Stogo priedai

parašė , 2012-08-06 19:59

Įvairūs stogo priedai

Ar visi žinote, kokių rūšių gali būti stogo priedai? Jų yra visa galybė – vieni labiau reikalingesni, kiti ne tokie svarbūs. Kaip bebūtų, ruošiantis renovuoti savo seną stogą, ar kloti naują, reikėtų žinoti, ką galima naudoti jo montavime apart tradicinių stogo dangos lakštų. Tad pateikiame jums sąrašą, kokie stogo priedai dažniausiai atsiduria stogo remonto ar dengimo darbus atliekančių žmonių pirkinių krepšelyje.

  • Lietvamzdžiai. Norint turėti iki galo gerai sutvarkytą stogą, jums reikia turėti bent keletą lietvamzdžių ant jo. Šie stogo priedai turėtų puošti kiekvieną stogą, ypač tokioje šalyje kaip Lietuva, kur lietus iš dangaus pasipila pakankamai dažnai. Tai labai gerai ne tik dėl pačio sogo, bet ir dėl vandens surinkimo – prie lietvamzd-ių galite pastatyti indus į kuriuos subėga lietaus vanduo. Kaip jau tikriausiai žinote, lietaus vanduo puikiai tinka daržų laistymui ir kitiems panašiems darbams, tad lietvamzdžiai padės jums sutaupyti.
  • Stogo sandarinimas. Šie stogo priedai yra tiesiog būtini. Jei jūsų stogas nebus gerai užsandarintas, jis jums tarnaus žymiai trumpiau, nei turėtų tarnauti. Šioje vietoje turėtumėte tikrai nepagailėti savo lėšų, kadangi nuo to priklauso ne tik jūsų stogo, bet net ir viso namo gerovė ir ilgaamžiškumas.
  • Ventiliacija. Gera ventiliacija svarbi visur, net ir stoge. Jei jis nebus gerai ventiliuojamas, drėgmė jį gali labai greitai pažeisti. Šie stogo priedai nėra tokie brangūs, tad instaliuoti tinkamą ventiliaciją derėtų ant kiekvieno namo stogo.

Vienas atsakymas į “Stogo priedai”

  1. Gerda says:

    Na taip, seniau stogas buvo tik nendrių ir šiaudų glėbys, o dabar žmonės jau daugiau priedų naudoja. Bet žinoma, nereiktų stogo dengimo darbų palikti betkam- juk niekas nenori, kad plyšiuose rinktųsi kondencatas ar ištiktų dar didesnė problema. Reikia visada kreiptis į profesionalus. Nesvarbu ar tai būtų terasų stogo dengimas, ar viso stogo.
    http://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-projektai/terasos.htm

Rašyti komentarą