Paskola nuo 18 metu

parašė , 2013-02-21 08:53

Žinios apie studentų skolą nuo studento asmeninių paskolų yra apie taip bendrą šiomis dienomis kaip savaitinis darbo pranešimas. Ir daug žmonių pradeda pažiūrėti į skolinimosi pasaulį naujoje šviesoje, prašymas, jei tai protinga, kad grįžtų mokyklai ir būtų auklėjama ar jei tai protingiau paskola nuo 18 metu į tik atlaiko audrą. Dauguma žmonių mielai pasakys jums, kad išsimokslinimas nelaiko jokios etiketės su kaina – jis yra vertas to, nueikite jam, ir taip toliau ir taip toliau.

Paskola nuo 18 metuBet paskola nuo 18 metu yra tai iš tikrųjų?

Kadangi ekonomika paėmė nosies nėrimą, kolegijos kaina užslinko pagal keliančią nerimą normą. Nuo kilimo pragyvenimo minimumo į knygų kainos kilimą, viskas brangiau. Valstybinis finansavimas staiga krito ir iki viso laiko žemai, ir asmeninės paskolos yra kietesnės ir sunkesnės pasiekti
Federalinės vyriausybės asmeninės studentų paskolos yra geriausias pasirinkimas daugumai studentų, bet net tie yra pavojuje dėl didesnės palūkanų normos, jei kongresas neveikia netrukus.

Visi kolegijos vaikai girdi apie, yra, kaip apytiksliai greitas kreditas 50 procentų jų pero grupės baigia universitetą tiktai, kad manytų, kad savęs masinėje skoloje be darbo visą savaitę – jokia pašalpa, dirbdami už jų lauko ties trejomis skirtingomis darbo vietomis, darančiomis atsitiktinį darbą vos atsiskaito su palūkanomis jų asmeninėse paskolose paskola nuo 18 metu nuo kolegijos. Tai yra ta pati sena istorija, kiekvienas išgirdo praėjusius dvejus metus. Studentas ima asmeninėse paskolose, kad užmokėtų už išsimokslinimą su galo tikslu darbo lauke, kurio jie trokšta. Studentas sms kreditas palieka kolegiją su masine skola asmeninėse paskolose. Studentas negali būti pasamdytas visu darbo laiku paskola nuo 18 metu ar negali surasti darbo jų lauko viduje. Ir palūkanų didžiulė banga prasideda.

Aš išgirdau apie studentus su subsidijuotomis paskolomis, kurios tęsia paimti klases ant jų nepilnos darbo dienos darbo vietų pusės, kad atidėtų kolekciją skolos jų asmeninėse paskolose. Ir aš išgirdau apie absolventus, atsiskaitančius su jų paskolomis gerai į jų 30-uosius.

Taip, kaip numatomas studentas, jūs imate galimybę bandyme gauti išsimokslinimą ir darbo pokolegiją po asmeninių paskolų be paliovos po kelią rinkimo? Ar jūs tik kandate kulką su situacija jūsų dabar? Pasirinkimas yra sunkus. Bet tai jūsų, kad padarytų, gale.

Kartais, mes neturime pasirinkimo. Ar 18 ar 48, pasiekiamos darbo vietos negalėtų būti darbo vietomis, kurioms mes iš tikrųjų ruošiamės. Bet prieš pasirašymą punktyrinės linijos masinėse asmeninėse paskolose mokyklai, ištyrinėkite pageidaujamą darbo lauką, kuris jūs norite būti – ne tik vienas pelnyti. Pasimokykite apie tai, apimkite save tame. Ir jei artėjant dienos pabaigai jūs nesate vis dar ne vertintas tam, gaunate kolegijos laipsnį kaip paskutinę priemonę.

Rašyti komentarą