Taupymas pinigų ant kelionės ir atostogos

parašė , 2011-11-11 15:20

Kiekvienam reikia atostogų retkarčiais, bet dauguma žmonių yra sudominti dėl kainos. Nepriklausomai nuo jūsų kelionių trukmės drabuziai tai gali tapti ganėtinai brangu. Ir lauktos, ir nelauktos kainos yra linkusios susikaupti skubiai. Suplanuokite priekyje, sukurkite biudžetą ir manykite, kad besilaikantys patarimai padeda išgelbėti jus pinigai kiekvieną kartą kai, jūs važiuojate.

Rezervuokite priekyje

Užsakymas priekyje gali baigti tuo, kad gelbėja jus gana mažai grynųjų pinigų. Naršykite iš anksto tinkle, kad surastumėte geriausią pasiūlymą ir knygą anksčiau, negu kainos pradės pakilti. Palyginkite kainas tinkle, kad gautumėte geriausią pasiūlymą. Jūs galite sugebėti gauti nuolaidą, rezervuodamas anksti ir neturėsite jaudintis dėl pralošimo lauke ant skrydžio
Taip pat tikrinkite, jei yra kitas oro uostas protingo atstumo viduje ir lyginti kainas. Dažnai skridimas iš mažiau patogios vietos gali baigti tuo, kad gelbėja jus internetine drabuziu parduotuve didelis.

Būkite lankstus

Pabandykite rezervuoti praėjusia minute. Iki tol, kol jūs neprieštaraujate, kur ir kai jūs einate, rezervuodamas praėjusia minute gali išgelbėti jus pinigų metrinė tona. Jei jūs jau rezervavote savo skrydį, nori mesti jūsų vietą. Kartais skrydis yra perpildytas rezervuojant vietas, ir jūsų vietos atsisakymas paprastai vertina jus tam tikros rūšies nuolaidai, lengvatoms, ar net laisvam skridimui.

Suplanuokite priekyje

Suplanuokite ir rezervuokite visą sutarimą ir veiksmą iš anksto, kad garantuotumėte buvimą jūsų biudžeto viduje. Rasdamas viešbučius praėjusia minute ir darydamas viską ant užgaidos jūs baigsite tuo, kad nugriausite savo biudžetą ir užmokėsite daugiau negu būtinas. Žinojimas, už ką jūs mokate ir kas laukti iš anksto yra pagrindinis į biudžeto užtrukimą.

Susipakuokite daiktus Mažiau

Dauguma avialinijų išieško mokestį už languotą bagažą. Tikrinkite priekyje avialinijomis, kad surastumėte tai, kuo jų bagažo kišenpinigiai yra ir neviršyti ribos. Būkite realistinis ir supakuokite tiktai būtiniausius internetine drabuziu parduotuve dalykus, kad taupytumėte pinigus jūsų kelionėje. Niekas nenori tempti apytiksliai metrinę toną bagažo jų atostogas bet kokiu būdu.

Peržiūrėkite skrydžius

Naktinis ir rytinių pradžioje skrydžių yra dažnai pigesni. Jei jūs neprieštaraujate pridėti kelias valandas prie savo kelionių ir norėtumėte sutaupyti, tada lygina tiesioginių ir netiesioginių skrydžių kainas. Netiesioginis yra dažnai ganėtinai truputį pigesni negu tiesioginiai skrydžiai.

Atneškite viską, kurio jums reikia su jumis greičiau, svetainiu kurimas negu pirkimo dalykai oro uoste ar ant lėktuvo. Standartiniai dalykai pardavinėjimui oro uoste ketina kainuoti jums daug daugiau, negu jie būtų namie. Atnešimas jūsų savos skaitymo medžiagos ir užkandžių išgelbės jus pinigai.

Palyginkite kainas automobilių nuomų – nuoma automobilio tiesiai nuo oro uosto yra patogi, bet tas patogumas ketina kainuoti jums. Palyginkite oro uosto automobilių nuomos kainas tos automobilių nuomos ne ant vietos. Jūs galite sutaupyti pinigų metrinę toną tik, rinkdamas tai viršuje truputį dar toliau.

Buvimas bendrabučiuose yra taip pat puikus būdas taupyti pinigus, važiuodamas. Jei jūs niekada nepasilikote bendrabutyje, jūs galite būti svyruojantis, bet bendrabučiai turi viską, kurio jums reikia patogias naktis, lieka ir yra daug pigesni negu viešbučiai. Buvimas bendrabutyje, o paradise club vilnius ne viešbutis ir jūs sutaupysite didžiulis.

Laikykitės savo biudžeto ir laikykitės šitų patarimų, kad sutaupytumėte ant jūsų būsimų kelionių.

Rašyti komentarą