Pigūs skrydžiai į Bengaluru padaryti miesto turizmo Haven

parašė , 2011-10-16 16:56

Pastaraisiais metais Indijos liudininkai puikus sumažėjimas vidaus skrydžių kainas. Tai buvo Sveikindamas ženklas daugiau žmonių naudotis oro transportu, kaip ji sutaupo daug laiko ir energijos, palyginti su kitomis transporto rūšimis. Įėjimo į privačių žaidėjų į Indijos oro transporto sektoriuje padidėjo konkurencija, kokybės ir visų, staigiai sumažėjo bilietų kainos. Kingfisher ir dekano pareikštas tokia maža, kad tokių pavadinimų tapo net mažas pajamas turinčių žmonių Parankinių bilietų kainas.

Bengalūras yra viena iš baidariu nuoma labiausiai žinomų Indijos miestų. Daug programinės įrangos įmonių ir specialistų mieste buvimas teisingai padaryti jį “Indija silicio slėnis”. Miestas yra žinomas dėl savo vietų, kad gražus sodai, senovės šventyklos ir Rūmų
Jis yra pagrindinis švietimo centro Pietų Indijos. Dėl savo svarbų vaidmenį švietimo, turizmo ir verslo, miestas yra viena iš geriausių didelių viešbučių grupių Indijos Brendis. Matyt dėl tokių priežasčių, miestas yra gerai susijusios visų didžiųjų miestų, taip pat šalies.

Labiausiai vidaus skrydžius į Bengaluru iš visų didžiųjų miestų, Indija yra pigus. Kas oro linijų veikia jos pigiausias skrydžio į Bengaluru ne sms paslaugos mažiau kaip vieno iš didžiųjų miestų Indijoje. Pavadinimas, kurį paprastai atsiranda žemiausią bilieto kainą diagramos yra oro Indijos valstybės priklauso. Į Bengaluru, jei jis yra Jetlite, kuri numato pigiausių skrydžių iš Čenajus, tai eiti orą iš Delis. Pigiausias zuvu taukai nescioms oro bilieto teikėjas linkęs kiekvieną dieną taip pat. Įvairių operatorių tarifų skirtumai yra nereikšmingi su ekonomikos ir verslo klasės. Kitos tai verta-paminėti, kad 99 % skrydžiai yra be tarpinių nutūpimų.

Bengaluru tarptautinis oro uostas, pastatyti ir prižiūrimi pagal tarptautinius standartus suteikia išimties tvarka maloni patirtis. Oro uosto infrastruktūra yra taip saveikaujančias ir patogi. Bagažo krovimo sistemos yra vienas iš geriausių pasaulyje. Maitinimo, parduotuvių ir parduotuvės taip pat yra viduje oro uosto. Viešbutis ir bilietų rezervacija yra ištirti Pietų Indijos pagrindinių turistinių vietų. Pakuočių yra viliojanti ir pasiūlyti vieną iš labiausiai įsimintina patirtis. Oro uostas yra susijusi zidiniu apdaila su miesto greitųjų geležinkelių tinklo. Heli-paslaugos, automobilių nuoma, taksi ir miesto autobusais paslaugas kiti svarbūs požymiai oro uosto.

Dech turizmo dėmės, nereikšmingi skrydžio mokesčiai ir puikus infrastruktūros kartu su puikius oro aplink metų daro kelionę į Bengaluru tikrai nenugalimas ir viliojanti.

Rašyti komentarą