Patarimai tam, kad rezervuotų tarptautinį XXX skrydį. Mano pirmas patarimas, yra, kad, jei jūs nesate

parašė , 2011-12-16 10:04

Yra kodėl:

Pirma, pigūs avialinijos bilietai yra lengvesni atvykti prie per šituos laikus. Tipiškai, lėktuvo bilietų kaina šokinėja žymiai nuo ankstyvo nuo birželio iki rugpjūčio imtinai. Kodėl? Paprastas, pasiūla ir paklausa (tai yra, kai kiekvienas atostogauja). Jūs galite paprastai taupyti tarp 20-40 %, jei jūs vengiate šio kelionės lango.

Antra, kainos ir tinkamumas viešbučių per šituos laikus yra geresni be to. Samprotaukite, žr. virš paaiškinimo.

Trečia, sms siuntimas tai tik maloniau. A: todėl, kad tai nėra taip karšta, kadangi tai yra per vasaros mėnesius, ir B: nėra taip daugelio tų PRAKEIKTŲ turistų. Ha! Jūs sugebėsite pamatyti daugiau, nelaukdamas ilgose linijose muziejuose, ar užmokėti aukštesnes kainas restoranuose, kurie klesti turistų iškalimas

Jei jūs turite važiuoti per maksimalų sezoną, jūs turite tik įkąsti kulką ir užmokėti nedaug papildomas…, bet patikėti manimi, tai verta studentu atstovybe to!

Analizuokite vietas, kad jūs nusprendėte nueiti, ir planuojate kelionės maršrutą., Pavyzdžiui, mano nesenoje kelionėje į Italiją, aš nusprendžiau skristi į Veneciją, ir atostogos nuo Romos, smogdamas visiems taškeliams mano sąraše efektyviame maršrute tarp. Skridimas į vieną vietą ir iš kito yra kaip tik taip, kaip efektyvus kainoje negu tik užsakymas kelionės pirmyn ir atgal, ir kartais tai gali net išgelbėti jus kai kurie grynieji pinigai.

Yra kelios svetainės ten, kad jūs galite panaudoti, kaip Orbitz, ir TripAdvisor, kuris gali padėti jums rasti geriausius kursus. Žaidimas aplink su skirtingais pakitimais, ir mato kuris darbas geriausiai.

Svarstykite raudonu akių reisu skridimą lauke, kuris gauna jus į jūsų maršrutą ryto pradžioje. Šis būdas jūs turėsite beveik kad visa diena panaudoti. Jei jūsų skrydis neįeina iki pabaigos popietės, neskaičiuokite to kaip vienos iš jūsų dienų.

Yra vienas iš geriausių medziagos padangu remontui kelionės patarimų, kuriuos aš galiu duoti jums: kai tik jūs suradote, kokį skrydį, ir avialiniją jūs ketinate panaudoti, įsitikinkite, kad jūs pasirašote jų dažną lakūno programą ANKSČIAU, NEGU jūs rezervuosite skrydį. Jūs ketinate skraidinti tūkstančius mylių… Jūs galėtumėte autoratlankiai be to priversti juos reikšti kažką. Yra taip pat daug mylių programų ant kredito kortelių ten be to. Jei tai TIKRAI tampa aistra, jūs galite padėti pagrindo darbą būsimoms santaupoms!

Kai tik jūs gavote geriausią kelionės maršrutą, suplanuotą, ir pasirašėte dažną lakūno programą, yra tiktai vienas daiktas, kurį paliekama padaryti… REZERVUOKITE SAVO SKRYDĮ!

Jei jūs jau neturite paso, aš patarčiau gauti tai greičiau, o ne vėliau. Paprastai tiktai reikia kelių savaičių, bet jūs nenorite vis dar laukti ant to, kai jūsų skrydis išvyksta po poros dienų! Jūsų vietinis pašto skyrius yra patogiausia vieta gauti tai rūpinta.

Rašyti komentarą