Užsakymas skrydžių ir taupydamas pinigų laimėjimą

parašė , 2016-06-11 07:53

Kai prieita prie kelionės užsakymo, jūs ketinate surasti, kad yra daug skirtingų būdų, kuriais jūs galite nueiti apie tai. Tačiau, jei jūsų tikslas taupo pinigus, jūs ketinate turite žinoti kai kuriuos prekybos pokštus. Per dažnai, žmonės mano, kad jie žino, kaip įveikti tai, tiesiog lankydami jų mėgstamą svetainę ir gaudami skrydį. Tai yra, kur jūs esate neteisingas. Jei jūs nueisite į svetainę, ir jūs nežinote kelių iš pokštų, kuriuos avialinijos užtraukia, kad garantuotų, kad jie daro pinigų toną, jūs baigsite tuo, kad leisite tolimas daugiau. Besilaikantys patarimai gali padėti jums rezervuoti skrydžius, ir taupyti pinigus, paprastus kaip tai.
Rezervuokite Vieną Kelią Pasirinkimas

Kai jūs ieškote biudžeto skrydžių, žvilgsnis į vienas būdas kelionių užsakymą. Teisingai, užuot ėjęs su sugrįžimo skrydžiu tuoj pat, neskubėkite ir rezervuokite vienus bilietus, kaip jūs galite. Jūs ketinate surasti, kad avialinijos apkaltins jus daug mažiau tam. Tai gali atrodyti keista pirmiausia, bet jūs surasite, kad kompanijos visiškai nukainos bilietus tiems, kurie neketina skristi atgal į maršrutą, kurį jie palieka. Jūs ketinate surasti, kad santaupos gali būti labai gilios čia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Rezervuokite Per Maršrutą

Biudžeto skrydžiai yra įdomūs tame, jūs galėjote labai gerai nueiti toliau, ir vis dar taupyti pinigus., Pavyzdžiui, manykime, kad jūs ketinate turite skristi į Denverį, ir jūs norite, taupo pinigus. Jūs galėjote labai gerai rezervuoti skrydį pro tą vietą, kur jūs turėsite turėti layover, tada nesėsite į antrą skrydį. Teisingai, jūs galite rezervuoti kelionę į Niujorką, pavyzdžiui, ir vis dar pasiekti Denverį, nemokėdamas papildomo mokesčio. Tiesiog padėtas, tai išgelbės jus pinigai, nesvarbu kaip jūs pjaustote juos.

Apie Biudžeto Avialinijas

Kitas daiktas, kad jūs ketinate norėti pažiūrėti į, sudarydamas biudžetą skrydžių, turi ieškoti avialinijų, kurios turi žemus mokesčius už važiavimą. Yra daug kompanijų, kurios paims jus į tolimus maršrutus taip žemai kaip 49$. Teisingai, mažiau kaip 50$ jūs galėjote skristi tarp valstybių, ir net per šalį po kelių momentų. Neigiamas aspektas į užsakymą su šitomis kompanijomis yra, kad jūs nesugebėsite atnešti visą savo bagažą. Keli iš tikrųjų nubaus jus už tai, kad tu atnešėte papildomą pasirinkimą ant lėktuvo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pinigų ant jūsų kelionės mokesčių taupymas yra klausimas žaisti truputį lengvesnį žaidimą. Daug svetainių skelbia tą patį airfare, taip atskirti save, jie susitelkia ties tuo siūlyti apribotą laiku pasirinkimą, ir suverčia nuolaidas. Jie taip pat siūlo nuolaidas link ėjimo vienas kelias, ir layover sprendimai, kuriais jūs galite pasinaudoti šiuo momentu. Tik nesutikite su jokiu senu bilietu. Žvilgsnis į įvairų pasirinkimą, datas, ir sprendimus tam, kad skristų, ten kur jūs turite nueiti. Tai ketina atsiskaityti su dividendais jums, be abejo. Tikrinkite tai ir žr. tai, kas vyksta su jūsų kita kelione.

Rašyti komentarą