Pigiausios klasės ir pirmosios klasės palyginimas

parašė , 2016-05-26 21:23

Jūs dažnai girdėtumėte žmones, lyginančius pirmą ir avialinijos pigiausią klasę, nagrinėdamas ypatybių ir paslaugų išsamias detales. Išskyrus kai kurias išimtis, daugiausia abu klasės yra poliai atskirai. Su dideliu mokesčių už važiavimą skirtumu, paslaugos natūraliai skiriasi be to.

Keliems, skraidindamas pirmąją klasę yra daugiau reikalingumo negu norėjimas. Ypač kai prieita prie ilgo laimikio skrydžių, patogumas yra aukščiausias prioritetas ir nėra pasiūlytas niekur geriau negu ant pirmosios klasės skrydžio. Nepaisant aukštų mokesčių už važiavimą, pirmosios klasės keleiviai nori skristi per šią klasę dėl teisingumo, kurį ji daro per jos neįtikėtinas paslaugas, pasiūlytas išimtinai pirmosios klasės keleiviams.
Kitame gale, yra vis dar žmonių, kurie gali tiktai svajoti apie skraidinti pirmąją klasę, ir svarstytų tai, tik nori ir brangių išteklių eikvojimas. Nors jie negalėtų būti geriausios kokybės patenkintas pigiausios klasės paslaugų, jie mano, kad tai yra galinga bauda palyginti su mokesčiu už važiavimą, kurį jie moka už skridimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Natūraliai, tai yra paprasčiausiai klausimas pirmenybės ir, žinoma, biudžeto.

Palyginkime abu lėktuvo klasės, kad gautumėte geresnį įžvalgumą!

1. Pigiausia klasė Prieš įsėdimą į lėktuvą, keliautojai gali teisti daug apie avialinijos paslaugas oro uoste. Deja, pirmosios klasės keleiviai retai gėrisi bet kokia pašalpa ir privilegijomis ten. Nors poilsio kambariai gali retai turėti patogias sėdimas vietas, jie yra daugiausia perpildyti. Vietos sau savarankiškai gavimas nėra garantuotas. Priklausomai nuo lėktuvo dydžio, besifiksuojantis susitarimas keičiasi pigiausia klase. Tačiau, beveik visi jie yra charakterizuoti mažiau kojos erdvės ir paprasčiausiai bet kokio kambario kvėpuoti.

Tai verta minėti Japonijos Avialinijas, Garuda Indonezija ir Kataro Avialinijos tam, kad išrastų geriausias pigiausios klasės vietas. Kai prieita prie maisto, yra apribotas pasirinkimas keleiviams. Dauguma jų yra aptarnauta vienkartiniuose konteineriuose. Nors pigiausios klasės keleiviams taip pat pasiūlo gerą pasilinksminimo įvairovę, būtų nesąžininga palyginti tai su pirmąja klase. Pigiausios klasės keleiviai yra geriau apsirūpinę dviejuose būduose; patobulinimas į pirmąją klasę per orines mylias ir rinkdamasis aukščiausios kokybės avialinijos pigiausią klasę.

2. Pirmoji klasė Kaip ankščiau paminėtas, jie yra tikrai du lenkai atskirai. Tiesiai nuo poilsio kambario, su pirmosios klasės keleiviais elgiasi kaip autoriniai honorarai. Nuo patogių sėdimų vietų, dušo ir vandens procedūrų salono patogumų ir puikiausios virtuvės, tranzitas yra daug malonesnis kai prieita prie pirmosios klasės. Skrydis yra daug nuostabesnis. Patogumai kaip sustiprinanti kojos erdvė, daugiau kambario, kad kvėpuotų ir pajudėtų, puikiausi malonumai ir fantastiškas maistas daro tai verte kelionė. Geriausias būdas pirmoji klasė plėtojosi, yra, siūlydamas planšetes ir asmeninius rinkinius ant pirmosios klasės skrydžių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daugumos pirmosios klasės skrydžių, keleiviai turi galimybę iš anksto užsakyti valgius ne ten ant standartinio meniu. Puikus gėrimų pasirinkimas daro tai net geriau. Dauguma šitų skrydžių siūlo užbaigtą pasilinksminimo pasaulį. Borto patogumai tokie kaip prausimas po dušu ir baras skrydyje yra neįtikėtinai nuostabūs. Tarp šitų avialinijų, tai verta kalbėti apie pasaulinius Emyratų, Singapūro Avialinijų ir Etihad klasės patogumus. Nepaisant besaikių mokesčių už važiavimą, teikiančios pasitenkinimą paslaugos daro kelionę iš tikrųjų nuostabią!

Rašyti komentarą