Saugiausios vietos ištirti pasaulyje

parašė , 2011-11-10 07:35

Atostogavimas yra viskas apie naujos ir žavios patirties ieškojimą. Saugumas per ekspediciją yra didelis kriterijus, kuris prideda vertę prie atostogų. Pažiūrėkite į aukščiausius maršrutus pasaulyje, kur saugios ir žavios šventės yra labiausiai tikėtinos.

Singapūras

Pietryčių Azijos valstybė saloje giria daugybę gundyti atrakcijas kaip Singapūras Botanikos Sodai, Valčių prieplauka įlanka, Singapūro Lakūnas ir Singapūro Zoologijos sodas, ir tai yra, kodėl lėktuvo bilietai nuo Jungtinės Karalystės į Singapūrą yra tokiame reikalavime tarp Britų. Plius, aukštas švarumo ir saugumo standartas daro šį miestą valstybę gerbtu kelionės maršrutu pasaulyje. Singapūras giria nepaprastą žemą žmogžudystės normą 0.38 per 100 000 žmonių ir taip pat užima vietą domenai karantine žemiausias išreiškiant nusikaltimo ir vagystės atvejais
Šalis šiltai elgiasi su poilsiautojais su higieniška aplinka, nepaprastai švariu maistu ir saugiu geriamuoju vandeniu. Be to, efektyvi sveikatos priežiūros sistema, derama sanitarija, saugus sutarimo pasirinkimas ir garantuotas saugumas skatina daugelį grįžti vėl.

Airija

Airija yra rojus, pakrautas su gražiais ežerais, saule pamerktais kalnais ir puikiu paveikslu vaizdingu grožiu. Šalies atrakcijos yra gerai papildytos srities seifo ir gauna aplinką, darydamos tai nuostabus šventės maršrutas. Minimalūs apiplėšimo, atėmimo ir pagrobimo atvirukai atvejai yra pranešti šioje pasaulio dalyje. Airija giria žemas žmogžudystės normas 0.32 per 100 000 žmonių. Be to, keliautojai mažai tikėtina susidurs su problemomis kaip smurtas ir varginimas Airijoje. Saugus sutarimas, švarus vandeninis ir higieniškas maistas prisideda prie visaapimančio saugumo jausmo ir sveikumo šalyje.

Šveicarija

Kitas verslo dovanos gražus taip pat kaip saugus maršrutas pasaulyje yra Šveicarija. Su žemu nusikalstamumu ir neįtikėtinu natūraliu nuostabumu, šitos Europos šalys daro hipnotizavimo atostogas. Šveicariškus miestus kaip Ženeva ir Ciurichas svarsto tarp saugiausių miestų pasaulyje. Žmogžudystės norma 2.2 per 100 000 žmonių metus yra tarp žemiausio pasaulyje, kaip yra ginklo nusikalstamumas. Kiti faktoriai kaip švarus maistas ir gerai išvystyti sanitarijos patogumai rūpinasi kitais keliautojų reikalavimais. Su tokiu seifu ir saugia aplinka, oriniai skrydžio bilietai į Šveicariją gali beveik atrodyti kaip skrydžiai į dangų!

Danija

Danija yra vienas iš aukščiausių taškų skaičiuotojų tarptautinėje saugumo padėtyje rangų skalėje. Žinoma, kad šalis pasiūlo didelę gyvenimo kokybę, ir manoma, kad žmonės šalyje yra laimingiausi pasaulyje. Keliautojai, rezervuojantys lėktuvo bilietus į Daniją, neturi jaudintis dėl saugumo, kadangi šalis giria minimalų apiplėšimų ir pasirinkimo pasisavinimo pavojų. Šalies labai žema žmogžudystės norma 0.88 per 100 000 žmonių yra kitas viliojantis faktorius, kuris vilioja turistus. Sutarimo pasirinkimas šalyje yra taip pat apskritai saugus.

Anksčiau minėtas paminėtas šalis paskolos studentams laiko saugiomis išreiškiant nusikalstamumu, smurto pavyzdžiais, požiūriu žmonių į užsienio turistus ir sanitariją. Tačiau, turistai turi imtis tinkamų priemonių, kad garantuotų jų saugumą ir turėtų malonias atostogas.

Rašyti komentarą