Prarasti tuos oro uosto Zdenerwowanie

parašė , 2011-10-16 23:17

Pirmoji diena oro uoste yra tik taip blogai, kaip jūsų pirmą dieną lopšelis, jei ne blogiau. Kiekvienas yra svetimas, neaiški taisykles ir viskas atrodo didesnis nei jūs. Žmonės, atrodo, kad žinote, kur jie bus nuolatos skuba aplink jus bando pereiti į jų vartų. Tuo tarpu, domenai karantine vežimėliai su varpai ir ragai yra einančios jus, ir nors beveik pusėje-swipes jums nes jie girdėjote jų pavadinimas yra stronnicowanych prie jų overheard vartų. Ir kaip lopšelis, can’t wait to gauti per visus, nes jūs žinote, kas laukia jums pabaigoje yra kažkas, kad bus atleisti baimės, kad jaučiamas. Kai pirmą kartą per, tikimės, kad jūs galite padaryti tai dar kartą su mažiau nerimas ir mažiau streso.
Rimtai, kai jūs padaryti savo mokslinių tyrimų ir suprasti galai ir outs, ką reikia, kad išgyventi oro uosto jums bus gerai. Dauguma informacijos, kad jums spauda reikia žinoti, galima rasti su TSA svetainėje apie ką galite ir gali ne imtis oro uoste arba į plokštumoje su jumis. Ir oro linijų bendrovės interneto svetainėje, kad jums plaukioja su galima rasti bet kokią informaciją, kad jums gali būti galėtų rasti. Pirmą kartą, turite įvesti oro uosto, priklausomai nuo kaip didelis jis yra, gali būti šiek tiek didele patirtimi tačiau nereikia nervintis jums bus gerai. Jei ketinate atvykti į oro uostą 1 1/2 iki 2 val anksti prieš jūsų plokštumos turėtų imtis ne tu jau prieš žaidimą. Atvykimas anksti, kaip naujokas, tikrai gali jūsų naudai jei jums paleisti į bet hangups. Pirmasis dalykas yra pirmą kartą… galvą į savo oro linijų su jūsų patvirtinimo dokumentų skaitiklis jei jūs įrašytos skrydώio internetu kartu su savo ID arba paso, jei reikia, kartu. Dažnai yra žymės, kioskuose prie priekinės linijos arba išjungti pusėje savo. Jauskitės laisvai naudoti jas tam, kad būtų žymės, kad jūsų skrydis. Čia jūs galite gauti savo įlaipinimo taloną taip pat kaip žymės-į maišą. Šie kioskuose gali kartais sutaupyti laiko jei neturite maišai registruotis. Jie taip pat gali padėti jums gauti ushered į automobiliniai kabliai priekinės linijos, net jei jūs turite maišai, nes ji užregistruoja jūs kompiuteryje kaip kitą iki eilutėje. Vieną kartą jūs gavo savo įlaipinimo taloną ir patikrinti-, bet jūs turite bagažo yra jūsų kelias į kitas žingsnis, saugumo.

Kaip požiūris iš priekio saugumo linija turi savo ID ar paso ir įlaipinimo taloną, paruošta yra dvigubai patikrinti. Kai daroma ten jums pereiti prie nuskaitymo srityje. Numeris vienas klausimas, kad dauguma žmonių yra apie tai, kaip padaryti per saugumo be kad, nustato i¹jungti signal± ir yra visiems nesilaikantiems jų kaklų Norėdami pamatyti, kas ji yra, kad asmuo turi Investment dedikuoti serveriai įstatymą. Kaip požiūris arčiau prie skaitytuvo skyriaus pradėti atsižvelgiant ne savo batų. Grab a dėžės ir juos viduje. Jei jums nešioti kojinės, jums gali palikti tuos. Pagrindinis dalykas, apsvarstyti yra ne pakuotės aštrių daiktų, savo rankinį bagažą arba jums. Padaryti tikrai savo kišenės yra tuščias Visi loose change ir raktus ir įforminta sąlyga dėžėse. Nieko metalo daugiau nei gali atkreipti dėmesį į jums, jei jūs vis dar turite ji dėl savo kūno kažkur. Taip pat, atkreipti dėmesį į bet kokį konteineriuose, kurie gali turėti savo rankinį bagažą, kuriuose skystis elementus. Jei tai yra nieko daugiau nei 3.4 oz, jūs taip pat gali jį pamiršti. Jums nėra gauti į arba iš oro uosto su juo. Elgetavimui ir išdėstymas su saugumo nebus padėti ir tik daro jums atrodo kvailas. Jie bus ne judintis. Kitas klausimas, kad ateina yra apie nešiojamieji kompiuteriai, zuvu taukai nestumo metu Kindles ir pan. Jei turite prekės, jums teks iš savo bylą ir juos abu atskirai į dėžes ir padėkite ant konvejerio. Kai visi jūsų turtas ėmėsi važiavimo per rentgeno skaitytuvo that’s it! Sveikiname, jūs dabar tapo per saugumo. Tai buvo ne taip jau blogai, jis buvo?

Po jūsų kelią per saugumo dabar galite nusikratyti bet pabrėžti, kad jūs galite turėti. Juoktis į tai, kad buvo lengviau, nei jūs minties ir galvos link savo vartų. Bet prieš jums laiko rasti atvykimo/išvykimo ekrano. Jie turėtų būti pateikti visoje oro uosto. Patikrinkite šį ekraną, įsitikinkite, kad jūsų skrydis yra vis dar prie vartų, kad jūsų sulaikymo perduoti valstybių. Kartais gali keisti iki to laiko, jūs gaunate savo įlaipinimo taloną ir padaryti per saugumo. Kai viskas ten yra a-ok esate geros formos rasti jūsų vartų. Vartai yra gana lengva rasti. Tiesiog ieškoti ir dauguma yra žymimi gana gerai. Galite paleisti į vartų, kuri veda prie šaudyklinių stotis. Tai kartais gali būti sunku rasti bet prašo kuris nors darbuotojas, kai jūsų vartai jei jums kiltų problemų ir jie bus daugiau nei pasirengęs jums padėti. Po rasti jūsų vartų, eikite į skaitiklį ir priimti žvilgtelėti į paskirties vietą, parašyta ekrane, norėdami įsitikinti, kad esate yra teisingai vartų. Nors atrodo, kad tai nereikalinga vartų pokyčių gali įvykti bet kuriuo metu. Ir taip, jie bus paskelbti kontaktinio tinklo bet nenorite praleisti kad skelbimu, jeigu ji ateina ir ne girdi. Jeigu viskas vis dar gerai, jūs sėdi atgal ir atsipalaiduoti ir laukti jų skambinti jums grupės. Iki tada priimti Giliai įkvėpkite ir iškvėpti, mokyklos bus iš karto.

Rašyti komentarą