Pirma paskola nemokamai

parašė , 2013-03-17 09:40

Kai jūs domitės lankymu mokyklą, kad padidintumėte jūsų išsimokslinimą, įtampa mokėjimo už tą išsimokslinimą gali kartais būti pirma paskola nemokamai daugiau, negu daug žmonių gali pakelti. Tačiau, net jei jūs turite blogą kreditą, studentų paskolos yra noriai pasiekiamos jūsų naudojimui. Iš tikrųjų, daug studentų paskolų reikalingas, kad joks kreditingumo patikrinimas visose ir viešose ar vyriausybės palaikytose studentų paskolose nebūtų faktiškai garantuotas. Šis straipsnis duos jums pagrindinį prabėgimą žemyn, kaip gauti pinigus užmokėti pirma paskola nemokamai už jūsų kolegijos išsimokslinimą, nepaisant jūsų blogo kredito rezultato.
Blogas Kreditas ir Paskolos

Pirma paskola nemokamaiTai yra apskritai pripažintas faktas, kad bandymas gauti paskolą su blogu kreditu yra beveik neįmanoma užduotis. Skolintojai naudoja asmens kredito rezultatą, kad įvertintų, ar tikrai tas asmuo yra patikimas greiti kreditai kaip paskolos gavėjas ir teisti juos pirma paskola nemokamai pagrįstas tuo skaičiumi vienišu. Ar labai daug žmonių galvoja.

Tačiau, nustatymo procesas, kas daro ir negauna paskolos yra daug sudėtingesnis negu tiesiog žiūrėjimas į kredito rezultatą. Daug kartų, kreditorius atsižvelgs į abu aplinkybės, kurios privedė prie jūsų blogo kredito taip pat kaip tipo paskolos, kurios jūs norite. Studentų paskolos atveju, mintis yra, kad padidintos pajamos, kurias jūs gaunate dėl savo išsimokslinimo paskolos sutartis daugiau negu išmokės kompensaciją už riziką, kurią skolintojas prisiima, duodamas jus paskola. Iš esmės, jis pasitiki jūsų padidintomis pajamomis, kad papildytų paskolą, kurią jis siūlo.

Tipai Paskolų, Pasiekiamų

Yra du svarbiausi studentų paskolų tipai padėti. Pirmas yra vyriausybės remta paskola, kuri nereikalingas jokio kreditingumo patikrinimo. Šitos paskolos, taip pat pavadintos Stafford Loans, yra duotos studentui, pagrįstam jo padėtimi kaip studentas tiktai. Kitos kvalifikacijos Stafford Loan yra iš tikrųjų paprastos. Jie apima:

FAFSA formos užbaigimas.

JAV buvimas. gyventojas, nuolatinis gyventojas ar kompetentingas ne gyventojas.

Dalyvavimas dalyvaujančios įstaigos bent jau pusės laikas.

Būdamas einamasis ant visos kitos studentų skolos atmokėjimo.

Štai ir viskas. Jūs galite būti įsiskolinęs kituose rajonuose, tokiuose kaip kreditinės kortelės ar asmeninės paskolos, bet iki tol, kol jūs neturite jokių kitų studentų paskolų ar šiuo metu grąžinate tuos, jūs tikrai turite, jūs esate viskas nustatytas Stafford Loan. Nėra jokio kreditingumo patikrinimo, reikalingo, kas reiškia, kad jūsų blogas kredito rezultatas neturės nieko liečiančio jūsų kvalifikaciją fondams. Vienintelis nustatymas, kurį jūsų paraiška gaus yra kiekis pinigų, kuriuos jūs turėsite teisę gauti ir ar tikrai palūkanos toje paskoloje bus subsidijuotos ar nesubsidijuotos. Šis nustatymas yra pagrįstas reikalingumu vienišu.

Privačios Studentų Paskolos

Jūs turite visada tyrinėti vyriausybės remtos studento paskolos gavimą iš pradžių kadangi palūkanų normos tose paskolose yra ir žemai ir taisytos. Tačiau, jei jūs pasirodote mokyklai vis dar papildomų fondų reikėjimas, privatūs skolintojai gali taip pat padėti. Šitie skolintojai pasiūlys papildomus studentų paskolos fondus jums įkurtas faktoriais. Nors šį kartą kreditas įeis į žaidimą, faktas, kad jūs naudojate šiuos pinigus mokyklai paveiks skolintojo sprendimą. Jei jūs domitės privačios studentų paskolos gavimu, blogas kreditas nėra barjeras. Tačiau, tikrai supraskite, kad bus nubaudimo.

Jūsų Išsimokslinimo finansavimas

Iš viso, jūsų kolegijos išsimokslinimo finansavimas pirma paskola nemokamai yra galimas su studentų paskolomis. Jūsų blogas kreditas neturės reikšmės daugeliu atvejų, kadangi joks kreditingumo patikrinimas nėra reikalingas, kreipdamasis dėl federalinių paskolų. Taip pat, papildomi fondai gali būti įsigyti nuo privačių skolintojų, kurie paims naudojimą šitų paskolų – jūsų išsimokslinimą – atsižvelgiant per jūsų blogą kredito rezultatą.

Vienas atsakymas į “Pirma paskola nemokamai”

  1. Leo says:

    Dirbu užsienyje, bet ten taip pat nėra pasaka kaip daug kas mano. Ten taip pat turi stengtis ir rirbti išsijuosęs. Labai norėjau nusipirkti namą todėl radau kku pasiūlymą: http://kku.lt/naudinga/paskolos-dirbantiems-uzsienyje/ Tikrai manau pasinaudosiu ir dar draugams pasiūlysiu nes žinau, kad jiems irgi reikia.

Rašyti komentarą