant kiekvieno. Verslo klasė siūlo plokščias melu lovas ir malonumus tokius kaip skaitymas žibinto, masažo funkcijos, valdžios skrydyje ir privatumo padalijimo. Pigiausia klasė rodo plačias vietas su reguliuojamais atlošais, LEDAS pasilinksminimo sistema skrydyje ir nešiojamojo kompiuterio įkrovos stotys galerose.

Avialinija yra pramonės lyderis kai prieita prie paslaugų skrydyje keleiviams; 2008 tai tapo pirmu tarptautiniu vežėju, kuris įvestų mobilaus ryšio telefono paslaugą skrydyje. Keleiviai ant Emyratų skrydžių neturi jaudintis dėl jų savų mobilių prietaisų atnešimo, kad sulaikytų linksmintas kaip LEDAS (Informacija, Komunikacija ir Pasilinksminimas), sistemos yra pasiekiamos visose vietose. Su šia sistema, keleiviai sugeba pamatyti už lėktuvo ribų išorinių telekamerų dėka, gali nusiųsti elektroninį paštą, jungdamiesi prie serverio skrydyje ir žiūrėti šimtai pagal pareikalavimą filmus ir televizijos laidas.

Registravimas yra lengvas su Emyratų Avialinijomis, kadangi keleiviai gali padaryti tai per trumpą žinutės paslaugą, internete ar asmeniškai poilsio kambaryje ar prekystalyje. Skraidinantys Iš pradžių ar Verslo klasė, plius Auksiniai ir Sidabriniai padėties nariai Aukštyn, gali laukti jų skrydžio Emyratų Poilsio kambariuose. Po atvykimo į jų maršrutą, Iš pradžių ir Verslo klasės keleivius gali turėti mandagumo oro uosto perkėlimą, kurį vairuoja vairuotojas.

Nors Emyratų Avialinijos nėra narys trijų pagrindinių avialinijos sąjungų – SkyTeam, Žvaigždės Sąjunga ir Oneworld – tai valdo savo savą dažną lakūno programą, pavadintą Aukštyn. Programa, kuri turi keturias pakopas, apimdama Mėlyną, Sidabrinis, Auksinis ir Platina, yra panaudota daugiau kaip 5.7 milijonų klientų. Narystės pašalpa apima papildomus bagažo kišenpinigius ir įėjimą į išskirtinius poilsio kambarius oro uostuose visame pasaulyje.

Rašyti komentarą