Ypatingos nuolaidos lėktuvo bilietai – kas turi teisę?

parašė , 2011-10-31 17:48

Specifinės žmonių grupės yra priskirtos į ypatingas nuolaidas ant lėktuvo bilietų. Jie yra atskiros sąlygos, pasiūlytos avialinijų pagrindu amžiaus, profesinės padėties, ar ypatingų sąlygų. Paminėtas apačioje yra skirtingos grupės, kurios gali turėti naudos iš šitų privilegijų.

Pagyvenę žmonės krinta po didžiausia grupe žmonių, kurie yra priskirti į ypatingus nukainotus reklama skrydžio bilietus. Kadangi grupė yra žymiai didelė, avialinijos paprastai turi ribotą kiekį nukainotų vietų, rezervuotų pagyvenusiems žmonėms. Taip, jūs turite suplanuoti savo kelionę ir rezervuoti jūsų skrydį gerai iš anksto, kad gautumėte nuolaidą.
Dvasininkai – Apskritai, avialinijos turi ypatingus pažemintus mokesčius darbai už važiavimą dvasininkams. Dvasininkai turi teisę nukreipti nuolaidas nuo avialinijų. Jei jūs esate dvasininkas, jūs galite informuoti avialiniją dėl savo okupacijos ir paprašyti nuolaidos ant airfare. Tačiau, jūs turite parodyti savo Dvasininkijos Asmens tapatybės kortelę kaip jūsų tapatumo įrodymą. Taip, nebandykite apsimesti, kad jūs esate dvasininkas, jei jūs nesate.

Karinis personalas yra kita grupė, kuri gali padėti naudai iš ypatingos airfare nuolaidos. Jei jūs dirbate kariuomenėje ir važiuojantis karinei pareigai, tai jūs turite informuoti avialiniją dėl jūsų kelionės tikslo. Avialinija medziagos padangu remontui gali pasiūlyti dideles nuolaidas, kurios gali pakilti į 50 % kai kuriais atvejais.

Studentai metų 12 ir 22 turi teisę į tam tikrą naudą skristi su pažemintu airfare. Kai kurios svetainės siūlo priemonę, kad ieškotų ir palygintų skrydžius ant skirtingų avialinijų. Jei jūs esate studentas, jūs galite išrinkti skrydį, kuris tinka jūsų biudžetui. Tačiau, svarbu pažymėti, kad nukainoti skrydžiai nėra pasiekiami ant visų avialinijų. Vadinasi, patartina būti lankstu su pasirinkimu ir tyrinėti su avialinija helpdesk pasiekiamiems studentų nuolaidų pasiūlymams.

Mokytojai ir kiti gebėjimo nariai gali taip pat tyrinėti apie ypatingos nuolaidos vietas, rezervuotas avialinijų. Nuolaida yra panaši į tą pigių bilietų, įsigytų studentų. Viskas kurį jūs turite zuvu taukai nescioms padaryti yra tikrinimas, jei avialinija siūlo nuolaidą jūsų išrinkto maršruto link.

Kelionė kaip šeima ar didelė grupė taip pat pristato geras galimybes gauti nuolaidas ant kolektyvinės lėktuvo bilietų kainos. Jei jūs rezervuojate sugrįžimo skrydžius savo šeimai, tai jūs galite tyrinėti tolimesnes nuolaidas. Šeimos nuolaidos reikalingas, kad bent jau vyras ir žmona važiuotų kartu. Jei šeimos narių skaičius, jei daugiau, tai yra galimybės gauti didesnes nuolaidas.

Kad susumuotumėte, jūs turite tyrinėti apie ypatingas nuolaidas ant skrydžių, jei jūs priklausote tam tikriems skyriams visuomenės ar persekiojate specifines okupacijas. Tiesiog kvieskite avialiniją ir paklauskite, jei jūs turite teisę nukainotam airfare. Kartais, tokia informacija nėra rodyta kur nors ar net skelbta ant bet kokios žiniatinklio svetainės. Avialinijos gali apriboti informacijos matomumą, kad kurstytų didesnį verslą. Tačiau, jei jūs turėsite tikrą hcg dieta teiravimąsi, tada avialinija duos jums specifinę informaciją, pagrįstą jūsų klausimu. Vadinasi, jūs turite būti protingas ir taip pat būti budrus savo privilegijų.

Rašyti komentarą