Labiausiai patogus pripučiamos kelionės pagalvės

parašė , 2011-10-15 21:21

Kitą kartą jūs rizikos skrydžio arba eikite į ilgą kelionę, tada sustoti per minutę apsvarstyti jūsų patogumui. Net patyręs keliautojus, kad rasti savo aistra bus pirmas pripažinti, kad tai nėra smagu, jei praleisti valandas, diskomfortas. Jei esate tik atsižvelgiant į trumpą kelionę per dieną tada komforto yra ne per daug klausimą bet Atjautība keliautojus bus atsižvelgti į tai, kad miega bus ilgesnis kelionės dalis.

Jei yra vieną kelionės aksesuaras, kad miega į kelionę, kur zidiniu apdaila kas lengviau, nei jis turi būti pripučiamos kelionės pagalvę. Įsivaizduokite, bando miegoti stačios, yra sunku ar net neįmanoma. Kaip jūsų kūno sušvelninamas, miego, todėl nėra jūsų kaklo raumenų, kurios palaiko savo galvą. Išleidimą pagalvę už jūsų kaklo nėra pagalba, ji tampa sunkiau galvą nėra šnipštas pirmyn ir su arba be pagalvę, savo galvą yra tendancy patenka į šonus, visi, kurie jums atsibunda ir palieka Jums pavargę pabaigoje savo kelionių

Nėra platus pasirinkimas pripučiamos kelionės pagalvės prieinama rinkoje, kuri yra surprizing, kai tu galvoji apie suma, žmonės, kurie pradėti tolimais kiekvieną dieną. Žvelgiant į atsiliepimus ir Apžvalgos, kad ώmonλs paliko forumai ir e-komercija svetainėse pagalvę, kad dauguma apžvalgos ir geriausias reitingai yra Skyrest kelionės pagalvę.

Šis patogus kelionės pagalvę kovoja miego iššūkis skirtingai nuo pagalvės su kitais prekių ženklais. Vietoj bando padaryti miega stačios patogiau jis taikomas skirtingas sąvokos. Pagalvę pripūstos ir dedamas ant lėktuvas dėklo arba savo juosmens. Tada liesos pirmyn ir poilsio jūsų galvos, todėl nėra jokių kovai su svorio – jūsų vadovas nustato, ne vertikaliai.Kitų produktų rinkos, bet jums baidariu trasos bus atrodo, kad visi jie siūlo papildomas paramos ir sušvelninant įprastinėje padėtyje.

Kitas aspektas Skyrest kelionės pagalvę yra gebėjimas sugebėti pakuotės jį į labai mažas ir glaustai paketo, kad tinka tidily į savo kelionių ar skrydžio maišą. Ji yra taip pat lengva, taip pat. Kai jūs manote, kaip jums reikia a miego, ar ji yra per protingai arba tiesiog dedikuoti.lt nuobodulio, visi jūs darote yra gauti pagalvę iš savo maišą ir į keletą minučių jis yra pripūtus paruoštas naudoti. Leiskite oro, kai jums nebereikia ir ji yra lengvai užlenkta toli į savo pradinį mažas dydis, paruošta pakavimo toli dar kartą.

Pirkti Skyrest kelionės pagalvę reikalauja palyginti nedidelės investicijos maždaug $ 30 ir jis gali būti naudojamas vėl ir vėl, už kiekvieną reisą, jūs padaryti. I galite pamatyti, bet ir naudojant vieną, kai esate savo keliauja jums neabejotinai bus suprasti, kas yra fantastinė idėja jie yra kai pamatysite vieną veiksmų.

Rašyti komentarą