Skraidymas mažiau su dažnų skrydžių mylių

parašė , 2011-10-15 20:27

Jei jūs niekada girdėjote apie kelionės įsilaužimo prieš tai gali skambėti kaip tam tikra nelegalios prieigos kompiuterinių sistemų, susijusių su kelionės pramonės metodas. Iš baidares tikrųjų tai yra tiesiog trumpas ranka aprašymo, kaip keliauti su daugiau lankstumo arba už mažiau pinigų. Kadangi daugelis iš mūsų kelionės svajonė, bet jaučiuosi kaip mes tiesiog neturi lėšų arba laiko daryti didesnio lankstumo perspektyva ir sumažėjo sąnaudų yra gana patraukli.

Šio tipo kelionės mokslinių tyrimų yra ne visiems. Tam reikia šiek tiek kantrybės ir kartais reikšmingi mokslinių tyrimų Taigi jei jums nepatinka, apsipirkti už sandorius arba mokymosi apie oro transporto maršrutas žemėlapiai tada galbūt tai nėra informacijos, kad bus nustatyti savo alėja, todėl iki kalbėti
Sandorį medžiotojai ten nors tai yra aukso.

Vienas iš paprasčiausių būdų gauti pradėjo gauti nemokamai arba labai sumažintomis kainomis skrydžius yra pažvelgti į ką oro linijų bendrovės yra patraukli siūlo užsiregistruoti premijos gauti vieną iš savo kredito kortelės. Daug kartų Jūs rasite bent vieną oro linijos, kurios siūlo penkiasdešimt tūkstančių naudoti zidiniai dažnų skrydžių mylių tiesiog, vienos iš jų firminių kredito kortelės pasirašymo ir naudoja ją, kad savo įprastą pirkimai. Jūs paprastai turi atitikti minimalaus dydžio išlaidų tam tikrą laiką, siekiant gauti premiją, bet dauguma išlaidų reikalavimus yra gana pagrįstai, darant prielaidą, kad naudojate kortelės mokėti visi arba dauguma iš jūsų išlaidų bent pirmasis kelias savaites, jūs jį.

Po to, kai jūs gaunate Pradinė užsiregistruoti premijos galėsite tęsti užsidirbti papildomų taškų už savo įprastą išlaidų, jeigu tai yra svarbi gausite programa mylių, kad lėšos zidiniai krosneles taip pat sveiką papildomų dalis. The cool dalykas apie rinkti mylias, pavyzdžiui, tai yra, kad jie gali būti išperkami už vertingas kelionės, tokias kaip sėdynės pirmosios ar verslo klasės, kad būtų kitaip jums kainuoti tūkstančius dolerių mokėti už grynųjų pinigų transakcijoje. Nors gali būti apribojimų išpirkimu jūsų mylių tai sunku teigti, pagal vertę, kad galėtų naudoti mylių į knygą kitaip neprieinama pirmos klasės skrydžius ilgą kelionę.

Taip pat daug skirta kelionės hakerami bandyti gauti prabangių statusą bent viena oro transporto įmonė, siekiant gauti programa susijusių lengvatos kai jie plaukioja. Kai kurie žmonės sugeba paspartinti šį procesą be išlaidų per daug laiko ir pinigų ji.

Rašyti komentarą