Pakilios nuotaikos kelionė į Akrą.

parašė , 2012-08-13 21:06

Akra yra kapitalas ir labiausiai apgyventas Ganos miestas. Miestas yra esantis pietryčiuose Ganos, pražiūrinčios Gvinėjos įlanką. Akra yra pilna paplūdimių ir egzotinių rinkų. Senos tradicijos ir šiuolaikiškumo mišinys, gyvensena Akroje žavi keliautojus. Su istorinių ir šiuolaikinių atrakcijų pertekliumi, Akra tapo populiariu kelionės maršrutu per Žemės rutulį.

Akra buvo įsteigta 17-ąjį šimtmetį ir tapo Britanijos Aukso Kranto sostine 1877. Vėliau, kai Gana įgijo savo nepriklausomybę kaip numesti svorio 1957, Akrą paskelbė nepriklausomos Ganos sostine. Miestas yra taip pat kultūrinis mišinys. Be vietinės kalbos apie Ga, daug kitų kalbų kaip Twi, Hausa ir anglų kalba plačiai kalba mieste. Jei Gana domina jus, rezervuokite pigius skrydžius į Akrą ir aplankykite šį įdomų miestą

Kelionė į Ganą tapo labai lengva šiomis dienomis. Daug kelionės kompanijų siūlo pigius skrydžius į Ganą keliose avialinijose. Kad aplankytumėte šį nuostabų miestą, susisiekite su bet kokia pigus automobilio draudimas gera kelionės kompanija. Kompanija padės jums gauti geriausią skrydžio reikalą tam, kad važiuotų į Ganą protingame biudžete. Jei jūs norite padaryti savo kelionę pigesnę, jūs galite taip pat nueiti kelionės paketams. Šventės paketas miestui apims jūsų skrydį taip pat kaip viešbučio užsakymą, kur jūs užtruksite savo vizitas mieste.

Svarbiausias Akros oro uostas yra Kotoka Tarptautinis Oro uostas, esantis už 6 mylių į šiaurę nuo Akros centrinės miesto dalies. Oro uostas yra aptarnautas visų pagrindinių avialinijų ir mažų privačių regioninių vežėjų. Jūs galite lengvai sėsti į taksi ar autobusą, kad įeitumėte į miestą.

Kadangi jūs įeinate į miestą, jūs surasite šiuolaikinius pastatus taip pat kaip lūšnų rajoną Akroje. Ant vienos pusės, yra žmonių, gyvenančių dosniai, bet antra, yra žmonių, kovojančių užsidirbti pragyvenimui. Akra yra kontrastų miestas, ir turbūt tai yra priežastis, keliautojai lanko miestą.

Kai tik jūs gaunate pigius skrydžius į kraujo tyrimai rezervuotą Akrą, jūs galite paruošti sąrašą atrakcijų, kurias jūs norite pamatyti. Kai kurios iš garsių miesto atrakcijų, kad aplankytų yra Nacionalinis muziejus, Nacionalinis Teatras, Shai Kalvų Išteklių Atsarga ir taip toliau.

Didžiulė ir graži mėlyna Atlanto Lagūna daro Akrą nuostabiu maršrutu atostogas. Paplūdimiai siūlo jums, galimybės pasiekti leidžia sau malonumą įvairiame vandeniniame sporte. Labadi Paplūdimys yra populiariausias paplūdimys miesto, kuris neturi būti praleistas.

Be įžymybių apžiūrėjimo, Akra taip pat siūlo daug valgymo ir apsipirkimo pasirinkimo. Visit Makola Market, kuris yra komercinis miesto centras. Taip pat aplankykite alines ir miesto barus, kad turėtumėte ryškų Akros naktinį gyvenimą.

Rezervuokite pigius skrydžius į Ganą ir aplankykite šį išsekimą ir Akros unikaliai patirčiai pradžiuginimą.

Rašyti komentarą