Pašalinimas įtampos, sukeltos oro uosto, uždelsia

parašė , 2011-12-15 21:10

Oro uosto užlaikymai, iš jų pačios esmės, nėra kažkas, kurio dauguma keliautojų nori būti dalimi. Jūsų batų nuėmimas turėjo papratimą reikšti, ten atėjo laikas atsipalaiduoti, bet dabar jis reiškia, kad atėjo laikas būti ieškoma. būti supakuotas skrendančiame alave gali su visais kalbėtojais, kuriuos jūs nepažįstate, tiktai prisideda prie nusivylimo, laukdamas užlaikymo, kad pasibaigtų ir skrydis prasidėti.

Galėjo būti pasakoma, kad užlaikymai yra normalūs ir yra neišvengiami avialinijos sąrašuose, bet kai jie yra siaubingai ilgi, jus taip apsunkina. Nėra iš tikrųjų jokios avialinijos priežasties, kad priverstų jos keleivius laukti ant gudronuotos skaldos dangos daugiau kaip valandą. Jūs galite imtis priemonių, kad apsaugotumėte save nuo kai kurių iš šitų nepatogumų, bet daugiausia jūs esate jų pasigailėjime ir pritvirtintas karjera su avialinija ir oro uostu

Pragyvenimas aviacijos erą davė mums nešiojamojo kompiuterio technologiją, kad padėtų užimti mūsų protą ir užimti mus tokiuose užlaikymuose. Texting, siuntimas elektroniniu paštu, žaidimas, klausymas paskutinio muzikos projekto jūsų mėgstamos grupės ar stebėjimas, kuris turi pamatyti naują kino filmą yra tik kai kurie gerų būdų pavyzdžiai perduoti laiką ir apsaugoti nuo nuobodulio. Vaikai niekada netaps nerimstantys su tiek daug, kad padarytų, jie galėtų iš tikrųjų turėti užlaikymus. padangos pigiau Tik priminkite juos; kino filmas negalėtų lauke trukti užlaikymas, prašom neišmokti priimti mažiau, negu yra priimtinas tam, ką jūs nupirkote.

Geri nešiojamieji kompiuteriai turi patogų DVD LEISTUVĄ ir jei jūs esate laimingas Blu-spindulio žaidėjas. Jei jūs nežinote, jūs turite gebėjimą perkelti kino filmus ir televizijos laidas patogiai į jūsų nešiojamąjį kompiuterį. Nėra jokio reikalingumo nešti aplink muziką ar kino filmo diskus. Jūs galite žiūrėti filmą ar renginį, kurį jūs anksčiau sukaupėte. Tai neįtikėtinai naudinga, ypač jei jūs turite mažus vaikus, kuriuos turi linksminti.

Apskritai nešiojamieji kompiuteriai ir kiti portatyvūs prietaisai gali gauti jus tinkle. Būdamas gabus šokinėti tinkle belaidai yra neįtikėtinas, jei jūs turite gauti plastikiniai langai mažą užbaigtą darbą ar jei jums įkyri ir norite perduoti laiką. Jūs galite surasti didelių portatyvinių prietaisų ryšulį, yra telefonų, ir keli yra tik žaidimo žaidimo ir pasilinksminimo prietaisams. Jie yra įvykta svajonė, ypač jei jūs turite daugiau kaip vieną menkas vienas, kad sulaikytumėte pralinksmintas. Kiekvienas iš jų gali turėti jų savą nuostabų "žaislą", ir visi šitie dalykai yra maži ir lengvojo svorio boksininkas.

Rašyti komentarą