Sintetinis peruko rūpinimasis – profesinės paslaptys

parašė , 2013-02-19 13:39

Sintetiniai Perukai yra labai lengvi rūpintis. Jūs neturite iš naujo sutvarkyti savo peruko po to, kai kiekvienas plovimas, kaip jūs būtų su žmogaus plaukų peruku. Tačiau, svarbu parodyti, kad žmogaus plaukai trenka, ir kiti rūpinimosi produktai yra netinkami sintetiniams perukams. Net švelniausias šampūnas, kurį jūs galėtumėte panaudoti ant savo savų plaukų yra per stiprus sintetiniams pluoštams, panaudotiems peruke. Tas pats gali pasakyti apie plaukų modeliavimo putėsius, purkštuvai ir geliai – nebando panaudoti juos ant jūsų sintetinio Perukai.

Vietoj to, naudojimas trenka, kondicionieriai ir plaukų lakas, specialiai suformuluotas sintetiniams perukams. Raquel Welch, Revlon, ir Garbanos Trauka gamina platų diapazoną peruko rūpinimosi produktų, ir visą šitą prekės ženklų darbą gerai su bet kokiu sintetiniu peruku. Dauguma žiniatinklio svetainių, kurios parduoda perukus siūlo peruko reikmenis, taip pat, tokiu būdu tai protinga, kad parinktų Perukai šampūną, kondicionierių ir purkštuvą, kai jūs užsakote savo peruką.

Kitas daiktas, kad atsimintų yra, kad sintetiniai perukai negali būti sutvarkyti su žnyplėmis plaukams garbanoti, karštais volais ar smūgio džiovinimo aparatais. Iš tikrųjų, bet koks karštis gali sunaikinti jūsų peruką, taip siekti laikyti toliau jį nuo lempų, orkaičių, ir taip toliau. Dauguma sintetinių perukų yra jau iš anksto sutvarkyti, bet, jei jūs norite pridėti truputį asmenybės prie to, jūs galite panaudoti putėsius, kurie yra specialiai suformuluoti sintetiniams perukams ir tvarkyti tai su jūsų pirštais.

Sintetinis perukas neturi būti plaunamas labai dažnai – po to, kai 10 ar 12 dėvėjimo yra paprastai pakankamai. Tačiau, jūs turėjote išplauti savo peruką dažniau, jei jūs naudojate daug purkštuvo ar putėsių ant jo. Kiekvienas plovimas Bižuterija peruko gyvenimą, tokiu būdu mūsų patarimas yra bandymas nepanaudoti besaikių modeliavimo produktų ant to, ir neplauna jūsų peruko, kol tai neatrodo kaip, kad tai turi būti išplaunama.

Rašyti komentarą