Afganistanas – šalis, kurie negali leisti sau nueiti nepastebėti jos populiariems taškeliams

parašė , 2013-03-16 08:42

Jūs esate drąsus klajūnas, kas tik negali gyventi, nešokinėdamas nuo vienos vietos kitam. Be abejo! Jūs pradėjote mūsų kelionę į kelis maršrutus per ilgą laiką, kad užgrobtumėte esmę įvairių įsimintiniausių vietų, kurios daro atitinkamas vietas populiariu. Su tuo pasakytu, gal Jūs norėtumėte pradėti reisą į šalį, kurią dauguma žmonių negali norėti lankyti? Pasirodo stimuliavimą jums, kai kažkas šalia jūsų užsimena jus, kad jūs skrendate į Afganistaną? Tai galbūt signalizuos apie ganėtinai gąsdinimą jums, kad jūs imate į orą į pirmas kreditas nemokamai tokią šalį, kuri paliudijo po padarinių karo, kuris įvyko tarp Amerikos Karių ir Talibano. Ši šalis yra pakrauta istorinėmis lankytinomis vietomis, kurios ima, jaudina jūsų pojūčius ir ima jus ant išskirtinės džiaugsmo išvykos
Daug knygos skrydžių į Afganistaną, kad jaustų šalies entuziazmą.

Faktas lieka teisingas, kad Afganistanas greitas kreditas yra šalis, kuri būdavo už karą sumušama per ilgą laiką, bet tai nevaržė daugelio istorijos mėgėjų, imančių į orą, kad puotautų jų akys ant senovinių stebuklų. Tai iš tikrųjų yra graži vieta aplankyti į, ir tai apima kelis kalnus ir ežerus, kuriuos jūs galite ištirti savo savame patogume ir laisvalaikyje. Turizmo pramonė gerėjo neatsižvelgiant į tai, kad ji pamatė įvairų neigiamą objektą mušant į jų branduolį.

Išsirenkime į kelionę, kartu metančią kažkokią šviesą ant šalies sostinės, ar ne?

Kabulas – Įvertintas kaip Afganistano sostinė, Kabulas yra vienas iš kelionės maršrutų ant planetos, kurie traukia istorijos entuziastų didelį kiekį, kad atvyktų ir skristų į šį įkvepiantį baime kapitalą. Šis miestas siūlo atostogų paketus, kad jūs galėtumėte nekantriai laukti nepamirštamų atostogų su savo artimais ir brangiais vieno dolerio banknotais. Jūs galite skristi pigiu reisu į Kabulą nuo Londono. Jūs gautumėte galutinį malonumą kai auto dalys internetu prieita prie aplankymo muziejams, sodams ir mečetėms.

Nors daugelis gali gyventi prie supratimo, kad Kabulas yra miestas, kuris yra užpildytas dykumų, ir pasirodo, niekas kita, bet šis tvirtinimas nėra teisinga. Yra tiek daug, kad pagriebtų be didelių dykumų tas nutįsimas iki kelių kilometrų.

Apačioje paminėtas yra atrakcijos, kurios paliks jus suglumintą kai tyrinėtas:

»Babur Sodai

» Darul Aman Palace

»Afganistano Nacionalinis muziejus

» Bagh-e Bala

»Kabulo Zoologijos sodas

Anksčiau minėtos paminėtos įsimintiniausios vietos sulaikys jus įsitraukusį visur jūsų kelionėje ir yra kitų lankytinų vietų be to, kurios yra vertos jūsų vizito. Taip, užgrobkite pigius Kabulo skrydžius ir prasibraukite į senovinį miestą, pilną žavių stebuklų.

Rašyti komentarą