Penangas – garsus turistinis maršrutas Malaizijoje

parašė , 2011-10-31 08:18

Silikono slėnis Malaizijos – Penangas yra populiariausios salos poilsio vietos, kuris vaizduoja rytų ir vakarų hipnotizavimo lydinį. Sala giria žavų kultūrinį paveldą, malonias virtuves, saulė pamerkė paplūdimius, draminę architektūrą ir nepaprastą seną miesto anklavą. Smagių sudedamųjų dalių gausa daro šventę į Penangą atjaujinimu ir nepamirštamu reikalu!! verslo dovanos Yra atrakcijų sąrašas, kuris daro Penangą, garsų turistinį maršrutą ir privilioja milijonus, kad užgrobtų pigius bilietus į Malaiziją.

Penango Kalva vaizdinga Penango Kalva stovi 821 metru virš Penango sostinės ir yra viena iš seniausių kalvos poilsio vietų Malaizijoje. Tai apima Vakarų Kalvą, Bukit Laksamana, Tigro Kalvą, Vėliavkočio Kalvą ir Vyriausybinę Kalvą. Dėl malonaus klimato vieta yra idealus taškelis tam, kad išvengtų karščio ir pakrantės Džordžtauno drėgmės
Patirtis imti unikalų viešėjimą ant Penango Kalvos keltuvo geležinkelio yra įsitikinusi, kad padarys nenuplaunamoms švenčių atmintims čia. Buvimas "kolonijiniuose domenai karantine rūmuose pasuko viešbučius" ir imti malonumą ramioje kalvos jaukėje aplinkoje. Išskyrus tai, lankytojai gali taip pat keliauti apie suvenyro kioskus ir ištirti mečetę ir indų kalvos šventyklą.

Kek Lok Si Temple Kek Lok Si yra didžiausia budistų šventykla Malaizijoje, kuri stovi ant kalvos viršūnės Air Itam, šalia Penango Kalvos. Didinga šventykla apgyvendina sutvarkytus sodus, pagodą ir keturių dieviško karaliaus paviljonus. Lankytojai gali ištirti aukščiausią statulą keturių dieviškų karalių ir "Išlaisvinimo Baseino" (Šventas Vėžlio Baseinas). Žymi Pagoda Ramos VI, kuri vaizduoja kolekciją Alebastro ir Bronzos Buda, ir kinų aštuonkampis pagrindas su vidurinėmis Tailando architektūros pakopomis yra tarp pagrindinių šventyklos atrakcijų. Šiandien, šventykla yra viena iš aukščiausių turistų lankomų vietų ir gundo tūkstančius dvasiškai palinkusių keliautojų, kad rubai internetu rezervuotų pigius bilietus į Penangą.

Karinis Penango Muziejus karinis Penango Muziejus yra išsaugota citadelė, konstruota, kad apsaugotų salą nuo užsienio invazijos per mūšį prieš Japonijos kariuomenę. Svetainė yra esanti pietų pakrantėje Penango ir yra suskaičiuota kaip žinomiausia tvirtovė, pastatyta britų. Karo Muziejaus pasiūlymų intriguojantys faktai apie praeitį šalies, kuri yra, kodėl keliautojai, turėti polinkį dėl istorijos, medžioja nebrangiems bilietams į Penangą. Pagrindinės muziejaus įsimintiniausios vietos apima lankstinukai istorinius artefaktus kaip pabūklai, požeminiai kariniai tuneliai ir amunicijos bunkeriai nustatė devynių metrų metropoliteno vietą.

Penangas Atogrąžinis Prieskonių Sodas Penangas Atogrąžinis Prieskonių Sodas yra puikiausia vieta patirti turtą augmenijos ir faunos Malaizijoje. Aštuonių akrų gamtos apsaugos kompleksas rodo tris sodo takus – Prieskonių Takas, Dekoratyvinis Takas ir Džiunglių Takas. Kiekvienas takas siūlo lankytojams 20 iki 45 minučių žavinčio pasivaikščiojimo, kuris rodo stulbinančią džiunglių augmeniją, apimdamas atogrąžinius prieskonius ir vaistinius augalus, laukines orchidėjas ir delnus išskyrus krioklius ir milžinišką siūbavimą.

Rašyti komentarą